Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-10-18, 23:15   #1
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie Predkość Maga

Witam, postanowiłem odświeżyć temat, założeniem było by mag wolniej expił, po czym stało się faktem, ze mag biega najwolniej ze wszystkich profesji, który ma mniej hp od zwiadowcy i wojownika, co stanowi jego mniejsza przeżywalność, teraz to mag to taki mini wojownik, bo bije stojąc przy potworze + ma mniej hp, lecz więcej się leczy, nie ma szans uciec przed potworami na mój lv, chyba ze mówimy o abitańskich, które są przeznaczone na około 50-60 lv, mając 266 lv, RMC wyliczył że biegam, jak 180 zwiad... Nie mówię już jeżeli by doszło do wojny, to najwyższej mogę puścić klawiaturę, bo przed nikim nie ucieknę, proszę o rozważenie zmian, jeżeli nie chcecie wrócić do starych prędkości, to przynajmniej dodajcie jakiegoś buffa w tym poruszaniu się.
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 04:06   #2
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

jeżeli przeliczniki w speedzie wyglądają tak - 2.2zwiad 2.0woj i mag1.0 to dać temu magowi miedzy 1.3 a 1.5 speeda i chyba by było spoczko ;v
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 07:05   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Mag 1.5


<znaki>
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 09:33   #4
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Uważam, że problem szybkiego expienia maga nigdy nie polegał na jego szybkości i sugerowalem to już przed startem serwera spvp. Widzi ktoś w ogóle jakieś pozytywne aspekty tego rozwiązania? Bo jeżeli nie, to chyba nie ma nad czym sie zastanawiać. Wystarczy, że przez ten system upadł serwer spvp.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 16:25   #5
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Zdecydowanie trzeba zmienić prędkość
Dosyć, że w pvp jest bity zdecydowanie za mocno( po 600-700 na ture z pugi, nooo...) To jeszcze nie jest wstanie uciec. Moim zdaniem mag powinien być może nawet lekko szybszy od zwiadowcy lub na równi, ale to tylko moje zdanie.
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-18, 16:48   #6
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
Zdecydowanie trzeba zmienić prędkość
Dosyć, że w pvp jest bity zdecydowanie za mocno( po 600-700 na ture z pugi, nooo...) To jeszcze nie jest wstanie uciec. Moim zdaniem mag powinien być może nawet lekko szybszy od zwiadowcy lub na równi, ale to tylko moje zdanie.
Te pugi mają zostać naprawione.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 00:06   #7
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

co nie zmienia faktu, ze do setu chaosu, mag dostaje od wszystkich (mobow, graczy) takie obrazenie ze nie jest w stanie nic zrobic, a set ten nie jest najlatwiej dostac + 175 lv zeby go zalozyc. %%
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 00:16   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał saju125 Zobacz post
co nie zmienia faktu, ze do setu chaosu, mag dostaje od wszystkich (mobow, graczy) takie obrazenie ze nie jest w stanie nic zrobic, a set ten nie jest najlatwiej dostac + 175 lv zeby go zalozyc. %%
Jakie potwory masz na myśli? Prośba o kilka konkretów.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 09:01   #9
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

przykladem moze byc zloty set i starsze czerwone smoki, set maga i praktycznie wszystkie potowry od smoka w gore, bo to sa sety dla maga, mosieznego nie sprwadze gdyz nie mam wystarczajaco duzej sily.
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 09:51   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał saju125 Zobacz post
przykladem moze byc zloty set i starsze czerwone smoki, set maga i praktycznie wszystkie potowry od smoka w gore, bo to sa sety dla maga, mosieznego nie sprwadze gdyz nie mam wystarczajaco duzej sily.
No nie wiem, jednego czerwonego stoję na tapen tawisie, bo ani od niego nie ucieknie, a ustawiać się do wave też jest ciężko, bo ma motorek w dupie

A co dopiero starszego...

110 mag
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin