Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-09-12, 07:42   #1
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Cool Takie pytanko

Czemu wy nic nie zrobicie zeby zbalansowac altaron chodzi mi o profesje i potworki podam przykład tu sie łatwo expi pallkiem i jest bardzo dobry w pvp z magiem jest na inaczej trudno sie expi i bardzo szybko sływa w pvp a co do potworow po co nam hyrdy po co nam profany po co nam gs i inne po co nam te expy jak nikt na nich nie expi zrobcie tak np. na hydrach duzy exp maly zarobek na gs duzy zarobek mały exp zbalansuje to jakos kiedys dalo sie chodzic na wrl teraz prawie nikt tam nie chodzi a co do czarow sa nikture takie co sie wcale nie uzywa zbalansujcie takie czary zeby dalo sie nimi norlalnie expic a nie czar bierze 200 many a bije z 300 ;/ to samo walne efo tote i wale wiecej i sie tyle samo ulecze tawisem serio zastanowcie sie gdzie w tej grze jest logika sry za błedy ale piszalem tego posta w pośpiechu mam nadzieje ze administraca zacznie cos ogarniac i wreszcie bedzimy mogli chodzic na hunt na hyrdy i tym podobne bez magaaa wasteeee i tym gorszym expem /Mozecie wprowadzic tez taski ale to by bylo juz za bardzo podobne do tibi
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 08:02   #2
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Co do loota, to Administracja pracuje nad tym aby całkowicie zmodyfikować i poprawić loot.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 08:34   #3
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Byłeś na tych wszystkich potworkach po upie? Nie każdy resp jest dla expa, są miejsca gdzie można dobrze zarobić kosztem małej ilości exp/h. Administracja stale dąży do zbalansowania profesji, gospodarki itd. Zobacz ile w tym upie się zmieniło, moim zdaniem na lepsze. Przyjrzyj się bardziej temu co leci z potworów a zobaczysz, że nie jest tak źle. Zresztą, jeśli masz jakiś ciekawy pomysł zawsze możesz go przedstawić, administracja napewno nie przejdzie obok tego obojętnie, w końcu to my tworzymy Altaron :)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 09:47   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał skyromk71 Zobacz post
podam przykład tu sie łatwo expi pallkiem i jest bardzo dobry w pvp z magiem jest na inaczej trudno sie expi i bardzo szybko sływa w pvp
Uwierz mi, znam nie jednego maga, który od tak nie spływa sobie na pvp. Jeśli potrafisz grać daną profesją, to nie będziesz padał.
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 10:59   #5
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Kurwa, człowieku. "Sorry, piszę posta w pośpiechu" to nie jest żadna wymówka. Albo siadasz i piszesz coś porządnie albo daruj sobie na drugi raz. Pirzę teko pozta na szypko, fjenc nje czebjajcje sję mnje.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 11:15   #6
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

lipa jest z lootem , ja nie moge nigdzie zarobic 47 magiem , wszedzie mam waste gdzie tylko nie pojde ,nawet na cyklopach mam waste jadąc na miksturach maga wkurza mnie to juz z 10 roznych expowisk sprawdzalem ,gdzie mozna zarobic ,ale nie mozna nigdzie ,chyba tylko oficery i nic wiecej

@down jasne nie udowodnisz mi tego , idz 40 lvl magiem na drzewce i enty idz na gryfy i dicerosy idz na bandytow idz na widze(beholdery) idz na orki idz na mnichow i tam zarób ,wszędzie nie zarobisz na 100% może znasz lepsze expowiska ode mnie i tyle
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''

Ostatnio edytowane przez blanko2222 ; 28-09-12 o 11:58
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 11:49   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Nie umiesz. Ja wszędzie zarabiam magiem, zarówno na 40lvlu jak i na 80
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 11:55   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Juste zrezygnuj z różdżki bo to zjadacz many, mistyczny mieczyk + czary, które są znacznie bardziej wydajne. Ja zawsze magiem zarabiałem.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 12:08   #9
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

ja przed upem też zarabiałem , 2 magów wyexpiłem samodzielnie ,ale teraz po upie mam wrażenie ,ze wszedzie jest mniejszy drop late
np : całe kółko zrobiłem na ankardii bandytach i spadły mi tylko 2 szpady(120 mdz) kolejne kółko - 1 luskowy pancerz ? to ja mam pecha takiego czy tak zmieniliśćie %drop.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-12, 12:31   #10
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Kurwa, człowieku. "Sorry, piszę posta w pośpiechu" to nie jest żadna wymówka. Albo siadasz i piszesz coś porządnie albo daruj sobie na drugi raz. Pirzę teko pozta na szypko, fjenc nje czebjajcje sję mnje.
skyrom mieszka w holandii, więc jego pisownia trochę odstaje od naszej, tej której używamy na codzień.

Ostatnio edytowane przez jasiek50 ; 28-09-12 o 12:37
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin