Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 23:29   #71
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

czyli albo pijesz albo giniesz ? chyba nie tak to ma wygladac, to jest tylko obejscie problemu, a on wymaga naprawienia a nie obejscia. przeciez nawet w trakcie jak Ci wygasnie ta mikstura, moze sie zdarzyc ze zostaniesz na chwile zlapany w parala i to starczy zebys zginal, jak sytuacja pokazala dnia wczorajszego.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 00:20   #72
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jak w Wiedźminie, każda (no.. większość) wyprawa wymagała wypicia jakiejś tam miksturki. Tak to miało działać na Altaronie, że mikstury miały być wymagane, żeby ten alchemik miał co z łapami zrobić. Przedłużcie długość działania tej mikstury, żeby to było opłacalne. Nie trzeba zmieniać nic jeśli mikstury załatwią problem, a jeszcze polepszą sytuację alchemika bez którego wyprawa na Profany będzie niemożliwa.

Obejście problemu to nie jego rozwiązanie? Skoro go obchodzimy to już nam nie dokucza
Tron jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 00:27   #73
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Jak w Wiedźminie, każda (no.. większość) wyprawa wymagała wypicia jakiejś tam miksturki. Tak to miało działać na Altaronie, że mikstury miały być wymagane, żeby ten alchemik miał co z łapami zrobić. Przedłużcie długość działania tej mikstury, żeby to było opłacalne. Nie trzeba zmieniać nic jeśli mikstury załatwią problem, a jeszcze polepszą sytuację alchemika bez którego wyprawa na Profany będzie niemożliwa.

Obejście problemu to nie jego rozwiązanie? Skoro go obchodzimy to już nam nie dokucza
A po co mi alchemik potrzebny do wypicia mikstury?Sam trafie to buzi miksturka :P

Dla mnie jak już lepszym rozwiązaniem bylo by dodanie alchemikowi jakiegos buffu(albo stworzenie jakiegos kociołka i kazdy by podchodzil i pił wywar,ktory by chronil przed paralem np. przez 10 min)Wtedy alchemik bylby wymagany na team huntach i nadrabial by tym swoj slabszy dmg(duchowny).
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 00:53   #74
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Napiszę raz jeszcze - nie jest to błąd, a wynik testów. Nie oznacza to wcale, że nie zostanie to zmienione. Od 8 stron staram się Państwu zakomunikować, że temat pojawił się w niewłaściwym dziale bo z błędami nie ma nic wspólnego.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 00:54   #75
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

No i po co piszesz wprost, chciałem się jeszcze pośmiać tak jak przy broniach z bonusami kostką. ;(
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 00:57   #76
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
To Pańska gildia z Panem Zurvym na czele żądała zablokowania możliwości używania UHa na paraliżu.
Postac jest w ruchu na paralu uh nie dziala, stoi w miejscu na paralu uh dziala tak powinno to dzialac
bilsom jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 01:06   #77
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
A po co mi alchemik potrzebny do wypicia mikstury?Sam trafie to buzi miksturka :P
Do buzi trafiasz Ale ktoś w końcu musi polewać! Alchemik robi za takiego starostę i jednak tylko on mógłby w takie mikstury graczy zaopatrywać. Bez niego ani rusz, co zwiększa jego przydatność w systemie gry.

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Dla mnie jak już lepszym rozwiązaniem bylo by dodanie alchemikowi jakiegos buffu(albo stworzenie jakiegos kociołka i kazdy by podchodzil i pił wywar,ktory by chronil przed paralem np. przez 10 min)Wtedy alchemik bylby wymagany na team huntach i nadrabial by tym swoj slabszy dmg(duchowny).
Też dobre. Moja propozycja to ciekawsza według mnie alternatywa od całkowitego usuwania tego efektu paraliżu.

Z tego co tutaj wyczytuje, to myślę, że to jednak może i nie błąd - fakt, ale coś upierdliwego, a to niekoniecznie jest ciekawe dla graczy. No bo serio ten paraliż tyle trwa jak to autor określił? Troszkę przesada. Jeśli to prawda oczywiście.
Tron jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 08:44   #78
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
No i po co piszesz wprost, chciałem się jeszcze pośmiać tak jak przy broniach z bonusami kostką. ;(
Pierwsza myśl:
Admini to nerdy z brzuchem i bez kolegów którzy nic poza matmą nie maja, a o prowadzeniu biznesu wiedzą tyle co my o sposobie rozdania pnow,
Zamiast powagę sytuacji zrozumieć, ze gracze odchodzą od gry to trole karmią sie faktem, ze tylko oni nie gubią sie w całym tym syfie.
Przestańcie ludzi z góry traktować tylko okulary zdejmijcie i przetrzyjcie szybki.
Nie traktujcie nas jak debili

Ps. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, poniosły mnie emocje tak jak was ponoszą czasem w niektórych zmianach
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 10:59   #79
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Poszczególne działy zostały stworzone do zakładania tematów o narzuconych z góry zagadnieniach, nie nazwę czegoś błędem jeżeli nim nie jest, gdyby temat znajdował się we właściwym dziale: 'sugestie i propozycje' to dyskusja wyglądałaby inaczej. Wykresy są bardzo proste do zrozumienia, widać na nich dokładnie od czego zależą maksymalne obrażenia, nie powinny sprawić problemu nawet gimnazjalistom.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 13:06   #80
Bea
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Poszczególne działy zostały stworzone do zakładania tematów o narzuconych z góry zagadnieniach, nie nazwę czegoś błędem jeżeli nim nie jest, gdyby temat znajdował się we właściwym dziale: 'sugestie i propozycje' to dyskusja wyglądałaby inaczej. Wykresy są bardzo proste do zrozumienia, widać na nich dokładnie od czego zależą maksymalne obrażenia, nie powinny sprawić problemu nawet gimnazjalistom.

Zaraz, zaraz. Czy mi się tylko wydaje, czy admini na różnych forach nie mają przypadkiem takiej jednej, malutkiej, magicznej wspólnej funkcji do wykorzystania, jaką jest przeniesienie tematu we właściwy dział?
Jeżeli to taki problem dla Administracji, by przez kilka dobrych stron, cytuję wypowiedź: Od 8 stron staram się Państwu zakomunikować, że temat pojawił się w niewłaściwym dziale bo z błędami nie ma nic wspólnego. To dlaczego go tak po prostu, po ludzku nie przeniesiecie, jeśli według was ''wtedy dyskusja wyglądałaby inaczej''? Ciekawe, jak?
Bea jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin