Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-05-14, 09:17   #1
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie Info o nowych systemach

Witam. Zauważyłem, że prawie każdy gracz ma problem z nowymi systemami dotyczącymi siły/zręczności/dista/poziomiu magicznego.
Problem ten dotyczy nawet starych wyjadaczy, posiadających 200 poziom. Zastanawiające jest co ma powiedzieć nowy gracz który właśnie wbije 50 lvl i nie za bardzo ma pojęcie co ma robić. Cały czas rzucacie na forum linkami do tabelek, tak jakby możliwość dobrego rozwoju postaci zależała od tego czy czytam 100 razy dziennie tematy forum. Uprzejmie proszę, aby na stronie Altaronu, w zakładkach (które są bardzo widoczne) widniały różnie informacje odnośnie tych systemów. Te informacje to chociażby tabelka, w której można by zamieścić informacje dotyczące maksymalnego poziomu magii na dany lvl (i innych skilli które mają blokadę). Inna ciekawą informacją jest jak się przekłada dany skill na nasze uderzenia, albo w jaki sposób działa możliwość noszenie dwóch broni. Poza tym dla mnie osobiście ciekawym zagadnieniem jest to, ile pnów trzeba rozdać aby podwyższyć dany skill. Dzięki takiej informacji wiedziałbym, czy muszę cały czas czekać na rozdanie pnów w poziom magii, czy może wystarczy mi ich na wbicie maksymalnego poziomu magii i podwyższenie poziomu siły.
Rozumiecie chyba, że taka maksymalna dostępność do tych ważnych informacji spowodowałaby, że nowy gracz wchodząc na stronę Altaronu, miałby pewność że nie jest na zwykłym ots'ie, a na serwerze w którym zastosowano wiele innowacyjnych i interesujących systemów.
Sosnus jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 09:27   #2
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

System wprowadzony w niedawnej aktualizacji jest cały czas taki sam, bez zmian. Sieczkę na forum jest związana z tym, że my gracze próbujemy go ogarnąć bez dostępu za zaawansowanych wzorów itp. Jeśli masz konkretne pytanie, to pytaj - może będziemy wiedzieli.

Cytat:
Napisał Sosnus Zobacz post
Inna ciekawą informacją jest jak się przekłada dany skill na nasze uderzenia, albo w jaki sposób działa możliwość noszenie dwóch broni. Poza tym dla mnie osobiście ciekawym zagadnieniem jest to, ile pnów trzeba rozdać aby podwyższyć dany skill. Dzięki takiej informacji wiedziałbym, czy muszę cały czas czekać na rozdanie pnów w poziom magii, czy może wystarczy mi ich na wbicie maksymalnego poziomu magii i podwyższenie poziomu siły.
My również bardzo chcielibyśmy to wiedzieć.
NinjaArabStrateg jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 18:07   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wszystkie te informacje można już znaleźć w poradnikach.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin