Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-16, 20:45   #11
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Rozumiem, bo ten przekaz jest bardzo jasny i brzmi "mamy was w dupie".
Zakładam, że kilka miesięcy temu miałaś/miałeś przerwę w grze albo w przeglądaniu forum; na stronie głównej pierwszy post jak byk mówi, że prace nad serwerem zostały przerwane, nie spodziewaj się, że ktokolwiek z administracji będzie odpowiadał na Twoje pytania/zażalenia, oni po prostu nie pracują nadal nad serwerem, dlaczego mieli by pisać na forum :) Narzekanie na to, że administracja "ma cię w dupie" to trochę jak narzekanie, że gość który pracował w firmie 2 lata temu nie odbiera ode mnie teraz telefonu i nie chce pomóc mi w sprawie "x" bo mam z tym problem a on się na tym zna :D
viviane jest nieaktywny  
Stare 27-09-16, 21:22   #12
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem jaka jest sytuacja, nie musisz mi wyjaśniać..
 
Stare 27-09-16, 21:50   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Wybacz mi szczerość, ale to chyba jednak było konieczne
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 28-09-16, 08:14   #14
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Karmelia wypierdalaj z tego forum. Bo jesteś tak bardzo przyjebany/na ,że nieprzyjemnie czyta mi się to co zawsze mnie bawiło. Jak chcesz robić pajacerke to wypierdalaj na jakieś forum typu pomoc24.pl
:)
/Krąg
begar321 jest nieaktywny  
Stare 28-09-16, 08:19   #15
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Jestem brzydalem.
Przepraszam Karmelie.
/Krąg

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 28-09-16 o 21:28
Trixis jest nieaktywny  
Stare 28-09-16, 09:02   #16
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viviane Zobacz post
Zakładam, że kilka miesięcy temu miałaś/miałeś przerwę w grze albo w przeglądaniu forum; na stronie głównej pierwszy post jak byk mówi, że prace nad serwerem zostały przerwane, nie spodziewaj się, że ktokolwiek z administracji będzie odpowiadał na Twoje pytania/zażalenia, oni po prostu nie pracują nadal nad serwerem, dlaczego mieli by pisać na forum :) Narzekanie na to, że administracja "ma cię w dupie" to trochę jak narzekanie, że gość który pracował w firmie 2 lata temu nie odbiera ode mnie teraz telefonu i nie chce pomóc mi w sprawie "x" bo mam z tym problem a on się na tym zna :D
Administracja (z wyjątkiem Pregusi) ma wszystkich graczy gdzieś, nie tylko mnie. Porównanie kiepskie, bo oni nadal pracują w tej samej firmie tylko mają gdzieś graczy i starą grę, bo niby coś tam bardzo intensywnie tworzą (wolę nie pisać co). Jeszcze, żeby było wiadomo o co konkretnie strzelili focha, ale nie.. tylko "odpowiednich rąk do pracy jest jak na lekarstwo a społeczność graczy systematycznie zniechęcała nas do pracy". Jak myślicie, że po wypuszczeniu nowej gry wszyscy będą was chwalić jaka to piękna i cudowna gra, jakie wszystko jest zbalansowane i że nikt nie będzie narzekał, a odpowiednie ręce do pracy będą się mnożyć jak króliki i grzyby po deszczu.. to nie chcę nic głośno mówić, ale coś mi się wydaje, że tak nie będzie. I może teraz pozbyliście się Morgiana, ale on na pewno wróci jak będzie nowa gra. I co wtedy? Znowu foch na wszystkich graczy, bo jedna osoba czy kilka osób coś tam powiedziało lub coś zrobiło co było niefajne? W takim razie nie dziwię się, że się wam nie śpieszy do otwarcia nowej gry.

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Karmelia wypierdalaj z tego forum. Bo jesteś tak bardzo przyjebany/na ,że nieprzyjemnie czyta mi się to co zawsze mnie bawiło. Jak chcesz robić pajacerke to wypierdalaj na jakieś forum typu pomoc24.pl
:)
/Krąg
Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Karmelia WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM TY JEBANA SZMATO

/Krąg
Hmm.. jak na razie nie mam ochoty opuszczać tego forum. Niestety jesteś skazany na czytanie moich wypocin. Muahahaha xD Myślisz, że jak ze swoich obydwu kont napiszesz to jesteś taki pro elo super koksu? Szmata jest bardziej przydatna i potrzebna niż te Twoje posty tutaj.
 
Stare 28-09-16, 09:08   #17
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Ty jebany lachociagu. Napisali Ci ,ze obecny projekt jest over a ty kurwa cisniesz swoje pierdolone wypociny na tym forum z problemem typu "dlaczego nie bylo resetu?" "czy to koniec?" . Masz jakieś niedojebanie mózgowe czy o co b? Jak tak pragniesz grac w ten jebany altaron to graj na over serwerze i nie pierdol ,ze cos jest zle albo czegoś tam nie ma bo kazdy wie, ze jest to jedynie niewypał.Tak juz jest i nikt Ci na tym starym serwerze nic nie zrobi ani nie pomoże. Poczekaj na tą ich "nową grę" i wtedy tam sobie szalej .
WYPIERDALAJ JESZCZE RAZ DZIECIAKU


Droga Karmelio,

Z przykrością muszę Cię poinformować, że niestety kwestionuję zarówno zasadność Twoich wypowiedzi na tym forum, jak i rozsądek, który za nimi stoi. Jak wiadomo, obecny stan serwera jest swoistym limbo - przestrzenią, w której co prawda można istnieć, jednak nie jest ona przyjazna i docelowa, cel jest bowiem dalej i o niebo wspanialszy. Cel dopiero nadejdzie.

Wybacz nieuprzejme słowa, mam nadzieję, że nie wywołały urazy na Twym młodym licu.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 28-09-16 o 21:34
begar321 jest nieaktywny  
Stare 28-09-16, 09:38   #18
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gdyby nie "lachociągi" to by Ci nie miał kto pały stawiać :< Nie obrażaj więc lachociągów, patafianie. Niedojebanie mózgowe powiadasz? U Ciebie za to widzę adhd, dda, manię i seksoholizm, bo ciągle o lachociągach i kurwach gadasz. A i alzheimera + tourette'a, bo znowu piszesz "WYPIERDALAJ" i cały czas nawijasz o tym samym jakby Ci mózg sformatowało i jakbyś zapomniał, że pisałam "nie mam ochoty opuszczać tego forum". "DZIECIAKU" znalazł się.. dojrzały mężczyzna xD.
 
Stare 28-09-16, 09:49   #19
Salmo
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 12
Domyślnie

Brawo Karmelcia
__________________
20:28 Duch Ognisty [25]: Karawana na dzikach we trójkę naraz :) piękna sprawa, tyle dzików, że ja pierdole. 14:41 Eugieniusz: Przychodzisz więc, Hanuman. Zaraz, gdzie twoje akta... Aha, "karawan eskortowanych: 2222".
Salmo jest nieaktywny  
Stare 28-09-16, 14:30   #20
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Od dzisiaj uważam na słowa przy Karmeli, obudziłeś Boginię Wojny, czekam na wyzwiska typu kleptoman. :v
Rahilux jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin