Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-10-18, 00:35   #1
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie Problem skill

Problem dotyczy 1h skilla po osiągnięciu 35 poziomu mogłem wbić go do 80 max jak i 2h był max na dany poziom.

Sytuacja wygląda następująco mam 45 poziom 2h skill 85 z automatu się na maxa dobija a 1h skill już nie i jestem o 4 pkt skilla w plecy. Może ktoś mi to wytłumaczyć dlaczego tak jest i czy to błąd 1h czy zostało zmienione to aby ręcznie 1h skill dobijać i pny wydawać?
kantex jest nieaktywny  
Stare 26-10-18, 08:30   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

To nie jest błąd.

W faq masz tabelke z blokadami skilli, po prostu miałeś wiecej nabitego skilla 2h niż 1h, a podczas blokady skill nadal leci, więc po osiągnięciu lvla który znosi blokadę, otrzymujesz zaległe skille.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 26-10-18, 09:06   #3
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Niestety parę ładnych lat temu system został zmieniony. Jak sie później okazało, nie byl on do konca przemyślany, wiec trzeba bylo go polatac blokadami. Mam nadzieje, ze Altaron wróci na właściwe tory i przywroci uzależnienie obrazen w najwiekszym stopniu od poziomu.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 26-10-18, 09:52   #4
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Niestety parę ładnych lat temu system został zmieniony. Jak sie później okazało, nie byl on do konca przemyślany, wiec trzeba bylo go polatac blokadami. Mam nadzieje, ze Altaron wróci na właściwe tory i przywroci uzależnienie obrazen w najwiekszym stopniu od poziomu.
O to to.

Znaki znaki
Wicher jest nieaktywny  
Stare 26-10-18, 13:46   #5
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie faq

Nie otrzymuje zaległy skilli w tym problem ^^ Jeśli chodzi o maks skilla to miałem 1h robione gdy rookowałem acc, nie wyobrażam sobie ładować pnów w 1h gdyż bym musiał nowe konto założyć i grać od zera by przywrócić w błędnym systemie nabijanie skilla z automatu gdy ktoś przechodzi np z 2h na 1h powinno działać tak samo skill że się wbija a nie robi.
kantex jest nieaktywny  
Stare 30-10-18, 12:04   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

W sumie nie rozumiem - zainteresowanego prosiłbym o jaśniejsze wytłumaczenie problemu, najlepiej przedstawiając cały obraz sytuacji i używając znaków interpunkcyjnych.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin