Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-13, 09:44   #1
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał podarty Zobacz post
Taaa pomagaja botujac...
Nie każdy wyspiarz botuje.
Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Można byłoby subprofesję tylko alchemika na licorze wprowadzić ale to inna bajka.
W jednym z poprzednich tematów było o tym. Bardziej wolałbym qest u zielarki pozwalający korzystać z destylatora.

"20:00 Widzisz Dryss. Jego profesja to stały wyspiarz alchemik." -jakoś mi to nie pasuje.
Rian jest nieaktywny  
Stare 10-05-13, 21:33   #2
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Jezu, przestańcie już z boceniem, było minęło i nie gram w altaron. Teraz to tylko pracuję by gra zaczęła się rozwijać
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 11-05-13, 10:25   #3
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Czasami jest warto porozmawiać z npc, oni tyle są wstanie powiedzieć ciekawych rzeczy...
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 11-05-13, 12:10   #4
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Pomysł z wyspą piratów całkiem fajny, ale raczej pasuje do głównego kontynentu - tam się zdecydowanie bardziej przydadzą tego typu rozszerzenia fabularne. Po co wkładać tyle wysiłku i pracy w robienie czegoś, z czego skorzysta może kilka osób na Licorze, bezsens. Rozbijanie gry na dwie osobne ścieżki rozwoju (bardzo rozbudowany licor i kontynent) to chybiony pomysł. Licorstayerów i tak w zasadzie tu już niemal nie ma. :)
Molan jest nieaktywny  
Stare 11-05-13, 14:37   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Molan Zobacz post
Pomysł z wyspą piratów całkiem fajny, ale raczej pasuje do głównego kontynentu - tam się zdecydowanie bardziej przydadzą tego typu rozszerzenia fabularne. Po co wkładać tyle wysiłku i pracy w robienie czegoś, z czego skorzysta może kilka osób na Licorze, bezsens. Rozbijanie gry na dwie osobne ścieżki rozwoju (bardzo rozbudowany licor i kontynent) to chybiony pomysł. Licorstayerów i tak w zasadzie tu już niemal nie ma. :)
Dokładnie. Niedługo licor tak się rozwinie, że zrobi się z tego osobny kontynent, a nie tędy droga.
Po aktualizacji na Licor wchodzi kilka bossów, kilka nowych przedmiotów i hotel. Myślę że to wystarczająco dużo.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-05-13, 11:43   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Nie gram na Licorze tylko dlatego, że nie mam na czym expić. Mam skompletowane najlepsze eq, a męczyłem się tylko ze zdobyciem korbacza. Jeśli zamiast bossów dodane by były inne moby (porównywalne do rozbójników lub mocniejsze) na których mógłbym expić na wyższym lvl i spadałyby z nich jakieś ciekawe rzeczy, to wtedy nie wiałoby nudą. Szansa na drop rare itemów byłaby bardzo niska (niższa niż zdobycie korbacza). Wtedy nie będzie się myślało o tym, że tylko expisz, lecz po głowie będzie latała ci myśl, że masz coś do zdobycia.

Jeśli będą same bossy, to ekipa będzie się zbierała tylko na chwile żeby takiego bossa zabić, a później będzie powrót do szarej rzeczywistości, czyli znów do expienia na minosach.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-13, 20:06   #7
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Mapa częściowo gotowa, ale nie robię już nic od kilka dni, ponieważ slythia nic mi nie odpisała na temat projektu to nie wiem czy dalej robić
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 13-05-13, 20:14   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Za to mi wysłała twoje prace i nie chce być wredny ani nic, ale serio wierzysz, że wejdzie to do gry?
Tron jest nieaktywny  
Stare 18-05-13, 23:06   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wow, Tron, ty myślisz że nikomu nie zależy na licorze, ale tak nie jest, ludzie chcą zrobić dla was nawet nową wyspę, a wy co?
Nic, wam na tym nie zależy, a ja wierze w tych który chcą coś zmienić.
Myślisz, że ktoś będzie grał na świecie pvp, gdzie toczy się wojna Overdose vs Colliegium, gdzie neutralny gracz nie ma nic do powiedzenia..., gdzie taki gracz jeśli nie przyłączy się do wojny to padnie, bo każdy ma gdzieś neutralnych graczy (na wojnę trzeba zarobić). Jestem za żeby rozwijać Altaron, ale jeśli w wojnie będą musieli uczestniczyć gracze którzy tego nie chcą, to nic się nie zmieni.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 18-05-13, 23:15   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Hmm no to jak gracz nie chce padać na wojnie, czy też zwykłym pk, to zapraszam na non-pvp, po to został on stworzony.

@topic
Nadal jestem za tym, aby bardziej skupić się na rozwijaniu kontynentu i balansie, niż na licorze który z założenia ma być "wyspą na chwilę", tak aby gracz się zapoznał z panującymi warunkami, z wojną między abi i po krótkim czasie ruszył wspomagać wojska Altaronu.
Rozwijanie Licoru tak, aby stał się niejako osobnym kontynentem, nie powinno nawet wchodzić w grę.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin