Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-18, 20:50   #11
Therusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 5
Domyślnie

ale proszę Pana nie każdy lubi taki styl gry jaki serwuje pvp czy posredni .

A mówiąc szczerz server pvp nie ma prawa bytu na takim małym rynku na jaki gra możne sobie na to pozwolić , zawsze będzie to wyglądać tak samo przybywa ludzi po up a po miesiacu czy 2 server jest prawie pusty

/Styl gry jest do ustalenia. Prawdopodobnie serwer byłby jak npvp jedynie z możliwością wojen np na wydzielonych strefach - dla rozrywki. - S.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 31-01-18 o 20:57
Therusek jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:52   #12
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Wtedy osoby posiadające sety 3 wnękowe będą najrzadszymi itemami na serwerze, bo już nie będzie się dało ich zdobyć więcej przez co hlvle będą miały permanentną przewagę.

Panowie, trzeba się z tym pogodzić, kiedyś altaron zostanie zamknięty na rzecz nowej gry, prędzej czy później znów będą posty o zwrot pieniędzy.

Nikt nie kazał nikomu nic kupować, sam grałem na npvp, kupowałem statusy typowo pod npvp i co? narzekam? Nie.

Kupujecie je tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność,
a wasze postacie są własnością administracji Altaronu.

Lepiej iść do przodu czy dalej stać w miejscu i uważać, że wszystko jest w należytym porządku?


Dobra ide grać w plemiona bo wojenke mamy i póki co mamy ponad 200 wiosek na + :3
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:57   #13
Dev Furay
 
Zarejestrowany: Sty 2018
Postów: 1
Domyślnie

tyle lat gry na marne co niektorych lata gry ja odpadam

jak teraz nie zamkna to w przyszlosci ... jak w tej sytuaci mozna nie zlaczyc serwerow to nie nasza wina ..

w tibi zrobili z 5 serwerow 1 da sie to zrobic tylko trzeba pracy troche

/Wybacz, ale nie znając się na realiach technicznych nie wprowadzaj ludzi w błąd. - S.
Dev Furay jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:01   #14
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

Jak nie zostanie wyzerowany npvp to w przyszłości znowu wróci ten problem, wiec na pewno byłoby to dobra decyzja ale tylko wtedy jak oba serwery ruszą od nowa.
tomusex jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:03   #15
Reinkarnator
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 77
Domyślnie

A czemu nie ma opcji "usunac pvp i zostawić npvp?"

I jakos nie wierze, ze nie da się połączyć serverów, skoro c-pvp to powrot do starych run i inny dmg (wszystkich zmian nie znam). Naprawde nie da sie przepisać statów postaci na ustawienia nowego serva czy poprostu jest to czasochłonne i wymaga pomysłu?

Dla mnie jedynie zostawienie jak jest albo połączenie wchodzi w gre.

/Nie ma takiej opcji, bo wtedy dopiero byłaby przepaść. Ludzie na npvp posiadają niebotyczne fortuny i przedmioty, które właściwie nikt zaczynający teraz rozgrywkę się już nie dorobi. Nadgonić pvp to kwestia miesiąca.
Poza tym systemy na npvp są... nieprzemyślane i mimo iż być może się do nich przyzwyczailiście, to najzwyczajniej w świecie są złe. Grę tworzymy pod pvp już od długiego czasu, nie jesteśmy w stanie zaimplementować teraz tego wszystkiego na npvp. To tak, jak w tej zabawce dla dzieci, gdzie odpowiednie kształty trzeba wsadzić w odpowiedni otwór - nie da rady wsadzić kwadradtu w gwiazdkę bez rozpieprzenia całej gry. - S.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 31-01-18 o 21:14
Reinkarnator jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:04   #16
Drain
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 56
Domyślnie

Ja głosowałem za tym żeby zostawić servery w takiej formie jak teraz są. Na npvp gra się całkiem przyjemnie jedynie czego brakuje to dodanie/skończenie misji, poszerzenie mapki, dodanie mobków i paru nowych itemków. I mam pytanie jak miałoby wyglądać Optional PVP ?! Bija się Ci co chcą?

/Kwestia optional pvp byłaby do przedyskutowania. Najprawdopodobniej byłyby to areny bądź specjalne systemy na zasadzie war-mode, niemniej nikt kto nie chce by nie walczył. - S.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 31-01-18 o 21:14
Drain jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:08   #17
Therusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Wtedy osoby posiadające sety 3 wnękowe będą najrzadszymi itemami na serwerze, bo już nie będzie się dało ich zdobyć więcej przez co hlvle będą miały permanentną przewagę.

Panowie, trzeba się z tym pogodzić, kiedyś altaron zostanie zamknięty na rzecz nowej gry, prędzej czy później znów będą posty o zwrot pieniędzy.

Nikt nie kazał nikomu nic kupować, sam grałem na npvp, kupowałem statusy typowo pod npvp i co? narzekam? Nie.

Kupujecie je tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność,
a wasze postacie są własnością administracji Altaronu.

Lepiej iść do przodu czy dalej stać w miejscu i uważać, że wszystko jest w należytym porządku?


Dobra ide grać w plemiona bo wojenke mamy i póki co mamy ponad 200 wiosek na + :3
ech a pokaz mi choc 1 info na stronie w trakcie zakladnia konta czy tez przy tworzeniu postaci na npvp ze gra jest nie stabilna albo jest wersja przejściowa do kasacji kiedyś

tak się tego nie powiano rozwiązywać to po prostu olewka , chcesz postępu to nie ma problemu , chyba jest baza danych z lvl i skillami graczy , skasować 2 servery i zrobić 1 przenieś czyste postacie z skillami z obu serverow a eq gracze juz sobie sami dropna

Tak jak pisałem pvp nie ma prawa bytu (za mały rynek ) wystarczy zrobić coś na kształt ( nie wiem czy mona podawać inne gry ) nostale czy margonem server /gra jest npvp posiadajca specjalne tereny czy strefy z odblokowanym pvp gdzie gracz wchodzi na własna odpowiedzialność , wtedy 2 strony byly by jakos zaspokojone , chcesz spokojnie pograc to nie wchodzisz do stref , wojna czy nabijanie fragow droga otwarta

/Pvp nie ma bytu? Cóż... Obecnie to na serwerze npvp od wiek wieków rekord online wynosi 15 graczy i jest to serwer obumarły. Obecny serwer pvp wciąż radzi sobie lepiej nie mówiąc już o jego starcie. Ciężko za to o byt dwóch serwerów jednocześnie jak jest to obecnie. - S.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 31-01-18 o 21:17
Therusek jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:15   #18
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

No to jaki to ma sens jak goście maja 150-170 lvle ?? oni są ustawieni a ja muszę wszystko od 0. Dajmy na to podpadnę któremuś z nich zaczną mi lurować zabijać mnie i co wtedy??
pisior123 jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:17   #19
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Reinkarnator Zobacz post
A czemu nie ma opcji "usunac pvp i zostawić npvp?"

I jakos nie wierze, ze nie da się połączyć serverów, skoro c-pvp to powrot do starych run i inny dmg (wszystkich zmian nie znam). Naprawde nie da sie przepisać statów postaci na ustawienia nowego serva czy poprostu jest to czasochłonne i wymaga pomysłu?

Dla mnie jedynie zostawienie jak jest albo połączenie wchodzi w gre.

/Nie ma takiej opcji, bo wtedy dopiero byłaby przepaść. Ludzie na npvp posiadają niebotyczne fortuny i przedmioty, które właściwie nikt zaczynający teraz rozgrywkę się już nie dorobi. Nadgonić pvp to kwestia miesiąca.
Poza tym systemy na npvp są... nieprzemyślane i mimo iż być może się do nich przyzwyczailiście, to najzwyczajniej w świecie są złe. Grę tworzymy pod pvp już od długiego czasu, nie jesteśmy w stanie zaimplementować teraz tego wszystkiego na npvp. To tak, jak w tej zabawce dla dzieci, gdzie odpowiednie kształty trzeba wsadzić w odpowiedni otwór - nie da rady wsadzić kwadradtu w gwiazdkę bez rozpieprzenia całej gry. - S.
w takim razie dlaczego nie było o tym informacji przy zakładaniu konta tak jak napisał "Thilius"
zmarnowałem 2 miesiące maniaczenia żeby się zaraz na początku wyskilowac i później grac na spokojnie na daremno ;p

Oba serwery do śmietnika.
Może wstrzymajcie sie z update, poprawcie klient i dopracujcie wszystko do ostatniej nitki. Wydaje sie ze nie ma sensu dalej utrzymywać npvp.
Zróbcie coś porządnie a nie zrażajcie do siebie ludzi.
tomusex jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:17   #20
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
No to jaki to ma sens jak goście maja 150-170 lvle ?? oni są ustawieni a ja muszę wszystko od 0. Dajmy na to podpadnę któremuś z nich zaczną mi lurować zabijać mnie i co wtedy??
Nadrobienie tego lvla to kwestia, jak juz Obles napisał miesiąca gry. Nikt ci nie bedzie lurować mobów za nic
5310053 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin