Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 01:43   #1
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie Moje sugestie, wrażenia

1) Zbyt drogie PN'y- każda profesja wymaga ładowania PNów w kilka rzeczy a nie jedną i każdy się z tym zgodzi, nie żeby wymaxować ale być gdzieś jako tako po środku potrzebny inny przelicznik
2) Brak rago żywiołowych (ele)- rycerz który nie jest nekro praktycznie nie ma dmg'a
3) Pierścień szybkości- wreszcie będę go używać bo działa jak należy
4) System PVP jest świetny (punkty)
5) Naprawiona masa błędów, gratulacje Panowie
6) Minus serwera testowego- nie jest w trybie do odczytu, blessy trzeba kupić bo niedziałają (na eq przynajmniej)
7) Ubolewam na niewprowadzeniu antykicka w tej aktualizacji ponieważ wyklucza mnie to w chwili obecnej z dalszej gry
8) Można by wprowadzić w końcu Arenę Trona na non-pvp ;)
9) Z początku myślałem że EQ zużywa się bardzo wolno, jednak ciągle bijąc się przed dp widać jak się zużywa i to w oczach, można by wprowadzić zużycie kompletne a nie procentowe np 100% zużycia dopiero wtedy item przestaje mieć swoje właściwości, ale do 99,9% zużycia ma właściwości pierwotne jak nowy

Na razie tyle.

@down
dot 2)
Dlatego każde rago żywiołowe kosztowało mnóstwo many i był na nie ogromny cooldown- coś za coś. Zadam to pytanie jako pierwszy- gdzie expić szybko i z profitem nie w ekipie?

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 02-05-14 o 02:01
Mcree jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 01:57   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

1) Mówiłem to dawno temu
2) Subka elementala jest bardziej jako support niż dmg. Ma como lefa i dostaje bonus do obrażeń żywiołowych. Bardziej dla rycka 1h niż 2h.
Te raga żywiołowe były zbyt op jak dla rycerza, bo nie ukrywajmy rycerz leczący po 2k i bijący po 1k+ to chyba zbyt podrasowana masyna.
5) Popieram
7) Łączę się z Tobą w "bulu i nadzieji"
8) W tej aktualizacji jej nie będzie, a szkoda
9) Według mnie jest w porządku. Nie można zrobić żeby przedmioty zużywały się zbyt wolno, bo wtedy młotki rzemieślnicze stracą na wartości. Poza tym zużywanie głównie zależy od tego jaki dmg od moba dostajemy.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 08:28   #3
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Co do rago żywiołowego to teraz jeśli zaczarujemy broń bijemy 100% żywiołu. Jeśli jesteśmy elementalistą to mamy bonus od żywiołu i obszarowych czyli z grubsza bijemy jak z żywiołowych rago.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 09:18   #4
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thudaron Zobacz post
Co do rago żywiołowego to teraz jeśli zaczarujemy broń bijemy 100% żywiołu. Jeśli jesteśmy elementalistą to mamy bonus od żywiołu i obszarowych czyli z grubsza bijemy jak z żywiołowych rago.
Mniejszy obszar (to akurat najmniej mnie martwi) a dmg zmniejszony 4 krotnie, dla mnie to już nie to samo.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 10:03   #5
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Czytając zapowiedzi,oglądając tabelki bylem przekonany,ze te wartości sa takie,a nie inne bo było to sprawdzane,po wejściu na test serwer okazalo sie,ze wpisaliscie sobie chyba na chybil trafil te wartosci dmgu.
100 mag nekromanta wali 600 z sd,200 zwiadowca z rozrywających bełtów po 50.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 12:13   #6
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

za dużo zmian na raz chcecie wprowadzić, wszystko do góry nogami odwrócić, to tak jak by od nowa gra ruszyła, moim zdaniem skoncentrujcie się na początku nad systemem pvp bo to należy zmienić w pierwszej kolejności jak najszybciej, a potem to się bawcie z tymi siłami, zręcznościami, przelicznikami i czymkolwiek, bo to wam zejdzie po chuju fest czasu xd
bilsom jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 15:07   #7
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

Po prostu nie mogę was czytać. Zachowujecie się jak zdesperowane dzieciaki żyjące jedynie w świecie Altaronu. Nie wiem czy się orientujecie ale TEST server istnieje po to aby TESTOWAĆ i wprowadzać zmiany. Przewietrzcie trochę głowy i zamiast rzucać bluzgami i płakać, bo się wam gra nie podoba, wypiszcie swoje uwagi. Chyba, że uważacie, że konstruktywniejsze jest grożenie, że nie kupicie statusu szlacheckiego xd
Sosnus jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 15:19   #8
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Sosnus, w koncu ktos pisze jak czlowiek... tez tak czytam i jest jeden wielki placz. Oni chyba nie rozumieja slowa test oraz tego, ze jezeli cos testow nie przejdzie to nie wejdzie do gry... :-) Na tescie robia taka spine, ze normalnie smiac sie chce.

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 19:08   #9
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
Sosnus, w koncu ktos pisze jak czlowiek... tez tak czytam i jest jeden wielki placz. Oni chyba nie rozumieja slowa test oraz tego, ze jezeli cos testow nie przejdzie to nie wejdzie do gry... :-) Na tescie robia taka spine, ze normalnie smiac sie chce.

Pozdrawiam, RubSon
haha to po kiego wała zapowiedzi, jak dopiero testy maja być tego wszystkiego i jak coś nie przejdzie to nie wejdzie, po kij robić zapowiedz przed upem czegoś jak to wszystko jest w rozsypce huehuehue. Pierw testy potem zapowiedzi i po ostatniej zapowiedzi po tygodniu max dwóch upek a tu wszystko zawsze na odwrót xd.
bilsom jest nieaktywny  
Stare 02-05-14, 20:32   #10
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Zapowiedzi są odnośnie nowych spellów, mechaniki. Co byś testował bez zapowiedzi, nie wiedząc co jest nowego?
Estebano jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin