Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-06-13, 17:10   #1
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie Zmiany i informacje.

Czy jest jakaś szansa, że zaczną się pojawiać informacje o zmianach, jakie wprowadza administracja? Przyznam, że przydałoby się to bardzo, bo miejscami już paranoja czlowieka dopada i coś, co było aktualne dzień wcześniej nagle aktualne może nie być. A takie rzeczy wypadałoby mówić, bo po coś wiki jest i ludzie uzupełniają, prawda?

Z góry byłbym wdzięczny za odpowiedź.

(Z piaskowych hydr wciąż leci święty hełm, tak przy temacie już będac?).
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:02   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Od tygodnia, dzień w dzień przesiaduję na piaskowych po 4-5h i nie spadł mi święty hełm. Jeśli już są zmiany, to proszę o informacje. Nie mówię, że chcę wiedzieć gdzie został on przeniesiony, ale czy został przeniesiony. Tyle wystarczy.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:13   #3
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Święty hełm został wycofany z dropu piaskowych hydr i obawiam się że było to już z kilka dobrych dni temu
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:20   #4
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No to serdeczne brawa dla administracji, za to, że takie rzeczy przechodzą bez słowa. Naprawdę, BRAWO. Świetny pomysł. Zrobić coś, a potem bez słowa zmieniać. Po co gracze mają coś odkrywać, skoro potem i tak zostanie zmienione? Po co w ogóle cokolwiek spróbować zdobyć, jak nagle ktoś uwidzi sobie, że jednak nie, to nie to?
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:29   #5
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Setki spraw małych i większych są zmieniane co chwile, nikt nie ma czasu aby każdą drobnostkę wypisywać. Na prawdę to jest potrzebne? Bo nie sądzę aby o każdej zmianie procentowej w łupie potwora trzeba było informować. I tak dość dużo czasu nam zabiera robota, a dodatkowe wypisywanie wszystkiego co zmieniliśmy zabierze tego czasu jeszcze więcej. Za to w następnej aktualizacji możecie liczyć na obszerną listę zmian.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Po co gracze mają coś odkrywać, skoro potem i tak zostanie zmienione? Po co w ogóle cokolwiek spróbować zdobyć, jak nagle ktoś uwidzi sobie, że jednak nie, to nie to?
Gra się cały czas zmienia, idzie do przodu i nic tego nie zmieni. Czy się to komuś podoba czy nie. Chcieliśmy zapobiec zapchaniu rynku świętymi hełmami i zmieniliśmy to naprawiając łup piaskowej hydry.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:33   #6
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Straciłem 2 dni. Ja poczekam aż ELe się wypowie, bo on tam tyrał 4 dni ponad. To mała, nic nie znacząca zmiana?
I nie chodzi mi o takie, co wchodzą z patchem. Fajnie by było. Ale o takie, które bez echa przechodzą właśnie w drobnych zmianach. Co z tego, że gracze coś odkryli, skoro nagle się zmienia. A potem ludzie właśnie marnują czas swój, nawet nie wiedząc, że nie mają szans czegoś zdobyć.

I nie. Nie chodzi o powstrzymywanie zmian, a o informowanie o takowych. Fajnie, że chcieliście zapobiec zapchaniu rynku świętymi hełmami, ale z jakiej racji ja mam tracić swój czas, chęci i nerwy? Niefajnie, tyle.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:35   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A mi to podsunęło fajny pomysł antyspoilerowy (odnośnie loota). Można by pogrupować potwory w grupy, w których loot zmieniałby się na zasadzie chociażby oferty Urbana. Większa ilość respów byłaby odwiedzana bo gracz nie wiedziałby co z czego kiedy leci. Byłoby to dużo bardziej realistyczne niż obecny system bo czemu by, np Gargantuan nie mógł zjeść świętego hełmu razem z rycerzem skoro jakiś tam Hrimturopodobny stwór mógł. Mielibyśmy wtedy możliwość zloocenia itemu z dużo większej ilości potworów, ale musielibyśmy trafić na dobrego respa w dobry dzień.

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 04-06-13 o 20:48
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:41   #8
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Dobry pomysł(Merva), ale tylko, jeśli miałoby to dotyczyć najlepszych przedmiotów, typu złote/święte i takie tam. Inaczej byłaby to całkowita porażka, tragedia, żal i ból.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:44   #9
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@Merv GENIALNE !!! :> Można też dodać różnorodność expa. Potwory losowo byłyby 20-30% silniejsze/słabsze (więcej/mniej hp lub zadawane obrażenia) a co za tym idzie +/- 30% expa za nie. Wyprawy na bossy i stwory byłyby ciekawsze, bo nie wiadomo czy dany potwór nie będzie przypadkiem 30% silniejszy ;> Tak samo z lootem. Z silniejszego potwora większe prawdopodobieństwo na wyciągnięcie przedmiotu.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:48   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Taaaak, niech wszystko leci z wszystkiego. Co tam. Będę tyrać non stop jedne potwory, najlepiej te najbliżej, licząc, że akurat tego dnia przyfarci mi x2 (bo raz, że musi mi wypaść ten item, a dwa, że akurat ten musi lecieć wtedy). A kto inny z kolei będzie tak samo robił, tyrał non stop te same, zgarniał dobrego expa i zmiennego loota.

Nie wiem. Dla mnie to jest po prostu podłość. Tyle talarów w dupę, tyle godzin zmarnowanych, tylko dlatego, że ktoś nie wpadł na pomysł, by poinformować graczy. Chociaż mówię i proszę o to od wieków, ale nie. Czemu by miały być patch notes? Najlepiej w ogóle niech jednego dnia moby się respią, drugiego nie. I to o losowych porach. I najlepiej o losowej sile, tak, aby nawet szczur mógł nas śmiało i bez problemu rozpierdolić po ścianach. Tak, w ramach antyspoilera. I niech codziennie zmienia się jeszcze mapa, żebyśmy przypadkiem nie nauczyli się tras za łatwo. I ceny. I itemy, bo kurczę, jak to tak... jak wiesz, co chcesz zebrać, to już jakiś spoiler jest.

Od dawna proszę o patch notes, o to, aby takie informacje były chociaż skrótowo gdzieś zaznaczane, bez rozpisywania się co i jak. Nope. Lepiej żeby gracze się wkurwiali i męczyli. Bo przecież jeszcze gra zacznie sprawiać przyjemność i co... ;o
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin