Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy regulamin powinien jasno określać za co możemy zostać ukarani?
Tak. 27 65.85%
Nie. 7 17.07%
Nie wiem/Nie zapoznałem się z regulaminem 7 17.07%
Głosujących: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-03-13, 18:45   #11
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

po co przesowales? Ja pierdole. Ktos mogl regenerowac mane zeby mlvl trenowac a ty dzialales na jego szkode swoim dzialaniem, juz wiesz po co taki punkt?
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 18:49   #12
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Poza tym, ty chyba do tej pory nie przeczytałeś naszego regulaminu. Równie dobrze mogłam cię ukarać za inny punkt, a mianowicie:
Cytat:
Gracz ma obowiązek natychmiastowo odpowiadać Mistrzowi, Strażnikowi Gry oraz Doradcy w grze oraz reagować na jego polecenia. W przeciwnym wypadku zostanie nałożona kara.
Czyli stosując się do regulaminu mogę nawet kazać ci się przebrać czy zaśpiewać na głos a twoim obowiązkiem jest się dostosować do mojego polecenia. Regulamin jasno określa co należy robić, co zaś nie, nie dostałbyś bana za 'zabawne przesuwanie', lecz a zignorowanie mojego polecenia.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 18:53   #13
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Przesuwał, nie przesuwał... Kogo to obchodzi? :) Nie powinnaś aż tak ingerować w grę. A może przesuwał ich, bo obawiał się ataku PK na afkujących przed depozytem graczy? Robicie z igły widły tak naprawdę. Slythia - więcej dystansu :) Mnie by się nie chciało nawet tyłka zawracać takimi pierdołami, że ktoś kogoś przesuwa.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 18:55   #14
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Reagować to chyba nie to samo co wypełniać, zareagować można też np. jakimś słowem oznaczający żądanie aby rozmówca sobie poszedł ;)
Majkul jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 19:14   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Przesuwał, nie przesuwał... Kogo to obchodzi? :) Nie powinnaś aż tak ingerować w grę. A może przesuwał ich, bo obawiał się ataku PK na afkujących przed depozytem graczy? Robicie z igły widły tak naprawdę. Slythia - więcej dystansu :) Mnie by się nie chciało nawet tyłka zawracać takimi pierdołami, że ktoś kogoś przesuwa.
PK na non-pvp?

Zareagowałam tylko dlatego, że odpowiednia duża liczba braczy prosiła mnie, bym coś z tym zrobiła. Sama też myślałam, że koledze po paru minutach przejdzie chęć denerwowania wszystkich wokół, niestety, myliłam się.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 19:16   #16
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@up to zmnienia postać rzeczy... Zresztą i tak bym sobie głowy nie zawracał. : )
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 19:21   #17
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Zareagowałem na twoje polecenie i przestałem przesuwać więc nie wiem o co ci chodzi. Nieważne, po co rozmawiamy o pierdołach. Osoba reprezentująca administracje stwierdziła, że przesuwanie innych to działanie na szkodę serwera - ok, niech każdy sam to oceni. Moim zdaniem - PARANOJA. A zamiast się kłócić to skupmy się na tym co najważniejsze, czyli na bezsensownym, nielogicznym regulaminie.

PS. Co sądzicie o nazwach klanów które łamią regulamin? Amber Gold, Bodega. Według regulaminu powinny zostać nałożone kary...
xyro jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 19:35   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Oho, zaczynamy się tłumaczyć wskazując na innych...

Właśnie, nie wiem o co chodzi. Przestałeś, więc nie zostałeś*ukarany, nie rozumiem więc dlaczego się tak doczepiłeś regulaminu, którego nawet nie raczyłeś przeczytać do końca. Ten punkt musi pozostać na wypadek działania na szkodę serwera, zaś w twoim przypadku podałam go, bo nie chciało mi się przepisywać tego drugiego zapisu ('oraz reagować na jego polecenia'). Skończ proszę ten płacz, że ktoś śmiał zwrócić ci uwagę, że przeginasz. Regulamin jest jasny, czytelny, i taki pozostanie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 20:02   #19
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

"Gracz ma obowiązek natychmiastowo odpowiadać Mistrzowi, Strażnikowi Gry oraz Doradcy w grze oraz reagować na jego polecenia. W przeciwnym wypadku zostanie nałożona kara."
Przecież ten punkt jest bezsensu, to oznacza, że nie mam prawa zostawić swej postaci zalogowanej w depo i odejść od kompa? Bo przecież jest minimalna szansa, że szanowny MG każe mi rozmawiać i tańczyć ze sobą.
Sosnus jest nieaktywny  
Stare 30-03-13, 20:05   #20
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosnus Zobacz post
"Gracz ma obowiązek natychmiastowo odpowiadać Mistrzowi, Strażnikowi Gry oraz Doradcy w grze oraz reagować na jego polecenia. W przeciwnym wypadku zostanie nałożona kara."
Przecież ten punkt jest bezsensu, to oznacza, że nie mam prawa zostawić swej postaci zalogowanej w depo i odejść od kompa? Bo przecież jest minimalna szansa, że szanowny MG każe mi rozmawiać i tańczyć ze sobą.
Jeśli coś robisz w grze to musisz odpowiedzieć. Jeśli tylko stoisz, nie bijesz potworków, nie leczysz się, nie łowisz etc to oczywiście bana za brak reakcji nie dostaniesz.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin