Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-18, 11:00  
Nowy klient gry!
Obles Obles jest nieaktywny 19-10-18, 11:00

Witajcie strudzeni wędrowcy! Ponieważ piękna, złota, polska jesień ma się ku końcowi, mamy dla Was lekarstwo na chandrę w postaci nowego klienta gry!

Pracę nad owym cudem zaczęły się ponad dwa miesiące temu i podyktowane były głównie rozwiązaniem problemów z płynnością rozgrywki. Dotychczas używany klient był archaiczny a konkurencja nie śpiąc zostawiła nas pod tym aspektem daleko z tyłu... Do dziś! Śmiało możemy bowiem rzec, że to co udało się stworzyć jest dobre i stawia poprzeczkę wysoko, wprowadzając Projekt Altaron w nowy, lepszy okres otwierając drogę ku translacji na język angielski czy wprowadzaniu kolejnych systemów i innowacji, których świat dotąd nie widział. Nowy klient to przede wszystkim duża wygoda w dostosowywaniu GUI pod swoje preferencje, możliwość gry "wsad", zapisywanie skrótów klawiszowych do postaci czy większa płynność rozgrywki, ale nie bylibyśmy sobą (a raczej pregusia by nie był!) gdybyśmy nie wprowadzili nowości i innowacji a są nimi między innymi dźwięki, "dymki" z informacjami nad przedmiotami, obszar działania run czy pogoda! Musicie jednak wiedzieć, iż pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy 100% stabilności rozgrywki. Obecną wersję klienta, którą dziś dzień upubliczniamy, należy traktować jako wersję beta. Zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć i braków - chcemy jednak już dziś podzielić się z Wami naszym osiągnięciem i zasięgnąć zdania największych ekspertów, którymi niewątpliwie jesteście! Aktualnie będzie można korzystać z nowego jak i starego klienta, niemniej wspieranie naszego staruszka będzie stopniowo wygaszane.



Oprócz wielkiej nowiny mamy również parę mniejszych zmian związanych z grą, oto ich lista:
  • Podwyższenie dodatkowego doświadczenia za osobę w drużynie z 12 do 15% za osobę;
  • Początkowe kolory na Archipelagu Licor zostały zmienione na takie, które kolorystycznie są odniesieniem do herbów Anan i Lewany;
  • Naprawiono możliwość wyrzucania z łóżek tak, by bonus osoby wyrzucanej naładował się do pełna;
  • Naprawiono błąd z wyrzucaniem zaproszeń z domku w przypadku kupienia domku na serwerze sPvP;
  • Poprawa systemu psucia ekwipunku - słabsze potwory będą wolniej psuły ekwipunek;
  • Naprawa działania czaru zwiadowcy Świetliste Lustro (odbija obrażenia);
  • Obniżenie HP niektórych potworów:
    Ukryty tekst:
    • Czarnoksiężnik - 7.5k -> 6.5k
    • Mag Dorafsa - 8k -> 6.5k
    • Starszy Czerwony Smok - 11k -> 10k
    • Piaskowa Hydra 12k -> 11k
    • Hrmitur - 12k -> 11k
    • Wodnik - 12k -> 11k
    • Czempion Dorafsa - 14k -> 12.5k
    • Chillherra - 15k -> 13k
    • Praojciec - 18k -> 15k
    • Szkwal - 18k -> 16.5k
    • Oświecony Dorafsa - 18k -> 15k
    • Ymirson - 24k -> 20k
    • Kaplanka Dorafsa - 27k -> 24k
    • Piromanta Dorafsa - 37k -> 33k
    • Gargantuan - 45k -> 40k
  • Zmiany w obrażeniach obszarowych wybranych potworów (tych, w których te obrażenia nie działały ze względu na nowy system pancerza):
    Ukryty tekst:
    Lista potworów, w których poprawiono ataki obszarowe (na takie, jakie były wcześniej na cPvP):
    • Chillherra
    • Wodnik
    • Szkwał
    • Nessie
    • Oświecony Dorafsa
    • Piromanta Dorafsa
    • Kapłanka Dorafsa
    • Hydra piaskowa
    • Gargantuan
    • Upiorzyca
    • Jurand
    • Armand
    • Opat
    • Rokita
  • Inne zmiany w potworach:
    Ukryty tekst:
    • Wiwerny - zwiększenie doświadczenia o 80
    • Diablik - obniżenie częstotliwości znikania, uciekanie na niższych wartościach życia
    • Bagienny Smok - dodanie stalowej tarczy z szansą taką, jak przy stalowym hełmie, dodanie szmaragdu
    • Czarnoksiężnik - rzadsze znikanie, uciekanie na niższych wartościach życia
    • Lodowa Wiwerna - zwiększenie doświadczenia o 200
    • Widmo - wyssanie many obniżone do 45-240 (obecnie 95-580)
    • Bagien - zabranie wysysania many
    • Młody Wąż Wodny - obniżenie o połowę ataków obszarowych z lodu
    • Wąż Wodny - podwyższenie ataku obszarowego z lodu ze 120-310 na 180-400
    • Wiarołomca - obniżenie częstotliwości znikania, ucieczka na niższych wartościach życia
    • Kapłanka Dorafsa - ucieczka na niższych wartościach życia
    • Wieczny Pokutnik - zmniejszenie trzykrotnie przerw pomiędzy szansą na wystąpienie ataku obszarowego ze śmierci (nie wyssania życia)

Na dziś to wszystko - nowego klienta gry możecie pobrać ze strony głównej. Nie zapomnijcie podzielić się dobrą nowiną ze znajomymi! My tymczasem skupiamy się w pełni nad dokończeniem długo wyczekiwanego, owianego dozą mistycyzmu grudniowego update!


Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ss.png
Wyświetleń:	13196
Rozmiar:	2.33 MB
ID:	4638  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 16644
Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-18, 13:37   #21
Szaman
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 12
Domyślnie

Potwory/gracze/NPC wchodzący na ekran powinni pokazywać się na dole listy w zakładce Walka, tymczasem w nowym kliencie nieustannie zmieniają pozycję co utrudnia ocenę poziomu HP członków drużyny podczas TH (zaobserwowane podczas wyprawy na Gargantuany).
Szaman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-18, 14:41   #22
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał whitegacek Zobacz post
Zalogowałem do gry na nowym kliencie a byłem wylogowany na respie i niestety poniosłem śmierć bo nie miałem żadnych hotów!! ;( Czy zostanie mi oddane doświadczenie i plecak?
Ps. Dlaczego nie przenieśliście wszystkich postaci do świątyni?
Zostało to już poprawione. Wszyscy logujący się po raz pierwszy od dwóch dni zalogują się w świątyni.

Prześlij mi na prv szczegóły śmierci.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-18, 15:04   #23
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Odpaliłem grę na nowym kliencie i tak mi się komp zaczął grzać, jakbym miał w pokoju ze 100 stopni Celsjusza.

Czy najnowszy klient nie miał rozwiązać sprawy odpalania się gry na CPU? xD
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-18, 16:11   #24
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

haha mam to samo, tak dziwnie warczy, ale tylko przy starcie Altaronu. Jak sie zaloguje juz jest ok.
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-18, 08:51   #25
whitegacek
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

Przy opcji resetuj w hotkeyach powinno być jeszcze potwierdzenie wykoywanej czynności.
Bo przypadkiem idzie skasować wszystkie ustawienia.

Mogłaby być jakaś kombinacja klawiszy która by znów blokowała tryb rozmów.
W okienku walka dobrą opcją by też było aby wszystkie tryby dało się zminimalizować.
Gdy najedzie się na pasek doświadczenia to niektóre zdania są jeszcze po angielsku

Ostatnio edytowane przez whitegacek ; 21-10-18 o 16:07
whitegacek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-18, 12:31   #26
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Właśnie o takiego klienta nic nie robiłem , teraz jestem wstanie uwierzyć że Altaron to już nie jest tibia, oby tak dalej, teraz tylko multilanguage i ekspansja uniwersum altarońskiego na cały świat
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 07:04   #27
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zeppelin Zobacz post
Właśnie o takiego klienta nic nie robiłem , teraz jestem wstanie uwierzyć że Altaron to już nie jest tibia, oby tak dalej, teraz tylko multilanguage i ekspansja uniwersum altarońskiego na cały świat
a potem się budzisz i zastanawiasz co brałeś przed pójściem spać.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-18, 07:50   #28
whitegacek
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

@up
Spadlem z krzesła i nie wstaje xDD
whitegacek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin