Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-14, 18:46   #11
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

już wrzucam

http://vpx.pl/image/Ym6l

nie umiem w załączniku ;)

Pozdrawiam Marańcza

PS. na pewno źle...

Ostatnio edytowane przez Marancza ; 05-11-14 o 18:56
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 19:02   #12
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie


już więcej nie będzie sobie zartował, haha
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 19:33   #13
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Tak więc o :
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 19:42   #14
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Ok... ;_;


Rebella jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 22:37   #15
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem sie jakie to będą zadania.
Qass
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-14, 02:50   #16
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie



BENG. ?
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-14, 07:56   #17
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pergamin

Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem się jakie to będą zadania.
Qass
Pewnie, że można oby tylko była merytoryczna! Twoja taka jest, jednakże...

Cytat:
Turniej polegał będzie na jak najszybszym wykonywaniu wymyślonych przeze mnie oraz Dunedaina zadań.


Takie jest główne założenie, ale...

Cytat:
Zadania będą rozmaite, wymyślane w taki sposób aby można było je wykonać nawet na niższych poziomach bez względu na to jaką klasą postaci się gra.


Zadania, tak jak jest napisane w powyższym cytacie, będą naprawdę RÓŻNE. Opublikowane zostały dopiero dwa, a zatem dajmy sobie czas ^^.

Będzie z pewnością jedno zadanie, gdzie będzie trzeba zdecydowanie bardziej pomyśleć, jednakże nie siliłem się, aby każde z zadań wymagało potężnego główkowania. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Większości osób nie chciałoby się siedzieć i rozgryzać tego...i po jakimś czasie, np. bezowocnych prób, zapewne powiedzieliby brzydko mówiąc "walić to" i daliby sobie spokój. Raz wymyśliłem zagadkę, której nikt nie rozwiązał przez 5 dni...a to, nie ukrywajmy, psuje zabawę obu zainteresowanym stronom, zarówno graczom jak i organizatorowi.

Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób) staram się wymyślać zadania przystępne dla wszystkich, zarówno jeśli chodzi o czas, poziom, znajomość gry, klasę postaci oraz SS/brak SS, tak aby jak najbardziej zachęcić ludzi do aktywności - co by to nie uszczuplić składu uczestników :P.

Xerion dziękuję za opinię! Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 06-11-14 o 20:10
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-11-14, 18:31   #18
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

"Nagły wypadek" sprawił, że jutro będę miał bardzo mało czasu, tak więc wyniki drugiego zadania publikuję dzisiaj.

Zwycięzcami II wyzwania zostali:

1. Broom - 3 punkty
2. Wymiatacz - 2 punkty
3. Ark The Shadow - 1 punkt

Gratuluję! Kolejne zadanie pojawi się jutro pomiędzy 17-20. Gdyby przez wspomniany wyżej "nagły wypadek" coś jeszcze miało się zmienić to oczywiście Was poinformuję. Pozdrawiam.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 03:14   #19
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siupek Zobacz post

[B]Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób)
Bierze udział tylko tyle osób bo nie ma możliwości dopisania się. Uważam, że powinna być mimo wszystko, a gracze którzy zapisali się wcześniej już mają przewagę punktów więc nie sądzę, żeby im to przeszkadzało :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 19:43   #20
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE III ! W TYM ZADANIU NAGRODZONE ZOSTANĄ WYŁĄCZNIE DWIE OSOBY. I MIEJSCE - 3 PUNKTY, II MIEJSCE - 1 PUNKT !

Spacerując ulicą Kościelną słyszysz potężny ryk gniewu. Niewiele z niego rozumiesz, ale z pewnością padło w nim słowo "nie" i jeszcze kilka innych...niecenzuralnych. Rzucasz się pędem do źródła tego wrzasku i wpadasz do wielkiego domu. Uspokajasz się, bo widzisz w nim lekko pijanego mężczyznę skaczącego po stercie papieru. Wszędzie dookoła latają pióra, a w Twoje nowe buty wsiąka rozlany z kałamarza atrament. Wzrok podchmielonego jegomościa tępo spoczywa na Tobie. Słyszysz: Pomóż! Zaraz potem mężczyzna recytuje jakiś wiersz...

Po raz ...... zasiadam nad ............... papieru
Chce coś ........ lecz nie widzę w tym celu
Nie widzę potrzeby, nie mam na to chęci
Wciąż mnie coś trapi, ciągle coś mnie ............

Patrząc na kartki wciąż czyste ............
Pogrążam się w ........ , bledną me źrenice
Nie mogę myśli zebrać i ...... dobrać nie mogę
Głosu Twego echo wciąż dudni mi w .............


Pomóż znanemu pisarzowi dokończyć wiersz wypełniając w nim luki (jedno słowo) tak, aby wszystko się rymowało i miało sens. Gdy to zrobisz wypowiedz przy pisarzu (tak, tak musisz go znaleźć) uzupełniony tekst i zrób dwa screeny – po jednym z każdą strofą wiersza.

Nie ma tylko jednej poprawnej jego wersji, gdyż w wersie 1, 2, 4 i 6 w pustych miejscach pasuje więcej niż jedno słowo, które się rymuje i nie psuje sensu tej poezji. Nie możecie zatem, w tych wersach, uzupełnić wiersza dokładnie tak samo jak osoba przed Wami. Chyba, że osoba udzielająca odpowiedzi wcześniej popełni jakiś błąd i odpadnie z zadania. W tym wyzwaniu będę na bieżąco informował Was, kto podał poprawną odpowiedź, a kto nie – będzie to dla Was niezbędna informacja.

Przykład 1: gracz X udziala poprawnej odpowiedzi zgarniając 3 punkty. Ja informuję Was o tym fakcie i wtedy osoby walczące o drugie miejsce muszą w tych czterech, wyżej wymienionych, wersach uzupełnić wiersz inaczej niż osoba, która zajęła pierwsze miejsce.

Przykład 2: gracz Y udziela błędnej odpowiedzi odpadając z zadania. Ja informuję Was o tym i wtedy osoby pozostające w grze mogą wykorzystać pomysły osoby, która odpadła i w pewnych miejscach podobnie uzupełnić wiersz. Niesie to jednak za sobą pewne ryzyko, gdyż nie będziecie wiedzieli, gdzie taka osoba zrobiła błąd. Pozostaje Wam zatem zdać się na intuicję, bądź po prostu w całości na Waszą pomysłowość.

Puentując, najlepiej zrobicie, gdy po publikacji czyjejś odpowiedzi poczekacie, aż ja potwierdzę czy jest to odpowiedź dobra czy zła. Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin