Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-11, 23:24   #21
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

jeszcze nie ogarnąłeś Merv, że gildia We Back to to samo co gildia Ignis?
fragi noob charów nigdy w żadnej wojnie nie były liczone.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 25-07-11, 23:42   #22
pamela1993
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 3
Domyślnie

Ormo prosze o kontakt w grze... Mój name Kreedz
pamela1993 jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 00:10   #23
Dark Fury
 
Avatar Dark Fury
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Kraków
Postów: 58
Domyślnie

Nice joke <haha>
Dark Fury jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 07:28   #24
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

To nice czyli jak zabijecie nam noob chara to tez mamy liczyc?
Luop jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 10:09   #25
Garia Proth
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

ta a a'colt tez bierze udzial w wojnie i polegl 2 razy i to nie jest liczone :)?
Garia Proth jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 16:17   #26
Malzahar
 
Avatar Malzahar
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Lubelskie
Postów: 17
Domyślnie

Załosne moim zdaniem wojna skończona :) Collegium nie ma nj naj nja mniejszych szans !
Malzahar jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 16:23   #27
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malzahar Zobacz post
Załosne moim zdaniem wojna skończona :) Collegium nie ma nj naj nja mniejszych szans !
Twoje zdanie rdzenny wyspiarzu jest na szczęście najmniej ważne. Wojna trwa i będzie trwała, aż odniesiemy zwycięstwo.
Na dobrą sprawę to wojna jeszcze się nie zaczęła, więc nie ma co mówić o jej kresie.
Ryzy jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 16:30   #28
Malzahar
 
Avatar Malzahar
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Lubelskie
Postów: 17
Domyślnie

Dobra niech nie obchodzi Cię moje zdanie ale powiedz mi jak wy macie walczyć w tej wojnie?? Ignis ciągle wbija większe lvle,nie długo będzie dostatek scr z 150k lvlami w góre a wy co?? Czekacie na nabór ludzi?? Bierz pod uwage to ze kazdy nieznajomy który bedzie chciał walczyć po waszej stornie moze byc tak zwanym spyem? Jak macie zamiar z nimi wygrać,na pierwszym planie oddziaływuje tutaj ogromna różnica lvlowa a co mówic o pieniądzach :)
Malzahar jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 16:39   #29
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malzahar Zobacz post
Dobra niech nie obchodzi Cię moje zdanie ale powiedz mi jak wy macie walczyć w tej wojnie?? Ignis ciągle wbija większe lvle,nie długo będzie dostatek scr z 150k lvlami w góre a wy co?? Czekacie na nabór ludzi?? Bierz pod uwage to ze kazdy nieznajomy który bedzie chciał walczyć po waszej stornie moze byc tak zwanym spyem? Jak macie zamiar z nimi wygrać,na pierwszym planie oddziaływuje tutaj ogromna różnica lvlowa a co mówic o pieniądzach :)
Nie wiem może ja gdzieś utknąłem w czasoprzestrzeni ale zdaje mi się że minęły 3 dni od rozpoczęcia wojny.
Ingis wcale nie robi pg, bo też się boją wyjść expić, może w mniejszym stopniu niż collegium ale jakoś wielkich postępów z ich strony nie widziałem. Stoją cały czas pod depo, rzadko kiedy ruszają się z miasta.
No powiedz mi, że tak nie jest, wskaż mi osobę z Ingis która naparza levele i jest na expie dłużej niż 1h.

Co do ew. spayów, nie wiem gdzie wyczytałeś że Collegium prowadzi otwartą rekrutacje.

Przewagę leveli mają ogromną, z tym się zgodzę ale to wcale nie jest powód by załamać ręce.

Wygrana z naszej strony jest bardzo realna, mamy parę asów w rękawie ale dla dobra sprawy nie mogę ich ujawniać na forum.
Ryzy jest nieaktywny  
Stare 26-07-11, 16:58   #30
Malzahar
 
Avatar Malzahar
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Lubelskie
Postów: 17
Domyślnie

Dobrze rozumiem,kto by zdradził publice swoją tajną moc a raczej nazwę to tajną bronią :) Wracając do debaty o tym czy Ignisi expią czy też nie expią,twierdzisz ze boją sie wyjść expic nie na więcej niż jedna godzinka. Boją się więc czego ? Ze wy ich zabijecie? Nie możliwe bo wasz team składa sie z długo nieobecnych graczy i niskolvowych suporterów którzy zakładają nowe charaktery do wojny :P Z drugiej strony to oni ciągle biegają po za pztem i biją ludzi czy neutrali i powiązanych z wami więc wez to tez pod uwagę :) Pamiętaj że spyem może zostać nawet Twój najlepszy przyjacieł który bedzie chciał oderwać się od wojny i poexpic od nowa :) Juz pare przypadków takich było ze mieliście spy a nawet pewnie teraz i macie :)

Nie wiem na prawdę jestem bezstronny więc życze obu teamom powodzenia !

GL !
Malzahar jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin