Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-12-18, 18:44   #21
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ruda, nie jestem w stanie zweryfikować kto padł na debugu. Dodatkowo masz opcje korzystania ze starego klienta. W tej sprawie nic więcej nie mogę zrobić.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-12-18, 18:55   #22
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Nie mam opcji, daj mi link dostepny dla mnie od reki to przyznam Ci racje, na stronce jest tylko nowy klient.

Jeśli powiesz mi że mogę mieć pewność że po zrobieniu scr będzie zwrot to będe go robić, do tej pory staram się jak najszybciej zalogować po wyskoczeniu błędu. Może najlepszym zapewnieniem jest to że chodzę na duużo słabsze stwory i tylko przy takim errorze mogę paść bo wymaga to paru sekund bez całkowitej reakcji by mnei te storzenia zabiły, a to występuje tylko wtedy...

Gdzie jest stary klient??? Link?

I znowu zlewka, kurde jestem nowym gracze, gram od momentu jak się pojawił nowy klient, nie mam starego poza jakąś zbugowaną wersją przejściową, na stronie nie ma innych klientów poza nowym. JAk wy chcecie mieć graczy nowych jak zlewka totalna, a tylko włażenie do d... starym graczom. Już przy wcześniejszym zgłoszeniu pytałem się czy mam robić scr czy się logować jak najszybciej bo wystąpieniu błędu, że nie ma starego klienta na stronce. Czy ty czytasz co się piszę bo ja o jedno pytam, a odpowiedź tylko nic nie mogę zrobić.
Medalikarz jest nieaktywny  
Stare 17-12-18, 19:09   #23
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ja żadnej paczki z talarami nie widziałem, dobrze, że na własną odpowiedzialność używam beta clienta.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 17-12-18, 19:13   #24
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jeśli to jest własna odpowiedzialność to czemu nie mogę używać starego klienta? Każą mi go używać ale moja stara wersja nie działa poprawnie, nowa nie działa poprawnie.
Medalikarz jest nieaktywny  
Stare 17-12-18, 19:39   #25
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ruda, nie jestem w stanie zweryfikować kto padł na debugu. Dodatkowo masz opcje korzystania ze starego klienta. W tej sprawie nic więcej nie mogę zrobić.
a gdzie mogę pobrać starego klienta? bo na głównej aby nowy?
Makon jest nieaktywny  
Stare 17-12-18, 19:48   #26
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Dokładnie, pisze że to moja wina że używam nowego, jednak nie potrafi odpowiedzieć gdzie jest dla nowych graczy dostępny oficjalny klient starej wersji z linkiem do pobrania. Ewidentnie wina z waszej strony bo nie dajecie nowemu graczowi wyboru, widać jakie macie podejście do nowego narybku i później się dziwicie że to gra dla 20 osób.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Pręgusia ma to zgłoszone, ale ostatnio nie ma czasu się tym zająć. Polecam niestety starego klienta w celu uniknięcia takich sytuacji.
GDZIE JEST KLIENT O KTORYM MOWISZ?!

albo:

Cytat:
Zanim zgłosisz błąd gry na forum...
... upewnij się, że posiadasz najnowszego klienta gry

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 17-12-18 o 19:57
Medalikarz jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 00:43   #27
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

Catt, moge im wrzucic starego klienta na chomikuj? czy to bedzie odebrane jako hack link ?
saju125 jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 01:37   #28
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Byłem na spotkaniu, dlatego zupełnie poza Altaronami.
Ja nie mam debugów - ciężko mi się wypowiadać od tej strony.
Starego klienta ma prawdopodobnie 80% graczy Altaronu, czasem wystarczy spytać. Wrzucam swojego. https://we.tl/t-Qdm79UfegA

Podpytam Pręgusię czy może wrzucić go na stronę główną, dopóki nie sprawdzi o co chodzi z tymi bugami.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 18-12-18, 01:41   #29
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

btw wydaje mi sie ze ten temat mozna smialo zamknac, blad zgloszony, exp oddany, problem ma byc rozwiazany, szkoda zeby ktos tutaj rozpoczynal gowno burze.
saju125 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin