Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-12-15, 13:48   #21
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Jak usłyszysz o osobie która ma sd 110% to daj mi znać proszę.
Zrobienie kuszy zależy od farta, z runami niestety tak kolorowo nie jest, średni argument.

Co nie zmienia faktu, że masz rację z tym ulepszaniem. Bo co robić jak już skile się wymaxują.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 14:05   #22
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cieżko opisać coś w jednym zdaniu a szczególnie altaron i zmiany zachodzące na Tym serwie :P.
Jeszcze 2 miechy temu nie było systemu run.
Ja popieram tutaj Twórców ponieważ Runy będą się maxować długo przez co powoli dmg będzie się zwiększać mimo 300 lvl moze okazac się ze sd ma 105% i będzie na co wydac zarobione talary tutaj ten ruch jest przemyślany, moim zdaniem.
To samo powinno być z broniami i ogólnie eq. W koncu po to się gra by mieć coraz lepsze przedmioty i to powinno być zbalansowane z możliwoscią huncenia na lepszych potworach.
Ps.
Dokładnie ulepszanie będzie, było i jest holernie drogie a dmg teraz przyrasta prawidłowo moim zdaniem. Wiec się to balansuje bo postac 300 lvl stac będzie ulepszyć przedmiot np na +6 chociaż trzeba by sprawdzić na test serwie ile to by zużyło przedmiotów i jaka jest szansa na to. Bo tak na sucho to raczej ciężko Tylko statystyka...
Uważam że temat jest do przemyślenia.

Ps2. Akurat na gargach byłem raz wiec tam nie wiem jak jest. natomiast inne mobki dobrze ograne.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 15:38   #23
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Skoro mowa o kosturach, uważam ze powiino byc cos wyżej stalowego, bo najlepsza broń dla maga od 95 lvla to troche słabe, ale ulepszanie kosturów, lub ładowanie z nim krytyków jest nietrafione. Ze stalowego kostura +5 siadają hity po 450 nawet. Gdybym byl w stanie uderzyć krytyk koło 1,5 koła, plus pocisk/sd to byłoby to niezbalansowane. Klasy sie od siebie różnią i bardzo dobrze. Dac krytyk rycerzowi do nie znaczy dac go wszystkim.
Poza tym halka +10 w kostce i sep +10 w kostce wymagają o ile sie nie mylę 20 siły wiecej niz bazowo, dla zwiadowcy to 60 siły, a wiekszosc zwiadowców rozdaje do 80, wiec nic to nie zmienia. Rycerz żeby podnieść umiejętność sily np ze 120 na 140 musi poświęcić mase pnow.
Profesja profesji nie równa.
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 16:34   #24
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

@lequack
ulepszenie w kostce nie zwiększa wymagań

jeżeli masz ~43 siły to bijąc po 450 max, nie siądzie ci krytyk za 1,5k
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 08:52   #25
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał kacpinio1 Zobacz post
Kto zrobil halke na +12 to nwm ale mi sievudalo zrobic odkazacza +10 wbudowane czyli zwojami moglem go przycisnac do +14/15 :)
Ale ogolnie jestem za mozliwoscia ulepszanie broni dystansowych w kostce bo nawet jesli ktos ma te 100 sepow to nie wystarczy mu stali itp zeby zrobic super bron ze chyba mega mu sie pofarci :)
No ulepszałeś to wiesz ile tego idzie ale najlepiej jak wypowiadają się osoby które tego nie robiły.
Bardzo trudno jest ulepszyć na takie bonusy o których piszecie. Tutaj jest mowa o + 3 - 4 pkt ataku a nie o 9.
Swoją drogą To tak jak łuk kompo + 0,4 as zadawłby chore obrażenia albo orzeł + 0,4 dlaczego nikt nie płacze że trzeba skasować bonusy ? Przecież Taki zwiad z Orła + 0,4 as i 3% kryta byłby 30% wiecej niz z sępa + 9 ataku.
No i w 1 i 2 przypadku odpowiedź jest taka sama szansa na taki item wynosi 5 lat grania w altaron.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 09:28   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
No ulepszałeś to wiesz ile tego idzie ale najlepiej jak wypowiadają się osoby które tego nie robiły.
Bardzo trudno jest ulepszyć na takie bonusy o których piszecie. Tutaj jest mowa o + 3 - 4 pkt ataku a nie o 9.
Swoją drogą To tak jak łuk kompo + 0,4 as zadawłby chore obrażenia albo orzeł + 0,4 dlaczego nikt nie płacze że trzeba skasować bonusy ? Przecież Taki zwiad z Orła + 0,4 as i 3% kryta byłby 30% wiecej niz z sępa + 9 ataku.
No i w 1 i 2 przypadku odpowiedź jest taka sama szansa na taki item wynosi 5 lat grania w altaron.
Dather', rzecz w tym, że w Altaronie są tacy maniacy, którzy zrobiliby sobie takiego sępa +15 w miesiąc. Może i wydaliby na to 5 plecaków talarów, ale by zrobili. A potem ktoś by zaczął krzyczeć, że mają przegięty dmg.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 13:27   #27
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Dather', rzecz w tym, że w Altaronie są tacy maniacy, którzy zrobiliby sobie takiego sępa +15 w miesiąc. Może i wydaliby na to 5 plecaków talarów, ale by zrobili. A potem ktoś by zaczął krzyczeć, że mają przegięty dmg.
To trochę jakby narzekać, że ktoś jeździ mercedesem a ja mam tico... Skoro go stać, niech jeździ, good4him

Skoro kogoś stać i chce poświęcić przysłowiowe 5bp talarów na ulepszanie niech sobie ma kruka +15
viviane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 14:07   #28
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Viviane, ja nie narzekam, że można zrobić set +36% ataku od mroku. To oni narzekają, że mają takie sety.

Dather mówi, że zrobienie takiego dopakowanego sępa byłoby niemożliwe - wyprowadzam go z błędu.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin