Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-08-13, 18:38   #41
Enerv
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Poznań
Postów: 10
Domyślnie

Nie i nie. Znalazłem stabilne miejsce do gry i niech tak pozostanie - szczególnie, że mało czasu poświęcam na grę. Na początku nie było lekko, ale też bez przesady - obecnie gra się ciekawie, zarówno samemu jak i w drużynie, a ot co za stary jestem na "maniaczenie" i udział w wyścigu szczurów do bycia w top-liście dlatego też w ankiecie zaznaczyłem ost. pole wyboru, czyli "nic nie trzeba robić". Chcecie zacząć od nowa? Zróbcie nową postać, ale nie narzucajcie z góry osobom, by im odebrać tygodnie, miesiące czy nawet lata gry.
Enerv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:40   #42
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Co do większych strat jestem na NIE, nie mam zamiaru odrabiać kilka godzin zabrania prądu, ściny kompa, czy coś w tym stylu.
Ale te 20%, czy NAWET 10% dobrze by wyszło, bo aktualnie mam 96lvl i wbicie 1 lvla to 40 minut expa na rekinołakach i wchodze na +, ALE prosze o nie zmniejszanie expa z misji, bo nie wszyscy mają ochote wbijać lvl samym expem, ile to istnieje mmorpg gdzie MAXYMALNY lvl da się nabić samymi misjami i nikt nie narzeka...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:43   #43
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Ludzie ale tu nei ma maksymalnego levela. Wy sie z choiny urwaliscie? i skoncz attax pieprzyc co mi da 10hp bo po 1 dni 10hp nic ale po miesiacu w takim tepie jest wieksza roznica. Ty tego nie widzisz. Zejdzie mi ban to Ci moge pokazac ile bedziesz level odrabial jezeli chcesz sprawdzic czy duzo spada i czy sie wolno odbija. Gl.


i fakt najlepiej grac na altaronie gdzie gra po 60 osob. Rewelacja jak nie wiem co. Jezeli u Ciebie osiagniecie orgazmu wywoluje wbicie poziomu albo zlozenie nowego seta to pozdrowienia ziomek.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:52   #44
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Ludzie ale tu nei ma maksymalnego levela. Wy sie z choiny urwaliscie? i skoncz attax pieprzyc co mi da 10hp bo po 1 dni 10hp nic ale po miesiacu w takim tepie jest wieksza roznica. Ty tego nie widzisz. Zejdzie mi ban to Ci moge pokazac ile bedziesz level odrabial jezeli chcesz sprawdzic czy duzo spada i czy sie wolno odbija. Gl.


i fakt najlepiej grac na altaronie gdzie gra po 60 osob. Rewelacja jak nie wiem co. Jezeli u Ciebie osiagniecie orgazmu wywoluje wbicie poziomu albo zlozenie nowego seta to pozdrowienia ziomek.
To Twój 7 post z stwierdzeniem "osiągniecie ograzmu wywołuje wbicie poziomu" Spoko pokaż mi ile zajmie mi odrobienie strat ;)
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:55   #45
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Dobrze kurwa wiem, że tu nie ma maxymalnego lvlu, ale nikomu nie wyjdzie na złe jak będzie inna możliwość wbicia całkiem sporej ilości lvla nie tylko expiąc i nie tylko przy pomocy zadań dziennych, ale żeby przy pomocy zwyklych misji można było wbić całkiem sporo lvla.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:58   #46
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Spoko gimby narobcie sobie domki w talarach potem zrobcie zdjecie i dolaczcie do CV. Was jara to,ze teraz jest wszystko takie latwe. Bo pewnie na trudniejszych zasadach byscie rady nie dali. A Ty attax nie graj kocura bo juz raz konczyles gre przez "PK NA PVP" szkoda by bylo Ci zmarnowac biedaku zycie zebys znow nie mogl pojsc na expa;/
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 19:00   #47
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Spoko gimby narobcie sobie domki w talarach potem zrobcie zdjecie i dolaczcie do CV. Was jara to,ze teraz jest wszystko takie latwe. Bo pewnie na trudniejszych zasadach byscie rady nie dali. A Ty attax nie graj kocura bo juz raz konczyles gre przez "PK NA PVP" szkoda by bylo Ci zmarnowac biedaku zycie zebys znow nie mogl pojsc na expa;/
No kończyłem jak nakłamałeś że daje kase Exoritom i że masz na to ssy z tego co wiem dostałeś za to opierdol a ja dostałem za to rekompensatę. Wymachujesz na prawo i lewo huntem na forum za własną opinie? Szkoda, że bez wiedzy władz klanu w którym jesteś.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 19:03   #48
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Już o tym pisałem. Rozdzielić śmierć na 2 typy. Pvp->250-400% obecnych strat.
Pve->zwiększyć straty na małym lvlu, na większych zostawić bo jest w miarę ok. Rozwiąże to problem serwera pvp i padania na kickach. Misje dzienne raz na 24h. Kropka koniec żal i ból, i temat i tak zostanie olany znów(poza tym pewnie i tak nie jest to do zrobienia przy obecnym kliencie/umiejętnościach programistów, nie bd w to wnikał bo już mam dość). W ogóle najlepiej olać problem, jest dobrze przecież -.-. Reset? Mam to gdzieś, obcinacie expa/lvla? Bez sensu.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 19:04   #49
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Osłabia mnie ilość idiotów wypowiadających się w tym temacie.
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 19:04   #50
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Spoko gimby narobcie sobie domki w talarach potem zrobcie zdjecie i dolaczcie do CV. Was jara to,ze teraz jest wszystko takie latwe. Bo pewnie na trudniejszych zasadach byscie rady nie dali. A Ty attax nie graj kocura bo juz raz konczyles gre przez "PK NA PVP" szkoda by bylo Ci zmarnowac biedaku zycie zebys znow nie mogl pojsc na expa;/
Czy mi się wydaje czy dostałeś bana za bota?

Troche z tematu zeszło.
davido1616 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin