Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-11, 23:00   #21
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

hehe bo na Tibii nie ma takich problemow :P tam mają znow problem z botami ale to juz wina innych programistow co ciagle chca uproscic sobie gre
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:03   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
hehe bo na Tibii nie ma takich problemow :P tam mają znow problem z botami ale to juz wina innych programistow co ciagle chca uproscic sobie gre
Nie znasz się - nie wypowiadaj się. W pierwszych dwóch miesiącach istnienia Tibii (Altaron jest dostępny dla graczy od kwietnia) ledwo można było chodzić. Do dzisiaj po każdym update pojawia się masa błędów, niektóre, jak log bug na cały dzień blokujące ci postać! są nienaprawione. Jeśli zaś chodzi o jakikolwiek dialog z nimi - spychologia i odpowiadanie nie na to, co trzeba. Spytaj się każdego, kto próbował z nimi rozmawiać.

Przestań gadać bzdury. Nawet news który wg ciebie nie istniał magicznie się zjawił...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:04   #23
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Grałeś w tibie kiedy miała 2 miesiące? Wątpię... Tam dopiero były błędy o zgrozo. Tutaj jak na 2 miesiące funkcjonowania servera błędy zdarzały się bardzo rzadko, crashe? na rl tibii nadal się zdarzają... błędy w cenach NPC? zaraz po wprowadzeniu opcji sellania MPA 3 miesiące temu i innych itemów zarobiłem na tym 4kk. Więc nie chwal tak CipSoftu bo oni dopiero odwalają fuszerkę.
Był to błąd w cenie jakiegoś łuku, kupowałeś za 2k sellałeś za 10 ;)
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:06   #24
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

zwracam honor w sprawie newsa. Myslem ze to zwykła opowiastka. ale szczerze ? wole juz nawet OTS niz Altaron po takim czyms. a napewno bezinteresownie tego nie robicie . to jest polska. Tu nie ma nic za darmo :P takie kity to mozecie cisnac dziecia z podstawowki :P tym bardziej ze teraz przecietne zarobki wynoszą 900 zl :P na reke.
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:07   #25
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
Ciekawe czy sami utrzymacie tą gre.. jesli wiekszosc graczy odejdzie. mowie daje max rok i Altaronu nie bedzie

A co Ty jakiś jasnowidz?? "Daje max rok" -hahaha, dobre... Dawać to sobie możesz ... Nie od Ciebie zależy kiedy server upadnie...
siwyus jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:08   #26
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Smile

tez napewno nie grales jak Tibia miala 2 miesiace :P haha . ja gram od 2005 roku i jakos zadnych bledow nie zauwazylem . a taki blad z tym sellaniem za 10 k to bardziej na reke :P

i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:18   #27
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
tez napewno nie grales jak Tibia miala 2 miesiace :P haha . ja gram od 2005 roku i jakos zadnych bledow nie zauwazylem . a taki blad z tym sellaniem za 10 k to bardziej na reke :P

i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB
Coś mi się wydaje, że w 2005 to ty podstawówkę zaczynałeś, albo nawet przedszkole.
Tron jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:18   #28
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Po 2 miesiącach nie grałem ale wiem co się działo 8 lat temu i było dużo gorzej niż tu ;]
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 23:22   #29
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
i widzicie ? to jest wlasnie wasze podejscie .. mialem nadzieje ze was tym tekstem zmobilizuje do jakiejkolwiek pracy nad błedami i zrozumieniem ludzi. ale to nie ma sensu. dobra zawijka bo Pall czeka na skill :P BB
Jakie podejście?

Jeśli zapłaciłbyś za staminę - byłyby przeprosiny. Jednak... nigdzie nie jest napisane, że go dostaniesz. Nie można domagać się gratisów.

Przy próbie naprawy staminy pojawił się błąd, który naprawiony został tego samego dnia, co go zauważyłam. Bardzo długo, prawda? Mogę zrobić, by zaczęła ona działać teraz, lecz musiałabym wyłączyć serwer.

Jeśli zaś chodzi o teksty o CipSofcie... wiem o nich dość sporo, na Tibii także się znam. Mogę z pamięci wyrecytować ogromną ilość błędów, z którymi od lat spotykają się lub spotykali gracze. Taki urok zajmowania się stronami o tej grze. Jeśli jednak ktoś twierdzi, że dążymy w jakikolwiek sposób, by być jak oni to zaliczam klasycznego facepalma. Porozmawiaj z kimkolwiek z kadry hunted.pl i spytaj się, jak oceniamy CipSoft.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 23-06-11, 10:14   #30
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

haha i juz sie zaczyna podstawowa kłutnia :P haha "w2005 roku to ty podstawówke konczyles" haha. no dobra nie wtrącam sie :P ale te teksty to są juz nudne . A tak apropo to ty mogłbys do mnie Tato mowic :P hahaha
Szotu8 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin