Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-19, 10:10   #201
tomekk
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Postów: 6
Domyślnie

Jasna sprawa ze decyzja nalezy do nich i dlatego przedstawiam swoje zdanie. Gralem w 1 edycje, gierka mi sie spodobala po czym zostalo wszystko usuniete. Mialem nie wracac ale wrocilem do gierki , znowu poswiecilem troche czasu aby pograc i nie podoba mi sie pomysl ze ktos pojdzie na pusty serwer , zacznie expic x2 i przeniesie postac na serwer na ktorym gram. Jak ktos chce to niech zaczyna tutaj, na rownych zasadach tak jak kazdy. Kto gra bez fikania moze sobie swobodnie grac. Tak samo i ja zaczynalem nie znajac prawie nikogo.
tomekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 11:59   #202
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
banujecie na forum nie tych co trzeba, te grzyby prowokują swoim pierniczeniem głupot.

@edit. nie, to co się tu wyhodowało od czasu 'upadku' to już przechodzi wszelkie pojęcie, jak chcecie dbać o dobrą renomę marki to banujcie pół-mózgów na równi z chamami.

Tak, wejdę na sezonowy, kontakt tel Hektor.
Ezzak, szykuj dla mnie 'pakiet gofra' z trzciny cukrowej.
a nogawice i grom ezzaka masz xD ? bo będzie cry mode i xlog z otsika :D
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 13:36   #203
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Jeżeli chodzi o te nogawice i grom +1 z bitki na rekinołakach... To spaliłem groma w kostce, a nogawice założyłem na dupsko :P
Pozdrawiam
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 15:45   #204
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

a mój loot ezzak przykrył własnym ciałem. pobiegłem i zebrałem.
btw: jeżeli dostane warna za offtop to przypominam, ze temat się zwie 'luźne pogadanki o sezonowym'.

Swoja droga Exorenius wyrosl na misia o bardzo dużym rozumku, z tym fantem, ze skasowanie im (noną) postaci skonczyloby się rozprawa na której jeszcze by wlasciciel altaronu zarobil.

Dam sobie lape uciac, ze każdy z Nas (nie-nonow) wychodzi z podobnego zalozenia co Exo: będzie server - pogramy chociażby miesiąc, nie będzie serwera: wbite, zycie toczy się dalej. Chcecie zarobić na statusach: otworzcie dobry server pod pvp.

A Wy z community sobie odposccie komentowanie tego co Was nie dotyczy, bo my mamy w dupie was, a wy miejcie nas. Wzgledna symbioza.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 16:56   #205
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
a mój loot ezzak przykrył własnym ciałem. pobiegłem i zebrałem.
btw: jeżeli dostane warna za offtop to przypominam, ze temat się zwie 'luźne pogadanki o sezonowym'.

Swoja droga Exorenius wyrosl na misia o bardzo dużym rozumku, z tym fantem, ze skasowanie im (noną) postaci skonczyloby się rozprawa na której jeszcze by wlasciciel altaronu zarobil.

Dam sobie lape uciac, ze każdy z Nas (nie-nonow) wychodzi z podobnego zalozenia co Exo: będzie server - pogramy chociażby miesiąc, nie będzie serwera: wbite, zycie toczy się dalej. Chcecie zarobić na statusach: otworzcie dobry server pod pvp.

A Wy z community sobie odposccie komentowanie tego co Was nie dotyczy, bo my mamy w dupie was, a wy miejcie nas. Wzgledna symbioza.
you are not my friend you are my brother my friend
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 16:57   #206
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ewentualny serwer spvp będzie postawiony dla wszystkich. Nowych, starych niegrających i ludzi z cpvp. Na pewno będzie na nim PVP, ale to nie będzie jego jedyna funkcja - zwłaszcza w przypadku transferów.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 23:28   #207
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Karakan mistrz filozofii. Napiszę coś równie genialnego. Nie będzie transferu- programy, bedzie- wywalone, życie toczy się dalej.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 23:44   #208
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

na której stronie ktoś walczył o przeniesienie postaci z spvp na cpvp, bo przyznam szczerze, że w pewnym momencie przeskoczyłem wiele stron w obawie o to, że dostanę pie.. zdrowie psychiczne?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 23:50   #209
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

To przewin i ooszukaj, bo ja już swoje zdrowie psychiczne tam straciłem od czytania najdurniejszych transferów eku z 200 talarami.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 09:08   #210
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut
Ja mam takie samo zdanie.
Zrobią co chcą. Fakt jest taki że cpvp jest niegrywalne jak na ten moment, a jeżeli nawet jakoś tam grywalne to mało atrakcyjne. Poza tym kto miał status szlachecki i go stracił gdyby teraz chciał zagrać musi wywalić pół depo lub znowu zakupić status co jest CHORE.
Jeżeli zagram to tylko od początku na sezonowym bo tam coś się dział i był fun.
Pytanie tylko czy poprawili coś bo ja mam łącze jakie mam i co jakiś czas wywala mnie z gry. Na starym kliencie wystarczyło nacisnąć ENTER i momentalnie byłem w grze na nowym muszę czekać 8 sekund co kończy się wiadomo jak.

Co do przenoszenia jeżeli powstanie sezonowy przenosić z wszystkim 1 do 1 albo wcale. Jak Konrad będzie miał z tym problem skasować jego przepełnione oszustwami konto i po problemie.

P.S. Bawi mnie że najwięcej odnośnie przenoszenia do powiedzenia mają osoby które wcześniej nie korzystały z bugów tylko zwyczajnie łamały regulamin i oszukiwały zdobywając w ten sposób przewagę nad innymi. Teraz ich dupy bolą bo ich wydane na tę operacje PLN stracą na wartości.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin