Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-14, 16:52  
Większe zmiany
wejnos wejnos jest nieaktywny 07-02-14, 16:52

Witam ostatnio wpadłem na kilka pomysłów które można by wprowadzić do Altarona. Nie wiem na ile było by to możliwe ale zawsze warto chociaż napisać:

1.Podział na klasy postaci,wydaje mi się że to trochę mało i można by urozmaicić grę wprowadzając podział na rasy tzn. można by grać krasnoludem,elfem,orkiem itd.(oczywiście postaci humanoidalne).

2.Wojownik mając broń jednoręczną powinien zadawać więcej dmg gdy ten nie używa tarczy(większa swoboda ruchu).

3.Idąc za ciosem to czemu nie mogę używać dwóch lżejszych mieczy naraz?

4.Skoro jest alchemia to czemu nie wprowadzić górnictwa i kowalstwa?

5.Poziomy czarów maga. Już tłumacze powinny być wprowadzone podstawowe czary z każdego żywiołu a w miarę rozwijania poziomu magicznego można by było podnosić te czary na wyższy poziom:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx bardzo mocny czar pojedynczy
czar podstawowy> mocniejszy czar <lub
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ten czar tylko że obszarowy(x na x kratek)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pela happe aluk
np. pela aluk > pela hape aluk < lub
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pela deper aluk


wybór czy czar byłby obszarowy czy też mocniejszy należałby do nas zależnie od naszej gry :)

Skoro były propozycje dla maga i woja to chyba teraz czas na zwiada?

6.Skoro mamy już sojusz z Asjorem to może dali by projekty pistoletów skałkowych:


tzn.pistolet(pusty) + siarka/proch strzelniczy+ kule= GTA(żarcik) ale tak by to mniej więcej wyglądało.

7.(odgrzewam kotleta) NOWE MIASTO- do obozów Abitańczyków już się wchodzi jak do siebie, dostają baty chyba już od większości to może by ich wygnać i zacząć się martwić o inne miasta.

8.Trochę więcej mapy( mamy cudowny sojusz z Asjorem ale wejść można tylko do stacji).

9.Mając broń dwuręczna muszę zrobić większy zamach niż jednoręczną to może udało by się trafić jednego przeciwnika i chociaż drasnąć jego kolegę obok.


Na chwilę obecną tyle. Musze przemyśleć następne pomysły a w tym czasie prosiłbym o aprobatę bądź podważenie tych pomysłów.W kwestii organizacyjnej to nie pisałem ty propozycji w punktach dla jaj i prosiłbym o odp.w systemie 1-1,2-2 itd. Z góry dziękuję i przepraszam za możliwe błędy/ niedociągnięcia.
Wejnos

wejnos
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Odwiedzin: 16134
Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-14, 23:57   #11
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

1.Czemu nie?
2 i 3. Póki co ? A kiedy widzisz?
4.wiem ze to problematyczne ale nie ma problemu bez rozwiązania wspólnymi siłami :)
6.I tak sobie jeszcze popracuje :(
7. Takie miasto osadzone na palach no dla mnie bomba
8.Bardziej ucieszyłbym się z górskich klimatów tu śnieżek tu wataha białych wilków takie klimaty :)
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-14, 07:08   #12
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał wejnos Zobacz post
8.Bardziej ucieszyłbym się z górskich klimatów tu śnieżek tu wataha białych wilków takie klimaty :)
jest już coś takiego ;D Są też niedźwiedzie polarne.
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-14, 13:04   #13
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

A mi tak jak Eletrixowi marzy się klimat miasta pirackiego ;) Mroczny klimat, na każdym kroku czai się jakaś szumowina... Mogłoby to wyglądać jak kolejna wielka kraina, statki z portu do niej wypływałyby powiedzmy co jakiś losowy czas na przestrzeni kilku dni! Wiązałaby się z wyspą większa misja, np coś stało się z wysłaną tam wcześniej ekipą, która miała za zadanie zwerbować i zakupić kilka statków do zaatakowania Abitańców od strony morza. Nikt nie wie co się z nimi stało. Naszym zadaniem jest sprawdzenie tego i dokończenie ich zadania.
Wiele nowych porworów, expowisk, mniejszych zadań of kors ;)
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin