Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-10-17, 13:35   #1
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie Poprawienie mniej uczęszczanych potworów

  • Gobliny - zwiększyć częstotliwość wypadania czerwonych róż.
  • Elfy - zwiększyć szansę na sakiewkę.
  • Orki (wszystkie) - zwiększyć sakiewki.
  • Dezerterzy - dodać możliwość wydropienia płytowych nogawic.
  • Bandyci - zwiększyć sakiewki na takie, jakie lecą z olbrzymów.
  • Szlamy - dodać do loota rare grudki szlamu/niech szlamki nie pozostawiają po sobie pól gazu.
  • Haubaki - wywalić wysysanie many.
  • Świetliki - one potrzebują całkowitego remake.
  • Młode smoki - dodać sakiewki albo dodać możliwość wycinania z nich łusek nożykiem.
  • Bagny - zmniejszyć wysysanie many do minimum.
  • Drzewiec - zmniejszyć wysysanie many o połowę.
  • Żywiołaki ognia - zmniejszyć ich zadawany DMG.
  • Granitowe gargulce i marmurowe golemy - ktoś w ogóle na nich expi? Do loota gargulca bym dorzucił królewskie legi, a do golemów królewskiego arma.
  • Żywiołaki energii - zmniejszyć ich pancerz, bo poza magami nikt tam nie poexpi.
  • Żywiołaki ziemi - zmniejszyć ich DMG (kamień, łapa), NIE RUSZAJĄC przy tym loota.
  • Diabliki - wywalić im niewidkę.

Zapraszam do dyskusji czy jesteście za czy przeciw. Może ktoś się wypowie o lepszych potworach?
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 14:09   #2
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Diablikom zmienilbym maxymalny dmg z spella jednoczesnie zwiekszajac minimalny raz mozesz dostac trzy spelle w 1 sekundzie kazdy 70 a raz tak samo tylko ze po 400... zwiekszylbym tez ich zageszczenie moze zeby nie uciekaly?

Zywiolaki ziemi maja teraz op loota serio to jest resp do zarabiania (przynajmniej magiem z gfb gdy mozna sobie pozwolic na luranie po 6+) Sa ryzykowne i wymagaja duzego lvla zmniejszajac im dmg z lapy/kamienia zmniejszylbym jednak tez loota troche bo byloby zbyt latwo

Co do drzewcow i entow juz sie wypowiadalem leca z nich fajne sakwy (z entow chyba do 150?) ale te sakwy leca co 2-3 potwor czasem co 4 + mana drain + zbyt malo entow/za wolny respawn

Zywiolaki energii mysle ze maja zbyt duze obrazenia zeby moc na nich expic bez niewidki wiec moze zrobic z nich taki resp dla nekromantow RYCERZY? No ale resista maja ogromnego na smierc wiec raczej lipton :/

Od siebie bym dodal zeby zamiast zwiekszac hp po prostu zmniejszyc exp z ze wszystkich mobow niby na jedno wyjdzie ale... ale wtedy nie beda znikaly potwory z ktorymi biegamy zwiadowcami/magami + latwiej bedzie balansowac potwory pod wzgledem k/h

Przydaloby sie dodac do jakis mobow bitewne buty i zlote nogawice najlepiej do potworow ktore nikt nie hunci ze wzgledu na kiepski profit (oba te itemy mozna sprzedac za ladna sumke przynajmniej w poczatkowej fazie rozgrywki) Np jakies praojce(znam je tylko z opowiesci ludzi ktorzy juz nigdy tam nie chca wracac)?
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 14:51   #3
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

ja bym cos zrobił z Obserwatorami bardzo klimatyczne potworki i miejscówki gdzie występują tylko są strasznie nie opłacalne pod względem expa w stosunku do siły.
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 15:31   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał genofag Zobacz post
ja bym cos zrobił z Obserwatorami bardzo klimatyczne potworki i miejscówki gdzie występują tylko są strasznie nie opłacalne pod względem expa w stosunku do siły.
Wystarczyłoby dodać fajne zadanie z jakimś magiem, który w efekcie końcowym daje nam przedmiot, który podczas noszenia daje nam całkowitą ochronę przed wysysaniem many ale tylko od obserwatorów. Mogłoby to być też w formie jakiejś aury, która działa przez 2h.

Ogólnie można by dodać takie questy z przedmiotami, czy blessami wspomagającymi nas w walce z DANYM potworem. Np Miecz +10 ataku przeciwko olbrzymom.
Płaszcz elementalisty 20% redukuje ataki żywiołaków.
Aura 1,5h łowców wampirów +5% ataku przeciw wampirom i 20% redukcja wysysania życia.
Chodzi tu o konkretne moby, lub grupy mobów a nie o wszystkie żywioły czy też pvp.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 09:43   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Gobliny, Elfy, Orki, Bandyci, Granitowe Gargulce, Świetliki, Żywiołaki Ziemii oraz Diabliki - zmiany zostały wprowadzone, więcej informacji tutaj.

Haubaki, Drzewce oraz Bagny mają już mocno zmniejszoną ilość wysysanej many, wprowadziłem to kilka dni temu i taki stan zostanie.
Resztę propozycji uznaję na chwilę obecną za bezzasadną, dziękuję za uwagi.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 09:47   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Żywiołaki ziemi to ryzykowny eksperyment. Już teraz są non stop zajęte, jest to świetny resp do zarabiania kasy. Wiąże się z pewnym ryzykiem dla maga, ale to ryzyko jest wpisane w jego profesję. Znam go dobrze i uważam to za pochopne (zwłaszcza w świetle oblężenia, jakie ten resp przeżywa na co dzień).

Reszta zmian - in plus.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 09:55   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Zmiany już są wprowadzone?



/
Największym zagrożeniem ze strony żywiołaków ziemii była tylko dzienna u magów ele która do pewnego czasu mogła Ci go dać do pokonania już na 30 lvlu.

Tylko że jak tą dzienną zrobiłeś a dobrze sypło to jeszcze z niej wyniosłeś +4k xd.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 10:02   #8
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Ide znow na diabliki jak mnie 2 zajebia bo nie bede wstanie ich zjechac hp zanim skonczy mi sie mana przekladajac e ringa spamujac hape tawisa(gdy hp zejdzie do 200 a hape tawis uleczy 400 to e rin na 1ture) to quit
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 10:46   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Ide znow na diabliki jak mnie 2 zajebia bo nie bede wstanie ich zjechac hp zanim skonczy mi sie mana przekladajac e ringa spamujac hape tawisa(gdy hp zejdzie do 200 a hape tawis uleczy 400 to e rin na 1ture) to quit
To straszne.
Diabliki to niezły resp dla zwiadowcy, słaby dla maga (nie wiem jak po zmianach). Można powiedzieć, że to resp dla zwiadowcy dedykowany. Rycerzem też byś tam śmigał?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 10:50   #10
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
To straszne.
Diabliki to niezły resp dla zwiadowcy, słaby dla maga (nie wiem jak po zmianach). Można powiedzieć, że to resp dla zwiadowcy dedykowany. Rycerzem też byś tam śmigał?
Z tego co pamiętam to one cały czas ostro nawalały niewidkę, więc raczej dla maga z ava niż dla zwiadowcy.
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin