Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-14, 16:02   #1
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie Magic Level.

Cytat:
Obrażenia, leczenie, itp. nie będą uzależniane bezpośrednio od poziomu postaci, wersja Altaronu, do której dąży Administracja będzie opierać się wyłącznie na systemie umiejętności, poziom jest nic nieznaczącą liczbą, komunikującą ile ktoś pokonał potworów.
To zniescie blokade MLVL, aby umiejetnosci w magi mogly normalne rosnac.
Bedzie to dobry sposob do podniesienia efektywnosci 'leczenia'.
zalman94 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 16:04   #2
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Gdy wbijesz większy poziom zostaną odblokowane wyższe poziomy magiczne.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 16:08   #3
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

To juz wiem, dlatego zrobilem ten temat.
Rok temu, gdy tu gralem, nie bylo tak glupich blokad, i nikt nie narzekal.
Swoja droga, mimo uposledzenia ryckow w magii, wbijanie mlvl, odgrywa wazna role w 'skilowaniu'(leczeniu).
zalman94 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 16:10   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Administracja przeczy sama sobie. LVL nic nie znaczy, ale DMG jest zależny od skilli, które są zależne od lvla -.-"
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 21:42   #5
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Czy administracja odpowie nam na pytanie czy zniesiecie tą blokadę czy nie ?
Bo ludzie chcą wiedzieć czy grać dalej profesjami magicznymi, nie można tak bagatelizować sprawy
Irdorath jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 11:25   #6
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

a widzieliscie juz jakas odpowiedz na temat tej spierdoliny jaka wprowadzili na ktora wszyscy magowie narzekaja? ja nie widzialem nic merytorycznego, poza tym jak to juz oslawiony Mervakis oswiecil wszystkich graczy "Co Ty czlowieku Altaron ma byc trudny" :D
Promyk jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 11:34   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie rozumiem tego problemu.
10 mag moze mieć 70 m lvl.
Problem tu jest w BRAKU ograniczeń, a nie ich za dużej ilości.
Wg mnie 10 mag powinien mieć max 20 m lvl i te m lvle powinny rozwijać się liniowo.
Teraz mag ma za duży dmg na niskich poziomach, a od wyższego niewiele się różni.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 11:53   #8
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

Szkoda, że Altaron jest trudny tylko dla magów... Dzisiaj mój kumpel (67 lvl zwiad) strzelił we mnie kryta za 525. Nie chcę nawet pomyśleć jakiego zgona bym zaliczył na hape odes kpiro, mimo iż mam 90 poziom. Ale w porządku, skoro administracja uważa, że to normalne iż mag jest szklaną kupą, posiadającą najgorszy dmg na serwerze to my nic na to nie poradzimy. Przypominam tylko, że po parodniowym płaczu zwiadów na temat ataku puginałow, podwyższono je w chwilę, natomiast gdy wszyscy magowie na serwerze opisują że są aktualnie w najgorszą profesją to administracja nawet nie raczy odpisać. Świetne system prowadzenia serwera - faworyzowanie jednych i gnojenie drugich.
Sosnus jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 11:57   #9
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Znieść jakiekolwiek limity, a Trannitis niech nabierze wody w usta że ktoś się leczy na 10 poziomie tak samo jak on. Co Ci to przeszkadza? Ktoś sobie zwastuje milion manasow na mlvl to niech się leczy nawet lepiej od Ciebie. Gorzej jeśli jest to różnica 15 mlvl a wartość leczenia waha się w granicach 50-60. Wtedy jest coś nie tak.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 11:58   #10
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nie rozumiem tego problemu.
10 mag moze mieć 70 m lvl.
Problem tu jest w BRAKU ograniczeń, a nie ich za dużej ilości.
Wg mnie 10 mag powinien mieć max 20 m lvl i te m lvle powinny rozwijać się liniowo.
Teraz mag ma za duży dmg na niskich poziomach, a od wyższego niewiele się różni.

tylko że jak zrobi się te ograniczenia to mag nie będzie grywalny na małych lvl bo w stosunku do swoich kolegów z takich samych poziomów 20, 30, 40 lvl to mag będzie wypadał mega słabo. Koledzy zwiadowcy i rycerzyki w tym przedziale lvlowym będą mogli się śmiać z upośledzonego maga hehe. I tak źle i tak niedobrze dlatego ten balans jest tak zjebany.

Dla przykładu 25 mag pada na odes kpoiro od 25 zwiadowcy ja go nie zabiję solo, po ograniczeniach o których ty piszesz będę go bił po 100 na ture on mnie za 230 hp +, wiec sam widzisz i tak źle i tak nie dobrze, dlatego ten balans jest taki zjebany
bilsom jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin