Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-12, 09:36   #51
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

@pawello13
A to jaki jest klimat na kościanych? Umiarkowany, okołobiegunowy, zwrotnikowy?
Ser jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 10:04   #52
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Nie gram - kieruję się zdaniem wielu zaufanych osób z różnymi poziomami.
Czyli kierujesz się opiniami MG, SG i Doradców i innych tajemniczych ludzi których oczywiście nam nie zdradzisz. Jak się kierujecie ich opinaimi to dlaczego tak mało rzeczy się zmieniło?
A co do twojej wcześniejszej wypowiedzi na temat questów, że trudno je stworzyć.
Wiem że tworzenie zadania czy questa to nie jest napisanie do Stawskiego, czy Modesta (NPC tej gry). "Gdy napisze do ciebie gracz to mu zadaj zadanie".
Programowanie wiem że się opiera na komendach, liczbach, zmiennych itd. Questy są na pewno trudne, ale czy zrobienie drzewa przypalonego lub trawy czerwonej (od ognia) jest takie trudne? Albo wklepać potwora (który ma już swoją grafikę) w jedno miejsce i podanie wartości gdzie ma się poruszać, na jakim obszarze?
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 10:22   #53
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jeśli chcesz to mogę podać*nicki, żaden problem (oczywiście, jeśli sami zainteresowani się zgodzą). Jednak czy jest to niezbędne? Twierdzisz, że mało się zmieniło - wczoraj wieczorem, czytając ten temat stwierdziliśmy z Mervakisem, że jeszcze wszystkiego nie odkryliście, ponieważ część rzeczy, o których jest tutaj mowa zostały już*wprowadzone.

Na grafice się nie znam, nie wypowiem się więc. Expowiska zaś niedługo powinny się pojawić.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 10:37   #54
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

No właśnie i znów tajemnice. cholera skąd my mamy wiedzieć o istnieniu pewnych rzeczy? za dużo tajemnic.
o te expowiska to chodzi mi jak na zasadzie hydr, ze one biją w miare mocno i mozna tam wybrac sie na nie duzy hunt, ale demony tylko 4 podobno ze nie oplaca sie siedziec na tzw DEMON HUNCIE. kosciane mogły by byc dodane jeszcze jedne, hydry też. na tej zasadzie reszte zrobic. czerwonych smoków też bardzo mało jest, złotych mogło by byc trzech na przyklad. luruje Ci sie drugi i gleba, ryzyko jest wtedy itd itp

no i zniesienie ograniczenia lvlowego na itemy to dobry pomysł , mniejsze lvl beda zbierac kase zeby kupic lepsze rzeczy, moim zdaniem swietne,

lub mozna po prostu jakos to podniesc. trzeba cos zrobic bo ja teraz nie mam gdzie expic, wszystko zajete a wiwerny wolne, ale ja na nich nie zarobie bo nie sprzedam tego co z nich spada;/
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:14   #55
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Skąd macie wiedzieć? Napisałam - zaktualizowaliśmy ceny. Tak więc przejdź się po sklepach i zobacz, co się zmieniło, co dodaliśmy, czego ceny podnieśliśmy. Naprawdę oczekujesz podania wszystkiego na tacy?

Złoty smok jest questowy, dlatego raczej nie powstanie jego kolejne expowisko. Co do reszty - wezmę to pod uwagę.

Nie zarabiasz na wiwernach? Przecież miedziaki lecą z nich jak szalone. No i zarówno szmaragd, jak i bransoletę i szczerbca (cały loot wg naszej wiki) możesz spokojnie sprzedać.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:25   #56
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jak ja to czytam nie wiem czy się śmiać czy płakać. W jednym temacie płacz bo jakiś potworek zaczął mocniej bić, w tym temacie piszecie, że gra jest zbyt prosta, potwory za słabe. To w końcu jak ma być? Pamiętajcie, że grają tutaj również gracze mało doświadczeni, którzy potrafią paść 100 razy na cyklopie. Co w ogóle odkryliście po updacie? Nadal nie wiecie, które itemy da się sprzedawać, gdzie się je sprzedaje, a których ceny poszły w górę. Ile zestawów mieszanych odkryliście? 1? Wiecie, że nie tylko w gildiach są nowe questy? Może i niektóre czary biją jak wcześniej, ale na to, że biorą mniej many to już nikt nie patrzy. Nie mówcie, że wszystko trzymamy w tajemnicy bo informacje, gdzie i co się zmieniło pojawiały się w newsach.

I JAKIE DEMON HUNTY?! Demon to ma być potężny potwór a nie chłopiec do bicia w ilościach masowych.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:30   #57
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowane zmniejszenie loota w postaci itemków, tym samym zdecydowane zwiększenie ich wartości. Chciałbym widziec sytuację, w której gracz na widok wypadającej zbroi zaczyna chwalic się kolegom, zamiast tego widzę domki wypełnione różnymi setami po próg - rodem z żałosnych otsów, gdzie iloczyn expa wynosi liczbę 14-cyfrową... Poza tym ciągle ubolewam nad całkowitym brakiem próby powalczenia o Shikate. Obecne ubrania są jak najbardziej fajne, lecz to nie jest ten sam poziom co wspomniany przeze mnie użytkownik. Mimo, że bardzo podoba mi się cały projekt Ancardi (tak on się nazywał? ;d), nadal jestem za unowocześnieniem tej gry, mianowicie postawienie bardziej na technologię stronki wraz ze statystykami, oglądaniem kolegi który właśnie poluje, za pośrednictem odtwarzacza online. To tyle z mojej strony - pozdrawiam. ;)
Sosnus jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:42   #58
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Sosnus nie łudź się Shitake do Altaronu juz nie przystąpi, on ma swój projekt ze swoją ekipą który niebawem wystartuje i co jest najlepsze ich jest mało w tym projekcie a mają takie skrypty, qesty, stroje, tereny że to jest poprostu cudo i coś mi się zdaje że jak projekt od Shitake wystartuje to większość graczy z altaronu przeniesie się do niego, już sama jego stronka was zadziwi.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:43   #59
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

O Shikate już pisałam i zdania nie zmienię. Zna naszą ofertę, zasady - jeśli zechce to wie, jak się z nami skontaktować.

Stronę rozwijamy na bieżąco, dodajemy urozmaicenia, nowości. Statystyk nie dodamy ze znanych powodów, jeśli zaś chodzi o podgląd online to niestety, teraz jest to niemożliwe, lecz z czasem zostanie dodane.

@Lord Darkei
Nie życzę mu źle, lecz pożyjemy - zobaczymy ;].
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 11:57   #60
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

szkoda mi czasu biegać poł dnia zeby znaleźć jednego smoczego jeźdźcę, albo latać po każdym npc i pytać sprzedam kolczatkę.. wolałbym się pobawić i iść expić ze świadomością że mogę to sprzedać ludziom lub u npc. (wyrażam swoje zdanie, nie mówię JAK MA BYĆ I KONIEC)

jest to fajne że czasami trzeba się gdzieś przelecieć dalej, ale czasami przeginacie.. mam bonusa 2h+ a szkoda mi się logować bo nie wiem czy wolne dragi czy cyklopy.. poszedłbym na demona, na starszego smoka, amam 80 lvl i nawet nie widziałem na oczy. tą przeszłość trzeba zrobić, ekipa jutro żeby była a nie cały tydzień czekamy.

fajnie by było jakbyście zrobili więcej dli na dragach i zeby mozna bylo expic jak na koscianych, proste , rozwiazało by problem w taim razie , skoro każdy daje przykład te oto smoki .

i kończę w tym temacie, bo i tak nic się nie zmieni. zatem postaram się to pokochać jak jest.
pawello13 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin