Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-13, 13:14   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Arrow Historia Attax'a


Więc zacząłem grać w październiku 2011 roku, na samym początku założyłem postać o nazwie Sumerix, i wierzcie mi wcale nie chciałem wychodzić z Licoru, klimat jaki tam panował bardzo mi pasował, ciągłe poznawanie nowych potworów, tajemnic tamtego miejsca, tylko z czasem zaczął doskwierać mi pewien problem, nikt tam nie grał każda znajomość tam zawierana kończyła się pożegnaniem na 10 poziomie owego kolegi.


Po jakimś czasie założyłem postać o nazwie Attax , imię chodzi za mną już od gimnazjum gdy to grało się w CS'a z kolegami z klasy, sama nazwa Attax pochodzi od klanu "Attax Alternate", poźniej grając w WoWa czy w Diablo 2-3 również kryłem się pod pseudonimem Attax.

Pierwszą solidną znajomością która zawarłem już w królestwie był gracz o imieniu Felczyk, pewnie większość go kojarzy. Felczyk bardzo pomógł mi na samym początku pokazał pare respów ogólnie zachęcił mnie do gry, za co bardzo mu dziękuję!

Kolejnym kompanem, którego udało mi się poznać był Synchron, razem z nim spędziłem długie godziny na ulepszaniu postaci , zdobywaniu kolejnych to poziomów dystansowych jak i magicznych. Na zdjęciu widzicie dawny outfilt duchownego - to on skłonił mnie do zrobienia tejże sub profesji.




Gdy już zdobyłem ponad przeciętne umiejętności dystansowe wybrałem się na polowania :

Na samym początku wiadomo misje, później trochę zdobywało się doświadczenia na czerwiach, a następnie cyklopy. Pamiętam owego czasu to chyba był najlepsze miejsce do expienia na tym poziomie.
Na zdjęciu widzicie również gracza o imieniu Shiryu, osoba ta wiele również mi pomogła a poznałem go gdy razem robiliśmy misje dla grabarza , Shiryu pozdrowienia dla Ciebie - dzięki !







Następnie siedziałem już na smokach od 49 poziomu siedziałem tam baaardzo długo, łup i doświadczenie zdobywane tam bardzo mi odpowiadało, wiele osób nabijało się ze powinienem już dawno siedzieć na kościstych, no ale owego czasu dostać się na kościste hehe - jak pewnie większość z was pamięta były tam kolejki ;)



Po pewnym czasie doszedłem do klanu Red Rose , gdzie poznałem wielu miłych i otwartych ludzi, pamietam miałem rangę Sherlock Holmes liderzy starego Red Rose wiedzą za co ;)




Klan po jakimś czasie niestety słabną , przez częste problemy z klanami walczącymi, po czym praktycznie ludzie tam grający przestali grac. Poszedłem więc do kolejnego klanu ale na bardzo krótki czas do klanu Sleepwalkers.


Na bardzo krótki ponieważ Bolter doszedł do wojny a cały klan dostał hunta, lecz oczywiście Exorit pozowliło tym co chcą nadal pozostać graczami Neutralnymi - odszedłem więc, pamiętam Bolter miał do mnie straszny żal, że nie biorę udziału w wojnie. Później jak się okazało nawet Bolter odszedł z serwera PVP na serwer NoN PVP teraz gra pod imieniem Irvizz i mocno go dopinguję, żeby wbił jako pierwszy 300 lvl !

Gdy odszedłem z klanu Sleepwalkers , postanowiłem zrobić swój własny klan



Neutralny - o nazwie NeveR EndinG. Wtedy posmakowałem co to znaczy być liderem nieustanne problemy. Po pewnym czasie jednak zaczynałem się dobrze dogadywać z Exorit i Collegium, w klanie był system kaucji co odpowiadało każdemu , kto miał hunta został wykluczany z NE, poznałem tam mojego kolejnego kompana Arch Enemy. Z którym gdyby grał miałbym kontakt do dnia dzisiejszego ;) gdziekolwiek West jesteś pozdrawiam i Ciebie !

Graliśmy tak przez jakiś czas było tam chyba 10 osób większość z nich teraz gra na NoN PvP. W klanie panowała znakomita atmosfera no i wbiło się parę poziomów doświadczenia ;)






Wtedy też powstał pomysł na Altaron Attax Lottery ! Nie wiem czy pamiętacie do wygrania było 1kk, może kiedyś znowu ruszy ta loteria?

Później ruszył projekt Hertagon, razem z Westem stworzyliśmy klan Hertagon, była tam śmietanka graczy neutralnych w dniu premiery diablo 3, posiadałem 161 poziom i przestałem grać na rok czasu.

Wróciłem do gry w ten update, skłoniło mnie do tego 7 dni darmowego pacca (nie ukrywam administracjo dobra zagrywka ;D). Gra spodobała się na nowo, lecz update sprawił, że praktycznie teraz jest to gra drużynowa co mnie bardzo cieszy. Tylko , że byłem sam powrót do Hertagonu oznaczał dojście do wojny, więc to totalnie odpadało. Więc reaktywowałem swój stary Klan NeveR EndinG początki były bardzo ciężkie ponieważ każdy był podejrzewany o to , że jest noob charem kogoś z wojny chcącym się jedynie wyexpić. Udało mi się obecnie zebrać dobry team, oczywiście wciąż brakuje paru osób, no i większego poziomu ale wierze, że kiedyś nastanie i ten dzień gdzie z łatwością bedziemy mogli upolować Czarnego Smoka.
Gra w NeveR EndinG sprawia duża przyjemność mogę swobodnie chodzić na silniejsze potwory, tworzyć razem z innymi tą wspaniałą atmosferę , która niech panuje jak najdłużej.




Chciałbym jeszcze tylko podziękować obydwu stroną walczącym za umożliwienie wciąż neutralnej gry na serwerze PVP , nie chciałbym dziękować pojedynczym osobą, bo prawda jest taka, że każda osoba grająca i biorąca udział w wojnie ma wpływ na losy serwera.


"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, zmierzasz donikąd."

Ostatnio edytowane przez Attax ; 12-07-13 o 13:21
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 13:30   #2
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Powiem, że przyjemnie się czytało i wspominało stary Altaron. Pozdrawiam i gratuluję 200 :)
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 13:31   #3
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Sympatyczna historia, miło się czytało.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Tuz Pik
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 15:05   #4
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Na wstępie, GRATY 200lvl, ja pewnie za kilka dni wejdę w tę strefę - dwójki z przodu.
Co do historii to pamiętam dużo i bardzo dobrze mi się z Tobą grało ;)
Ciekawa historyja! Był też kiedyś pomysł powstania loteri na npvp, którą chcialem zorganizować za pomocą graczy z klanu Wild Rose lecz pula miała by wyjść wyłącznie odemnie ;)

Wild Rose pozdrawia!
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 16:35   #5
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Przyjemnie się czyta i do tego ogląda te "stare" screeny. Jakbyś miał ich więcej to mógłbyś wrzucić bo naprawdę fajnie powspominać. No i oczywiście gratulacje wyczekiwanej 200 ;)
Thudaron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 23:13   #6
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

dzięki za wyróżnienie :)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-13, 23:45   #7
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Sherlockuu <3 Super historia :)
Życzę dalszych sukcesów!
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-13, 12:17   #8
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

Fajna Historia Miło się czyta :) GZ lvl
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-13, 20:49   #9
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Gratki!!! Widze ze sie nie opierdzielasz :D
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-07-13, 19:54   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Paczaj jaka perełka!!! ah a jakie samouwielbienie!

__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin