Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-22, 02:14   #1
masnyben
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 27
Domyślnie Wysysanie życia - zwiadowca nekromanta

Sugeruję, aby wprowadzić odpowiednik tego czaru dla zwiadowcy nekromanty, który ma problem z większością spotów na wysokim poziomie, ponieważ nie jest w stanie 'przeleczyć' obrażeń.

Czar powinien działać podobnie jak w przypadku rycerza nekro, jednak być dostosowany do specyfiki gry zwiadowcą - długie bicie jednego potwora na odległość.

- % wysysanego życia zależny od poziomu magicznego
- długość trwania czaru zależna od poziomu magicznego
masnyben jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 06:40   #2
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Jak najbardziej za! Uwazam tez ze wyssysanie zycia u ryca nekro jak i maga nekro z taiw fomes potrzebuje reworka

Nie wiem czy dalej jest tak ale np mag z taiw fomes leczy sie za ~150-200 a szkoda bo bylaby to ciekawa odmiana dla takiego maga pojsc expic z taiw fomesow na np dle ankardie leczyc sie tym zamiast hape tawisem a miec dmg prawie jak z sd szczegolnie teraz jak exp z pociskow solo odszedl do lamusa magiem
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 09:12   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ciekawa propozycja, urozmaiciło by to trochę grę zwiadem nekro, tylko nie może być za mocne.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 09:56   #4
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Myślę, że ułatwi to rozgrywkę necro, bo jak kolega zauważył jest problem z wyleczeniem postaci. Jednak wprowadzenie tej zmiany spowoduje, że granie zwiadem duchownym będzie nieopłacalne. Niech zostanie tak jak jest. Duchowny leczenie i mniejsza buła, necro większa bułka i mniejsze leczenie.

PS.
Myślę, że na tym sezonie wrócimy jeszcze do zmian zwiadowcy bo dojdzie do sytuacji,że nowa kuszę założy zwiad duch i będzie miał większy DMG od puginałów.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 10:07   #5
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

widzialbym to bardziej jak spell ktory ma np 1min cd i trwa 10-15sekund i wyssysa np takiemu 250 zwiadkowi prawie tyle co tapen sytuacyjny spell ktory ratuje zycie i kosztuje spora ilosc many np 600+ wartosci ofc do ustalenia
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 11:16   #6
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Zwiad necro ma dobre leczenie jeśli ma wyższy m level i subprofe alchemika. Ale większość graczy maksuje dist (nie wiadomo po co) i ma problem z leczeniem. Hale tawis na 40 m levelu + wyzdro na wysokiej alchemii daje nam leczenie 1300+ na turę, dla postaci bijącej z dystansu. Wg mnie jest ok.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 11:36   #7
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Zwiad necro ma dobre leczenie jeśli ma wyższy m level i subprofe alchemika. Ale większość graczy maksuje dist (nie wiadomo po co) i ma problem z leczeniem. Hale tawis na 40 m levelu + wyzdro na wysokiej alchemii daje nam leczenie 1300+ na turę, dla postaci bijącej z dystansu. Wg mnie jest ok.
nie no teraz to poleciałeś prawie tak jak moje eq za ladę. Mam 44mlvl na spvp i hape tawisem lecze sie 380-480, gdzie średnią idzie sobie z tego łatwo policzyć. Nie wiem skąd porvało ci 1300 skoro z potionem wyzdro na 160 alchemi to ledwo będzie 1k. Dodatkowo zwiad nekro na hlvlu i end game kuszach nie bije dużo więcej z pugi od hape odes kpiro a waste jest nieporównywalnie mniejszy.

Ja tam uważam, że profesja nekro powinna przede wszystkim inaczej się skalować, teraz wygląda to tak, ze na low lvlach dzieki niewidce zwiadek/woj nekro do 150lvla jest by far najlepszą profesją w grze a potem duzo duzo traci.

Dać stałe pare % wbudowanego leczenia się od żywiołu mroku na nekro rosnącego wraz z lvlem postaci, cyferki tutaj trzeba dobrze ogarnąć by nie było za słabe/za silne. jakieś 10% leczenia na start(niskie poziomy mają stosunkowo mały dmg), do 25% na maxa moze troche więcej..
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 11:59   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Macie




hape tawis, hape tawis, i trzecie to uh.


A jak coś to jego robione mikstury wyzdrowienia dają healing rzędu 800hp + combo hape tawis i masz więcej niż 1300.
A w dysta na zwiadzie kto wydał pny ten niech żałuje.


Zakładacie tarcze, puginały i macie najlepsza profe PvE do 330lvla, potem wchodzi mag na legionistów.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 12:19   #9
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

+1 byczku, o tym właśnie mówię. Za lade śledzia
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 13:32   #10
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Szkoda że system skilli (rozdawanie PN) w Altaronie jest taki nieintuicyjny, a raczej przeczy intuicjom wyrobionym w Tibii.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin