Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56198
Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 13:53   #101
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

tomurek,

Dałbym Ci się zrokować gdyby to miało znaczyć, że więcej nie włączysz Altaronu, bo jesteś najbardziej przykrą rzeczą, jaka może się człowiekowi w tej grze przydarzyć.

Jest godzina 14, środek tygodnia, wokół dp jest pełno graczy.

Bez pozdrowień.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 13:55   #102
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zawsze mają do wyboru serwer non-pvp, pozbawiony takich płaczków :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 18:46   #103
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomurek Zobacz post
A miał być taki super hiper mega upek miało tyle ludzi być
oj chyba poszło to w odwrotną stronę +osoba konczaca gre tu kiedys wbiła skula /rs i padała teraz ja 30 lvl wczoraj zabiłem hm z 15x osób nowych a jeszcze pkt hohoho gdzie tu logika ;D jedna osoba na dobra sprawe może wam wszystkich nowych graczów zrokować i watpie że bd im sie chciało grać dalej ;>




ALTARON TO NIE GRA ALTARON TO STAN UMYSŁU ADMINISTRACJI

to nie podchodzi pod szkodę serwera? podnieca się tym i chełpi, dojebać jebanego trola. banowano za mniejsze przewinienia.
ban na ip i spokój.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 18:56   #104
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Banowanie zmiennych IP jest złe, potem komuś takie IP wyloguje iiiii... smutno będzie.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 19:28   #105
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Widzę że większość tych płaczków płacze a nawet nie ma do tego powodów.. jeden z przykładów..

19:21 Mafiozo: no tak tak ale wkurza mnie maly dmg po upie... ;s
19:25 Mafiozo: mam 16 lv dopiero
19:25 Mafiozo: stary
19:25 Hinzan: załamałeś mnie właśnie gościu....... masz 16 lvl i mówisz ze mało bijesz ? a ile ty chcesz bić na 16 levelu po milion ?
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 20:04   #106
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Widzę że większość tych płaczków płacze a nawet nie ma do tego powodów.. jeden z przykładów..

19:21 Mafiozo: no tak tak ale wkurza mnie maly dmg po upie... ;s
19:25 Mafiozo: mam 16 lv dopiero
19:25 Mafiozo: stary
19:25 Hinzan: załamałeś mnie właśnie gościu....... masz 16 lvl i mówisz ze mało bijesz ? a ile ty chcesz bić na 16 levelu po milion ?
idź człowieku przewietrz umysł bo jesteś żałosny, nie wiem czy wiesz ale u ciebie w teamie są ludzie którym ten balans pvp się nie podoba a ty tu wklejasz coś z 16 lvl
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 20:08   #107
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Marudzą bo są przyzwyczajeni do kpiro łącznie za 1500-2k obrażeń a teraz duchownymi biją kpiro po 500, rzeczywiście smutne. Wczoraj wiele testowalismy całą grupą i wyszło na to że jest DOBRZE wszystko rozkminione, są odpowiednie bonusy które nawet mój DMG Nekromanty drastycznie obniżają i różnice są wielkie, więc panie wszechwiedzący o mega ogarnięty, napisz coś o czym masz pojęcie :). Problem jest jedynie w Magu Nekromancie Elementaliście bo sam też testowałem i faktycznie strasznie mało z SD bije, reszta postaci jest BARDZO DOBRZE zrobiona. i pogódzcie się z tym że już nie jebniecie z kpiro za 2k.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 20:23   #108
THC
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 4
Domyślnie

dlaczego 70 letnia kobieta przegoniła 150 maga z capem zaladowanym do polowy? bo mogla ;/
THC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 20:24   #109
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

no i akurat jeżeli o mnie chodzi to chodzi o maga nekro elementaliste i jego sd,
cieszę się że w końcu napisałeś że coś jest nie tak z nim i z tym sd, bo akurat tą postacią gram, denerwowało i to po chuju fest jak cały czas wjazd robiłes szczególnie na tych właśnie magów nekro elementalistów że nie wiedza o czym mówią, a wychodzi na to że jednak coś tam swojej racji mieli przynajmniej po części.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 21:31   #110
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

zjebali też duchownych magów, administracja nie widzi tego, że hape tawis leczy magów za całe życie i tapen tawis wypada przez to z gry?
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin