Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-18, 17:08   #191
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

W strefie nie działa warmodzik dopiero po dojściu do prezentacji strefie możesz kogoś zaatakować. Licor w 5 min się przejedzie jak zwiększa expa bo itemy do zadań za pierwszym razem się zbiera.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 17:10   #192
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Mi też wszystko jedno, czego nie zrobimy to i tak wszystko będzie zależeć od tego czy dostajemy w pizde czy wygrywamy. Może tym razem będzie więcej chętnych do walki to wojna będzie trwała dłużej. Może ten serwer resetowany się uda, a może nie. Tego dowiemy się tylko startując sezon pierwszy. Sezon drugi będzie bardziej dopracowany więc wtedy samo to zachęci do gry na drugim sezonie. A jak teraz dopracujemy za bardzo sezon 1 to wtedy sezon 2 będzie miał mniej nowości czyli będzie mniej zachęcał.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 18:05   #193
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
To co ,ze teraz bije się mniej ? Generalnie tak jak napisał hektor, woj na 50 lvl juz będzie leciał na team hunty ( 45 w sumie bo mosiezny set) i lvle same będą lecieć w górę . Plz nie mów mi tu o kimś kto będzie cierpiał bo sobie kliknie woja do solo giereczki . Skoro serwer for fun to tez i for fun niech sobie dojdzie do jakiegos teamku . Bo jak na moje neutrali to taki serwer z resetem 3 miesiecznym nie przyciągnie

Śmieszy mnie to ,ze najwiecej do powiedzenia na temat nowego serwera mają osoby które np tak jak Konrad juz dawno się zarzekły grania na nim a mimo wszystko piszą co im w nim nie pasuje pod względem balansów . A ty makon wątpie ,że chciał byś znowu wydawać kilka set złotych na coś co potrwa 3 miesiące więc zapewnie i tak tam nie bedziesz grać albo dasz exita po tygodniu jak Cię ktoś zabije 2x.
Ja wiem i szanuję to ,że jest to forum publiczne i każdy ma tutaj na każdy temat coś do powiedzienia i jak najbardziej może to robić ale po co ? Czy jak w tym nie masz zadnego interesu to naprawdę musisz wku****ć innych ludzi ? Albo po prostu kłamiecie jeden z drugim ,ze jest wam super na cpvp i będziecie sobie tam leciec do 300 a tak naprawdę już tam ściągacie skórę z grzyba na samo to ,że będzie coś nowego i będziecie mogili zobaczyć więcej niż 5 osob w dp XDD
Jak juz o mnie mowisz to nie klam, jak dla mnie balans jest zajebisty. Niezajebiste jest placz o reset i rowne szanse co roku.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 12:16   #194
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Selbo kiedy mniej wicej możemy sie doczekać startu 1 sezonu?
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 12:49   #195
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Zagramy cos, wierze
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 14:21   #196
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jak rozumiem, na głównej wyspie zostanie podniesiony exp za moby, ale exp za zadania zostanie bez zmian?

Moim zdaniem to odpowiednia opcja - w ostatniej edycji exp za zadania został znacząco (niekiedy 10x) podniesiony i obecnie z samych zadań można uzyskać z 90 poziom.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 14:54   #197
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Jak rozumiem, na głównej wyspie zostanie podniesiony exp za moby, ale exp za zadania zostanie bez zmian?

Moim zdaniem to odpowiednia opcja - w ostatniej edycji exp za zadania został znacząco (niekiedy 10x) podniesiony i obecnie z samych zadań można uzyskać z 90 poziom.
Catthon jak zwykle zachował zimną głowę i zwrócił uwagę, na kolejny aspekt (gdy reszta już sądzi, że wszystko zostało wyjaśnione... ;d).
Zgadzam się z Tobą oczywiście.
Chciałbym, by ten serwer wystartował jak najprędzej i walczę, by to zrobić. Wolę jednak nie rzucać datami, bo mi to nie wychodzi
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 15:51   #198
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Jak rozumiem, na głównej wyspie zostanie podniesiony exp za moby, ale exp za zadania zostanie bez zmian?

Moim zdaniem to odpowiednia opcja - w ostatniej edycji exp za zadania został znacząco (niekiedy 10x) podniesiony i obecnie z samych zadań można uzyskać z 90 poziom.
Można by też i exp z misja x2 dać
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 16:05   #199
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

nie ma chyba takiej potrzeby, na ostatniej edycji na samym obozie wbijałeś 5-6 lvli, więc jest git
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 16:08   #200
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
nie ma chyba takiej potrzeby, na ostatniej edycji na samym obozie wbijałeś 5-6 lvli, więc jest git
Bardziej chodzi o karawany, dzienne czy rybki
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin