Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-03-19, 00:00   #21
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek12345 Zobacz post
nie gram na dead otsie :) z beliarek hrimy 1kk kręcone za miterem i radgastem 1,3kk praocje :)
ale mącisz, pierw mówisz o grze solo, a teraz o teamhuntach na praojcach

btw. - w trójkę praojce się zamyka na 1-1.1kk

essa
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 10:29   #22
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
To nie metin z 2k9 gdy wynajmowało się archera by lurował spota.
Sorry za bezpośredniość ale nie znasz się kompletnie na teamhuntach, raz czy dwa eskortowałeś kogoś na piaskowych - i tyle.
Żeby się spotkać ze zwiadowcą który używa rix tris kpiro musiałbyś najpierw expić na czymś innym niż na mysmeniach.


p.s
Ruda
masz ten kubeł zimnej wody, bo ego rośnie.

mam nadzieję, że przypadki tanka zwiadowcy to nie plugastwo v6 tankowane przez Milerusa.
Gowno wiesz gdzie expilem to sie nie wypowiadaj ;) i nie tylko ruda gram wiec to drugie, grasz przepakowana profesja z pozyczonym(kupionym za SS czy muszelki eq). Odpal innego najta na tescie bez dokokszonego eq, a nastepnie udostepnij innym, posmieje się jak padasz. Bo znam Cie od strony osoby ubijajacej nowym przyzwance stawiane przez pomocnych, lurujacego khana czy przydupaska na posyłki. Jesteś kolejna osoba której przydaó by się kubeł, ofc jestem za utrzymaniem tarczy dla duchownego ele, jednak kosztem zmniejszenia jego dmg, podobnie z rycerzami 1h bo po to jest ten styl by tankowali, a nie po to by brali więcej niż rycerz 2h który nie ustoi tylu na klacie, a przy tym nie wykorzysta większego dmg z broni. Przez takich płaczków którzy doszli do topki profesja pod tankowanie, z pozyczonym eq przez co nie dochodzili do tego tylko jechali na lifechacku i nie widza postępów, a płacza o balans jeszcze w ich strone nikt tu nie gra, bo słuchano właśnie tobie podobnych egocentyków. <kabum pssst>
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 07-03-19 o 10:40
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 10:43   #23
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Gowno wiesz gdzie expilem to sie nie wypowiadaj ;) i nie tylko ruda gram wiec to drugie, grasz przepakowana profesja z pozyczonym(kupionym za SS czy muszelki eq). Odpal innego najta na tescie bez dokokszonego eq, a nastepnie udostepnij innym, posmieje się jak padasz. Bo znam Cie od strony osoby ubijajacej nowym przyzwance stawiane przez pomocnych, lurujacego khana czy przydupaska na posyłki. Jesteś kolejna osoba której przydaó by się kubeł, ofc jestem za utrzymaniem tarczy dla duchownego ele, jednak kosztem zmniejszenia jego dmg, przez takich płaczków którzy doszli do topki profesja pod tankowanie, a płacza o balans jeszcze w ich strone nikt tu nie gra, bo słuchano właśnie tobie podobnych egocentyków. <kabum pssst>

Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.

Ziomeczku. Do 140lvla zapierdalalem w bitewnym secie.
Do 204 we wlasnym swietym secie, cos czego sam nie zdobyłeś profitujac na myskach do 140 :keepo

Khana lurowalem i dawalem na dach alchemikow.

Ale no, jesli ja nie padam co refill jak Ty to jestem noobem, mimo, że maxuje wszystki co pozwala mi przeżyć.
Znam Twoje inne chary, jakies biale damy czy inne 50magi/wyspiarze wiec gg.
Może wieczorem podsumuje Ciebie jak bede na kompie, nie na fonie.
Teraz jedynie mogę zacytować inną osobe:
"Prawda jest taka, jesteś dzbanem".
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 10:52   #24
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.
oszczerstwo, dowody, bo kiedy ja kupowałem itemki o 100 gp taniej warte 200 ty kupowałeś o 2t taniej warte 5t. Kwestia skali, ale bawienie się statystyka to domenta oszczerców, czy manipulatorów.

Cytat:
Ziomeczku. Do 140lvla zapierdalalem w bitewnym secie.
Do 204 w wlasnym swietym secie.
łaał... uważaj na wapienne stalaktyty z samopodniety... do 92 lvl chodziłem w królewskim, a 176 wbity na bitewnym bez użycia tarczy, czy chodzeniu z siocherem, najbardziej tankowata profesja, z najlepszym substainem z siocherem na plecach... więc kolejny raz gowno wiesz wiec nie wypominaj

Cytat:
Khana lurowalem i dawalem na dach alchemikow.
Po czym blokowales z kyogrem ludzi co wchodzili, przez co pare osób padło, a mnie blokowałeś z dobre pare minut liczac na to ze padne mimo braku tarczy... o wielki bohaterze, pomnik Ci postawić powinli za postawę i te chwalebne czyny

Cytat:
Ale no, jesli ja nie padam co refill jak Ty to jestem noobem, mimo, że maxuje wszystki co pozwala mi przeżyć.
padłem przez lurnięcie 9 hydr przez fanatyka, ty z tarcza Twoja byś padł szybciej z twoim siocherkiem włacznie, reszta to wina połaczenia, część nawet była z antykickiem. Gdybyś z podobna uwaga analizował cyferki moich dedów jak wtedy kiedy robisz to by manipulować przy oszczerstach to może chociaż za to bym Cie szanował.

Cytat:
Znam Twoje inne chary, jakies biale, damya czy inne 50magi wiec gg.
Może wieczorem może podsumuje Ciebie jak bede na kompie, nie na fonie.
Może w końcu uda Ci się porzadna bajke napisać, póki co wypociny piszesz. Wiesz o tych co masz wiedzieć, te chary zna każdy, a i tak myślę że ktoś Ci musiał to z kilka razy powtórzyć bo takie pomyłki i domniemania kim jeszcze nie gram jakie odwalacie to temat na sensowny komentarz, a nie te twoje próby wyciagania brudów bez dowodów ;) w sumie po co dotykalem tematow z Toba, zawsze zaleci odpadami twojej werbalnej defekacji.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 07-03-19 o 11:07
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 14:08   #25
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Gowno wiesz gdzie expilem to sie nie wypowiadaj ;) i nie tylko ruda gram wiec to drugie, grasz przepakowana profesja z pozyczonym(kupionym za SS czy muszelki eq). Odpal innego najta na tescie bez dokokszonego eq, a nastepnie udostepnij innym, posmieje się jak padasz. Bo znam Cie od strony osoby ubijajacej nowym przyzwance stawiane przez pomocnych, lurujacego khana czy przydupaska na posyłki. Jesteś kolejna osoba której przydaó by się kubeł, ofc jestem za utrzymaniem tarczy dla duchownego ele, jednak kosztem zmniejszenia jego dmg, podobnie z rycerzami 1h bo po to jest ten styl by tankowali, a nie po to by brali więcej niż rycerz 2h który nie ustoi tylu na klacie, a przy tym nie wykorzysta większego dmg z broni. Przez takich płaczków którzy doszli do topki profesja pod tankowanie, z pozyczonym eq przez co nie dochodzili do tego tylko jechali na lifechacku i nie widza postępów, a płacza o balans jeszcze w ich strone nikt tu nie gra, bo słuchano właśnie tobie podobnych egocentyków. <kabum pssst>
Nie przypisuj moich zasług na tym serwerze jakiemuś randomowi :/
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 14:20   #26
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

No wlasnie, nie przypisujcie randomowi zaslug innego randoma.

Wieczorem opiszę jak dokładnie wyglądały te khany.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 15:32   #27
marekr
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 36
Domyślnie

To może i ja się wypowiem.

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.
oszczerstwo, dowody, bo kiedy ja kupowałem itemki o 100 gp taniej warte 200 ty kupowałeś o 2t taniej warte 5t. Kwestia skali, ale bawienie się statystyka to domenta oszczerców, czy manipulatorów.
Może to nie jest miejsce na kłótnie ale Rudy, szanujmy się - kłamiesz.
Na moim przykładzie
- 50lv mag
- nie znasz cen itemków
- potrzebujesz kasy
- lider gildii skupuje rzeczy które akurat masz

jak wiadomo cena surowych stali czy młotków itd. jest różna, zależy czy jest zapotrzebowanie itd. przykładowo cena młotków jakiś czas temu dochodziła do 1k za sztukę, teraz za 500 nikt nie kupuje. Wracając, kupowałeś ode mnie stale za 5k, sprzedając je potem za 15k, mając już kupca, pewnie zaraz napiszesz ooo bo powiedziałem Ci że za tyle sprzedaje, miałeś taką świadomość - zgadza się, tyle że już po fakcie.
"ty kupowałeś o 2t taniej itemy warte 5t" - jeśli tak to kupował 66% taniej, gdzie w Twoim przypadku było to 300% ceny.

Co do tematu, wojownik 2h jest za słaby na początku, kostury są bezużyteczne, ulepszanie rózg jest zepsute, zwiadek ma za mało obrony, a spoty end-game'owe są dostępne zbyt wcześnie, gdzie ta ostatnia kwestia jest najbardziej dotkliwa, ponieważ za szybko zaczyna się end game, który też jest za mało rozbudowany, nie daje innym chęci wbijania kolejnych poziomów, rozwoju itd. Brakuje dodatkowych activity, wyzwania w ulepszaniu postaci i tym podobne.

Dziękuje za uwagę.

elo benc
marekr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 15:59   #28
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał marekr Zobacz post
Co do tematu, wojownik 2h jest za słaby na początku, kostury są bezużyteczne, ulepszanie rózg jest zepsute, zwiadek ma za mało obrony, a spoty end-game'owe są dostępne zbyt wcześnie, gdzie ta ostatnia kwestia jest najbardziej dotkliwa, ponieważ za szybko zaczyna się end game, który też jest za mało rozbudowany, nie daje innym chęci wbijania kolejnych poziomów, rozwoju itd. Brakuje dodatkowych activity, wyzwania w ulepszaniu postaci i tym podobne.
Nie, endgame nie jest za wcześnie, po prostu go nie ma xD

Jedyne "endgame" to bicie gargów po 2-3 albo bagienne z visko po 3-5 ;s
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 16:35   #29
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Nie, endgame nie jest za wcześnie, po prostu go nie ma xD

Jedyne "endgame" to bicie gargów po 2-3 albo bagienne z visko po 3-5 ;s
+1 Co racja to Racja
Alchem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-19, 20:50   #30
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Gowno wiesz gdzie expilem to sie nie wypowiadaj ;) i nie tylko ruda gram wiec to drugie, grasz przepakowana profesja z pozyczonym(kupionym za SS czy muszelki eq). Odpal innego najta na tescie bez dokokszonego eq, a nastepnie udostepnij innym, posmieje się jak padasz. Bo znam Cie od strony osoby ubijajacej nowym przyzwance stawiane przez pomocnych, lurujacego khana czy przydupaska na posyłki. Jesteś kolejna osoba której przydaó by się kubeł, ofc jestem za utrzymaniem tarczy dla duchownego ele, jednak kosztem zmniejszenia jego dmg, podobnie z rycerzami 1h bo po to jest ten styl by tankowali, a nie po to by brali więcej niż rycerz 2h który nie ustoi tylu na klacie, a przy tym nie wykorzysta większego dmg z broni. Przez takich płaczków którzy doszli do topki profesja pod tankowanie, z pozyczonym eq przez co nie dochodzili do tego tylko jechali na lifechacku i nie widza postępów, a płacza o balans jeszcze w ich strone nikt tu nie gra, bo słuchano właśnie tobie podobnych egocentyków. <kabum pssst>
No wiesz, ja się znam od strony osoby która daje na sobie skillować albo jak ktoś podejdzie do bekalelu to stawiałem na 3 godziny przyzwańca gdy miałem wolną chwilę, no ale cóż xD!

Do eq doszedłem całkowicie o własnych siłach, poza przeklętym setem, który aktualnie jestem na drodze końcowej do skompletowania - legi i buty left.

Bitewny set kupiłem sam za talary z mysek, starterpacków z licor oraz sprzedaży rarków z eventów.

Święty set - legi i armor zdropiony, buty hełm i tarcza kupione za talary - które o Dugionie wyfarmiłem na teamhuntach z kolegami.

Przydupasem na posyłki byłeś Ty, od zawsze.
Masz tu talarki na krewetki cwaniaczku na taskerze, tylko wbijaj potem hehe klejnoty.

Najpierw odpowiedziałem na poprzedni post, teraz odpisuje na ten, niżej napisałem, że nie jestem nohandem padającym od piaskowej.

Dla mnie masno, zostawiamy op tarcze dla woja 2h, nerfimy dmg 1h i przynajmniej op dual będzie wyrzucony.
A tak na marginesie, wiem jak się gra wojem od początku do końca na nowych pancerzach, więc zabawa w woja 2h/1h od początku nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem, może dla Ciebie takie coś było dopóki nie dostałeś altarońskiego 500+ i twierdzisz, że będę padał ;x.



Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
oszczerstwo, dowody, bo kiedy ja kupowałem itemki o 100 gp taniej warte 200 ty kupowałeś o 2t taniej warte 5t. Kwestia skali, ale bawienie się statystyka to domenta oszczerców, czy manipulatorów.
Jakie itemy warte 5t, mógłbyś wymienić?
Te z bossów?
Zwoje błogo 1h?
Może czosnki?
Na discordzie jest cała historia moich zakupów w dziale handel, więc gg.

No elo oszczerco, manipulatorze.


Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
łaał... uważaj na wapienne stalaktyty z samopodniety... do 92 lvl chodziłem w królewskim, a 176 wbity na bitewnym bez użycia tarczy, czy chodzeniu z siocherem, najbardziej tankowata profesja, z najlepszym substainem z siocherem na plecach... więc kolejny raz gowno wiesz wiec nie wypominaj
To nieźle, skoro miałeś wszystko sfinansowane przez topke, pupilku pod zręke.


Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Po czym blokowales z kyogrem ludzi co wchodzili, przez co pare osób padło, a mnie blokowałeś z dobre pare minut liczac na to ze padne mimo braku tarczy... o wielki bohaterze, pomnik Ci postawić powinli za postawę i te chwalebne czyny
Byłeś tylko Ty blokowany, na początku ten pomysł mi się nie podobał, ale dołączyłem się ponieważ przypomniałem sobie jakim skończonym kretynem byłeś, i nadal jesteś.

Padła jedna osoba - dwa razy, mimo ostrzeżeń to wchodzili.
Szkoda.


Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
padłem przez lurnięcie 9 hydr przez fanatyka, ty z tarcza Twoja byś padł szybciej z twoim siocherkiem włacznie, reszta to wina połaczenia, część nawet była z antykickiem. Gdybyś z podobna uwaga analizował cyferki moich dedów jak wtedy kiedy robisz to by manipulować przy oszczerstach to może chociaż za to bym Cie szanował.
Luzik, nie padłbym, ani ja ani siocher.
Nie jestem nohandem, nosze apo i dusze na daarfe.


Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Może w końcu uda Ci się porzadna bajke napisać, póki co wypociny piszesz. Wiesz o tych co masz wiedzieć, te chary zna każdy, a i tak myślę że ktoś Ci musiał to z kilka razy powtórzyć bo takie pomyłki i domniemania kim jeszcze nie gram jakie odwalacie to temat na sensowny komentarz, a nie te twoje próby wyciagania brudów bez dowodów ;) w sumie po co dotykalem tematow z Toba, zawsze zaleci odpadami twojej werbalnej defekacji.

Mam nadzieję, że mi się udało.

W ogóle, możesz być kim chcesz...
Dexterem, Fafką a nawet gwiazdą rocka, ale nie zapomnij o monte gwiazdorze, bo jesteś tutaj po ostatniej aferze i w sumie nawet wcześniej byłeś zwykłym kretynem i krętaczem.
Nie będę pisał ilu osobom świadczyłem usługi na licor, ile zrobiłem mapek na szybko podczas hunta które pomagały komuś dojść czy jakieś błahe rozdawanie itemów, dla Ciebie to jedyna ważna rzecz - bo zrobiłeś masówkę dla miliona osób.
Gratuluję.

Jestem gorszego sortu, idę trollować w innych tematach pisząc o
skrzydlatych pancerzach.

Ale no, fajnie się czytało edycje postów z coraz to innymi dogryzkami o tej 11.

No cóż, nie jest to na temat.
Ale...
Założyłem ten temat, i fajnie by było żeby tego nie usuwać, może jakieś oddzielne posty w hydeparku.

p.s

Ruda, zostałeś już podsumowany kiedyś na rozmowie na discordzie przez Lovela.

yo.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin