Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-02-18, 09:58   #11
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Co do max skili, to zależnie jaką postacią grasz, wiadomo, że magiem wbijając skile tylko w mlvl dobijesz szybciej maxa. Rycerzem dosyc sporo skilowałem ręcznie i na 300 lvl nie miałem max skila więc nie jest to taki szybki proces jakby się wydawało. Z drugiej strony, już dużo wczesniej rozmawiałem na ten temat i jestem zdania tak jak wiele osób aby znieść ograniczenia do skili. Tak jak lvl , tak samo można by było skile podnosić w nieskonczoność. Oczywiście nie byłoby to takie łatwe, bo przelicznik pnów mógłby zostać taki sam jak jest, więc awans ze skila 201 na 202 kosztowałby ok 100 pnów, i czym wyżej tym drożej. pozwoliłoby to wysoko poziomowym postaciom delikatnie zwiększać obrażenia, które jak ktoś już tutaj wcześniej pisał powyżej pewnego poziomu już nie rosną. Na podstawie mojego rycerza, którym wbiłem 300 lvl, to mniej więcej od 200 lvl mogłem zadawać podobne obrażenia. Umiejętności broni 2h nie miały już większego wpływu na obrażenia. Może dodanie nowych lepszych broni coś by zmieniło dla postaci z lvl 300+
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-18, 10:01   #12
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up a bierzesz pod uwage że ekspiłeś na mobkach z większą ilością pancerza/defu?

Poza tym, te max skille na 180 lvl, to chyba jedynie magie, ew. zwiadkiem który bardzo bardzo oszczędzał PNy.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-18, 14:03   #13
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Nie ma problemu z tym po zrobieniu zadań aby mieć punkty bo wcześniejszych limitach na edycjach też ludzie osiągali maks umiejetności więc nie wiem co cie tak dziwi.
to ze wbijesz 1 max skilla nie oznacza ze twoja postać bedzie juz wymaksowana
Zwiadek/ dyst/zręka/siła -- Na 180 lvlu mozesz zapomnieć ze wymaxujesz skile chyba ze przez 5 lat bedziesz oddawal wszystkie misje dzienne xD
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin