Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-06-12, 07:43   #1
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie Historia Loyx'a

Młody chłopak , jego imię to Loyx , pochodzący z archipelagu Licor a dokładnie z wyspy Anan. O dołączeniu do wojny zadecydował na początku maja. Jego ojciec zginął podczas obrony króla Raignera. Zostawił mu tylko list w którym prosił , aby nigdy nie poleciał na kontynent , ponieważ jest on tu bezpieczny. Młody Loyx z zapłakaną mordą postanowił dokonać zemsty na najeźdźcach któzi dokonali tego czynu. Jego matka namawiała do tego aby posłuchał ostatniego listu ojca , lecz młodzieniec nie słuchał się jej. Rządał zemsty. Jego matka rozumiała go , lecz było to jej jedyne dziecko. W końcu się zgodziła. Loyx opuścił rodzinną wioskę i popłynął prosto na wyspę Erec Mocec Rochew. Tam musiał przejść próbę. Postanowił zostać zwiadowcą , aby jego strzały z dala nękały wrogów , a on sam był dla nich trudnym celem. Następnie poleciał ze smoczym jeźdźcem do Neolithu. I tam zaczęła się jego prawdziwa przygoda!!!

Loyx postanowił zwiedzić świat. Po obfitych polowaniach na czerwiach , gdzie zarobił swoje pierwsze pieniądze , postanowił udać się w stronę południa. Znalazł się on tam na Raindarze. Po drodze spotkał kilku strażników. Jeden z nich śpiewał jedną z jego ulubionych ballad a mianowicie o Kapitanie Morganie. Plotki głoszą , że Kapitan czasami przemierza ziemie Neolithu walcząc z namiestniczym klanem Exorit. Loyx zagłębiał się w upadłe miasto zabijając coraz to potężniejszych nieumarłych. Przeszedł rzekę , gdzie odkrył budynek w którym znajdowali się źli nekromanci , wygnańcy z sekty nekromantów. Na pięterku znajdował się potężny Licz.
Zabijał coraz to nowych adeptów czarnej magii.


Po dniach mordowania złych nekromantów nadszedł czas na zagłębienie się w dalsze tereny Raindaru... Spotkał on potężne nieumarłe stwory , ludzi któzi w imię Altaronu zapłacili swoim życiem, duchy Abitańskich najeźdźców, Kobiety... Dzieci... Kobiety z dziećmi. Był to dla niego przykry widok. Odkrył on także góry w których kiedyś zamieszkiwały smoki. Były one nadal lecz troszkę pod inną postacią , a mianowicie nieumarłą...


Loyx stał się znakomitym łucznikiem. Można by rzec że jednym z najlepszych. Jego bełty były w stanie przebić stal, jego magia dawała otuchy towarzyszom. Stał się szanowaną osobą w całym Neolitcie. Lecz nie udało mu się do tej pory pomścić śmierci swojego kochanego ojca. Może uda mu się to w przyszłości (jeśli zostanie rozbudowana MAPA)
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡

Ostatnio edytowane przez makmej ; 01-07-12 o 16:44
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 08:53   #2
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Nie spodziewałem się, że jesteś w stanie napisać tak ciekawą historię :D

P.S.
Pierwsze dwa screeny są rozmazane.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 11:45   #3
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

gratuluję =)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 12:10   #4
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 13:01   #5
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Screeny spoko, ale co do tekstu to ja nie wiem co to za styl.

Mlody chlopak, Loyx, z Europy, a dokladnie z kraju Polska. Jego ojciec byl czarny, bo padalo. O dolaczeniu do wojny postanowil we wrzesniu, bo nie lubil chodzic do szkoly. Lecz mama byla zolta, nie lubila wojny. Bo to bylo jej jedyne dziecko, lecz wkoncu sie zgodzila.

Chociaz nie powiem, te krotkie zdania wprowadzaja dramaturgie :O
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 15:06   #6
miszcz
 
Avatar miszcz
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Chorzów
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do miszcz
Domyślnie

Gratuluje :D
__________________
Pozdrawiam !;)
miszcz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 15:09   #7
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Gratulacje.
__________________
Nie potrzebne mi wojny by odnosić zwycięstwa ^^,
PiekaR880 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 16:32   #8
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Fajna historia :)

@Ziemniak
Przeanalizuj swoj test gimnazjalny dopiero oceniaj czyjeś wypowiedzi, czy są złe pod względem stylistycznym :)
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 19:41   #9
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Dziennik
Dzień 53
Czy walka ma sens? Wielu z was pewnie zadało sobie to pytanie. Czy śmierć Twojego przyjaciela może nas czegoś nauczyć? Czy nasza porażka może nas czegoś nauczyć... Nie dość że Abitańczycy szturmują południe i wschód Neolithu to jeszcze na domiar złego dwa najpotężniejsze klany nie potrafią się ze sobą dogadać. Czy Altarończycy mają szanse jeszcze pokonać najeźdźców? Każdy walczy jedynie o swoje dobro... Nikt o wspólne.

__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-12, 22:59   #10
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Ladnie z lvl cisniesz, ile teraz expa sie na koscianych wyciaga?
Z lootem widze tez ladnie, chociaz ja wypowiadac sie nie bede, bo zdarzalo mi sie nawet zwrotu tam nie miec xd

@Teverix
Jak pewnie slyszales w radio, bardzo slabo matma poszla.
Pozatym jakbys czytal dokladnie i ze zrozumieniem inne posty to bys wiedzial moj przyjacielu, ze test gimnazjalny pisze dopiero za dwa lata ;(
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin