Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-14, 21:10   #21
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał dobryziomek Zobacz post
Tekst niskiego lotu. Bardzo słabo.

Odnosisz się ze sobą jakbyś był sarkastyczną potęgą intelektualną, lecz jednak ja Cię za takiego nie uważam. Facet na poziomie nie rzuca takimi tekstami do/czy tam obok dziewczyny niezależnie od sytuacji.
tak na marginesie... demoty to zbiór ogólnego idiotyzmu, jak i reszta internetu, ale czasem się trafi coś ambitnego

http://demotywatory.pl/4404880/Prawd...ak-najbardziej
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-14, 21:50   #22
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

oj dobra już nie ma co się kłócić, w tej grze pełno idiotów i tego nie zmienisz, ja grając w Altaron nauczyłem się, że zanim z kimś zaczniesz rozmawiać, już wtedy trzeba być swiadomym że to idiota. Wtedy przynajmniej raz na 100 jesteś pozytywanie zaskoczony.
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-14, 22:45   #23
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

odnośnie pierwszego posta, kupiłbym morgianowi postać 600+ by już biedulek nie padał.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-14, 00:00   #24
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
uśmiech Luźne myśli dla wymiany zdań

@Windykator

Również zwróciłem uwagę na przywołany demotywator ostatnio, między innymi w związku z wymianą zdań i... w sumie to nadal nie popieram.

W jakimś stopniu zdaje sobie sprawę z otaczającej nas rzeczywistości - tak myślę - i przyznaję, że niekiedy jestem równie zbulwersowany i żądny pomsty za wysublimowany idiotyzm et cetera jak na załączonym wcześniej obrazku. To jest ludzkie i nie ma takiej potrzeby dyskutować o tym. Jednak - i dodaję tę myśl na marginesie; tak od siebie - kwestia leży w tym na ile jestem w stanie zapanować nad sobą i obyć się z taktem w takiej sytuacji. To znaczy: zwyczajnie nie pozwolić na to aby sprowadzono mnie do niskiego poziomu; Nie dać się sprowokować. Uważam to za kwestię siły charakteru.

Dodaję tę myśl na marginesie. Wcześniejsze posty poświęciłem konkretnej sprawie: poszanowaniu wspólnego dobra jakim jest publiczne forum. Generalnie to postępujesz tak jak uważasz i przymuszanie pseudo-intelektualną perswazją to słaby sposób na uzyskanie jakiś tam zmian. Bynajmniej w moim w stylu.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-14, 19:12   #25
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Przekazałbym na rzecz rozbudowy dróg i autostrad.
Na wojnę, jak za starych dobrych czasów
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin