Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56225
Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:06   #71
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Widzę że najwięcej głosu mają magowie i ludzie z kontami stworzonymi przedwczoraj podający się za nowych(czytaj magowie na noobcharach). Szkoda... Zwiad był poszkodowany mocno ostatnimi czasy na npvp, teraz w końcu mają hita i mogą uciekać(a nie stać bez demejdżu) i płacze... Moim zdaniem UP wyszedł bardzo dobrze, i to nie tylko dla tego, że mam zwiada nekro alchema - bo mam, ale dla tego że teraz kto tankuje ten tankuje, kto jest dps ten jest dps. Boli mnie tylko, że cos co robi sie pod pvp jest bez użyteczne na mobach, a znów jak chcą coś zrobić pod expa to jest too OP na pvp...
Jedni się ciszą inni nie. Ciesz się bo jesteś nekro, ja jako duchowny alchemik kończę z altaronem.
Miałem być ultra suportem, teraz 3 nekro mnie złoży tak jak każdego innego gracza. Po co mam isc na expa ze zwyklych beltow jak bije w każdego moba tak mało, że sam to na kościane nie pójde 200 lvl.

Ostatnio edytowane przez sebcio12 ; 20-05-14 o 01:15
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:23   #72
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Widzisz, Gniewny. Kiedy uduiony był tak zwiad ele(który swoją drogą dalej to kupa), czy woj nekro. To nikt nie płakał bo było ich i tak malo a oni z tym jakoś żyli i i tak sie wyexpili. Teraz tacy sami mocni jak tamci zostaną, a nooby którzy grali tym tylko bo było mocne, odpadną albo zrobią nowe chary :)
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:26   #73
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Up
Dokładnie
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:28   #74
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie przesadzaj Sebuś, na kościanych ze świętych wzmocnionych bełtów, nawet taki nieogar w expieniu jak ja dawał radę na teście i miał profit.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:41   #75
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Widzisz, Gniewny. Kiedy uduiony był tak zwiad ele(który swoją drogą dalej to kupa), czy woj nekro. To nikt nie płakał bo było ich i tak malo a oni z tym jakoś żyli i i tak sie wyexpili. Teraz tacy sami mocni jak tamci zostaną, a nooby którzy grali tym tylko bo było mocne, odpadną albo zrobią nowe chary :)
Przed upem na zwiadowce nekromane nikt nie narzekal, ostatnio stał się popularniejszy niż duchowny. Z puginałów i tak bił mocno, tak, że buła paru nakro dobrze siadała, mimo że bili 400+-, kiedy ludzie mieli więcej hp. To co zrobiła administaracja dopier**a więcej dmg (600?), a hp zabiera. Pozdro.
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 01:53   #76
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

I widzisz, tutaj jest ta różnica. "Z puginałów i tak bił mocno, tak, że buła paru nakro dobrze siadała, mimo że bili 400+-"

Jak sie dobrało paru zwiadków nekro to siadała buła mimo że każdy bił po około ~400 w pvp w moba ~800. Za cene drogich pugi, cięzkich, wymagających pełno many i niewidki przez co na servie npvp był nie użyteczny. Chcąc naprawić go w npvp zrobili OP w pvp, ale tu sie nie da zrobić idealnego balansu bo co bedzie dobre w pvp jest ciulowe w npvp a jak cos w npvp zrobisz dobre to jest OP dla pvp.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 07:14   #77
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Przypominam, że pigunały z 80 atk spadły do 65 atak, więc przetestujcie jeszcze raz po ile bije taki zwiad nekro alche, bo już napewno nie po 1000 w ludzi.
Ale co prawda to prawda, zjebali leczenie, jest teraz o 2x mocniejsze, przez to tapen tawis wypada z gry ^^
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 08:54   #78
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Fajnie byłoby jakbyście dodali ikonki do poszczególnych bufów, wrzucę kilka aur i nawet nie wiem kiedy która sie skończy, oprócz tego zadanie na przeszłości, zleca zabicie 10 smoków, fajnie byłoby jakbym mógł zabić 10 dowolnych a nie tylko zielonych. Nie wiem czy Marek zgłaszał to napisze jeszcze tutaj, zadanie u Twardowskiego jakiś schrzanione, oblecialem wszystkie pokoje, nieznalazlem mobka a misji nie chce mi odebrać
Skory za błędy pisze z kom
Peace
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 15:56   #79
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał glowa223 Zobacz post
wiecie ze za to co zrobiliscie chrzescijanski bog wsadzi was do chrzescijanskiego piekla
Tak

Gram zwiadem nekro ele i nawet mnie się już nie opłaca grać ...
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 16:19   #80
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

UP.
Byłeś na expie że takie bzdury pierdolisz? co do opłacalności w swoim temacie już wstawiłem screeny jak to wielce jesteśmy poszkodowani :)
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin