Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-22, 14:39   #11
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Problem z wiekszoscia spotow na wysokim poziomie? Nie jest w stanie 'przeleczyc' obrazen? Problem z wyleczeniem postaci?

?

A ja juz kiedys taki temat zalozylem z zapytaniem czemu zwiad nekro nie ma takiego odpowiednika spella ryca czy maga, jest na forum.

Zeby to mialo jakikolwiek balans, sens i jednoczesnie bezsens to po uzyciu tego spella musialoby przywracac 1-2% zadawanych obrazen tylko z mroku. A jak wiecej to tzreba by leczenie znerfic, a wtedy bedzie tylko gorzej a nie lepiej.

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Mam 44mlvl na spvp i hape tawisem lecze sie 380-480, gdzie średnią idzie sobie z tego łatwo policzyć.
Ciekawe, bo ja na 45 mlvlu, majac wiekszy lvl, leczylem sie delikatnie mniej...

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Dodatkowo zwiad nekro na hlvlu i end game kuszach nie bije dużo więcej z pugi od hape odes kpiro a waste jest nieporównywalnie mniejszy.
Zalezy od respa i lvla. Sa takie respy gdzie z pugi zrobisz 150% expa tego co na kuszy a sa takie gdzie robisz praktycznie tyle samo. Co do waste, prawda, jest roznica.

Jak sie malo leczycie to podbijcie mlvl ale pamietajcie ze nie wykorzystacie pelnego potencjalu (nie jakos bardzo znaczaco) max mlvla na niskim lvlu. Druga blokada bedzie wam blokowac troche ten mlvl. A przynajmniej ja tak mialem, max mlvl od 282 lvla a po 350 zauwazylem roznice w leczeniu, troche sie zwiekszylo, dodatkowo przed chwila przyjrzalem sie blizej i widze ze lecze sie jeszcze wiecej po 400 niz 50 lvl wczesniej, takze mlvl ten sam a leczenie cos wzrasta, moze to ten lvl stopniowo odblokowywuje 'pelna moc' danego poziomu mlvla a moze jednak i jest jakies zwyczajne skalowanie z lvlem. W sumie czy jedno czy drugie to na to samo wychodzi.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin