Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-07-11, 00:33   #21
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Komentarz do wszystkiego powyżej: :|.
Wy na prawdę M U SI C I Ę się kłócić, udowadniać swoją domniemaną wyższość i śmiać się innym w twarz?
Nie wiem jak tam jest w Ignis i innych klanach i nie chce tego roztrząsać ale dla nas (Collegium) to jest przede wszystkim gra, w którą gramy, by się dobrze bawić!
Siedząc na TS gramy sobie ekipą na Altaronie, kurniku, HaxBala jak i warotsach i się przy tym świetnie bawimy a Wy przeżywacie tą wojnę bardziej od nas. To śmieszne!
Po cholerę wyciągacie jakieś brudy, wnioski, tworzycie dziwne historyjki i niesamowite bujdy? Po co w ogóle się kłócicie? Bo trzeba? Bo po prostu inaczej nie da rady?
Jejku! Ci wszyscy, którzy gadają "oo co to za wojna" pokazują jedynie, że jedyne wary jakie staczały były na warotsach (do których nic nie mam i sam lubię grać!). Proszę jedynie, byście, się nie kłócili i nie sprzeczali o durnoty, bo większość z Was nie ma zielonego pojęcia o stanie walk jak i przyczynach wojny, tylko pisze pierdoły na forum by pokazać jak on to dużo wie.
Jest to mój jedyny komentarz do obecnej sytuacji, jak chcecie gadajcie głupstwa dalej - z siebie robicie łośków, z nikogo innego.

PS. przy okazji, chciałbym podziękować wszystkim osobą pomagającym dla Collegium w walce. Dla tych, którzy wysyłają pomoc materialną, jak i dla tych, którzy wspierają nas dobrym słowem - dzięki!

PS. 2 a, panowie, nie proponujcie nam ofert w stylu "dacie kasę, to pogracie" - jak to ktoś powiedział "możecie nas zabić, ale nie obrazić"

Ostatnio edytowane przez Obles ; 27-07-11 o 00:48
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 00:58   #22
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

@up

Ee tam flame wary są ciekawsze niż sama gra, nie zabieraj nam tej przyjemności:D

Przecież każdy chyba wie, że to takie jajca, te wszystkie argumenty, spory etc.

Tj. nie wiem jak tam Plan B ale ja się świetnie bawię:D
Ryzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 06:20   #23
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angelene Zobacz post
To jest po prostu śmieszne, co piszecie. Byłam wczoraj o tej drugiej w nocy i rzeczywiście nagle wbiło Was, z Collegium, osiem czy dziewięć osób, kiedy z Ignis były tylko dwie. I zaczęliście bić, to co się dziwicie, że jak dziewięć osób atakuje jedną to ona ucieka do depo? Wojna to wojna, ale nie wystawianie się na stu procentową śmierć jeden-na-osiem/dziewięć. A kiedy zalogowało się od nas więcej osób, zaalarmowanych przez nas, a nie siedzących na noob charach po nocach, to od razu daliście loga (chociaż było po równo, albo mieliście przewagę liczebną). Tak się zachowują ci, którzy wypowiadają wojnę?

Bez urazy, ale z tego co wiem, to Collegium wypowiedziało wojnę Planowi B i od tamtej pory niewiele się wydarzyło, wszyscy cały czas siedzą w depo (poza tą godziną drugą, kiedy ze starego Planu nikogo prawie już nie było online). To jaki to ma sens?

Ja sama jestem w tej gildii od niedawna ale gadam z nimi i widzę, że nie biją nikogo kompletnie bez powodu, jak ktoś jest złodziejem albo ubije jako pierwszy, to nic dziwnego, że w końcu pada. Nie ma wybijania randomów. Nie mówię, że nigdy się nie zdarzyło, żeby zrobili coś bez sensu, bo jestem z nimi od niedawna i niewiele mogę się nawet udzielać w tej całej wojnie (za low lvl), ale z tego co wiem, to od jakiegoś czasu nic.

Wyciągam wnioski co prawda głównie z tego, co czytam na forum, ale wygląda na to, że Collegium (albo chociaż część z Was) rozdmuchało aferę, że niby Plan B/Ignis niszczą wszystkich naokoło i nikomu nie pozwalają grać. Ale pokażcie mi, gdzie jakiś random padł przez tych ludzi, to zwrócę honor, bo co do kolegi piszącego kilka postów wyżej, to nie widać, żeby miał gdzieś na postaci deada od nich.

Wiem, że nie jestem jakoś genialnie wtajemniczona w sytuację, ale mimo to wieje tu taką hipokryzją, że aż przykro czytać i nie mogłam wytrzymać, żeby się nie odezwać.

Przez to pieprzenie o ubijaniu każdej napotkanej postaci przez ludzi z Ignis odstraszacie potencjalnych, nowych graczy, boją się, że będą padać co pięć sekund, a przecież, gdyby tak było, to wszyscy z Ignis mieliby już bana. Czy to nie jest logiczne? A nie mają. Bo nie nabijają fragów na randomach, a nowy system pvp powstał niedawno.

PS: Może i wojny dodają uroku grze, ale to nie jest ani war ots, ani non-pvp. Trzeba znaleźć coś pomiędzy. Nikt tu nie gra tylko dla wojny ani tylko dla expienia (a jeśli tak, to źle trafił).
Popieram !! Jenny to moja lewa reka bo prawa to Ganic! Madra kobitka :)
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 07:55   #24
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Ryzy misiu:> już 2 razy chcieliście mnie zabić a wojna się zaczęła od twojego głupiego wybryku jakim było zabicie Orma i atak na mnie:( więc walczmy!
A drugą sprawą jest mój osobisty lament do was wszystkich :( dlaczego atakujecie tylko nocą jak partyzanci bez honoru:( szkoda było by fajnie
A po trzecie to ja się zapytuje gdzie jest BMF?:(
Wanel Rost jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 08:13   #25
baster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

"dlaczego atakujecie tylko nocą jak partyzanci bez honoru "

Bez honoru? ahahaha na pewno mają go więcej nic ciotki z Planu B oj sory przepraszam z Ignis

A tak poza tym słowa PLAN B (CZY TAM IGNIS) I ICH PRZYDUPASÓW
baster jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 08:18   #26
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

BMF nie bierze udziału w żadnej wojnie;o , czy ja wiem czy oni walczą bez honoru... Wg mnie to że wypowiedzieli wam wojne jest bardzo honorowe to że bronią kogoś i chcą zmienić świat:) Ja się póki co nie mieszam :)
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 09:10   #27
19kazu94
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 11
Domyślnie

hahaha Ryzy zdaje ci sie, że nic nie wiem :) wiem więcej niż ci sięwydaje :) miałem tu postać długo i wiem co się działo wasz Cale Collegium to dno :) .... ahha 108 E Rycerz vije 53 Rycerza i nei da sie ubic to juz woła ten 108 64 sorca żałosni jesteście bijecie bez powodów ludzi PA
19kazu94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 11:41   #28
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

baster~z tobą nie gadam wybacz nie warto.
W historii świata jak ktoś pamięta wspaniałą epokę średniowiecze.Wysyłało się posłańców aby umówić się z wrogiem na bitwę na otwartym terenie:}
To się(moim zdaniem )nazywa honor.Collegium tak nie chce bo tak nudno.Walka na śmierć i życie:) Trudno my się dostosujemy:)
Więcej postów z mojej strony nie będzie:)
Wanel Rost jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 11:50   #29
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wanel Rost Zobacz post
A po trzecie to ja się zapytuje gdzie jest BMF?:(
na morganie siedzi :(
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-11, 12:10   #30
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Oj selbo racja ... Wydaję mi się, że żadnego tematu nie zaczęło ignis, więc pohamuj swoich trolli PLAX ;)
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin