Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-13, 22:18  
Dzisiejsza łatka
Majkul Majkul jest nieaktywny 23-09-13, 22:18

Drodzy Gracze!

Przeanalizowaliśmy wasze uwagi i sugestie, dziękujemy wam za cenny głos w ankietach. Opinie nie są wyrzucane do kosza, większość z was była zdania że rozgrywkę należy utrudnić. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić pierwsze zmiany które mają na celu spełnienie waszych oczekiwań. Co przygotowaliśmy dla Was?

1) Wszystkie potwory mają teraz 70% właściwej wartości doświadczenia. Jako rekompensatę za to zamierzamy wprowadzać co jakiś czas mniejsze aktualizacje, które będą dodawać zadania pozwalające zdobyć trochę doświadczenia.

2) Co do potworów, szansa i tylko szansa, na zdobycie przedmiotu z potwora będzie wynosić 0,7 aktualnej wartości. Poza tym, jeśli walczycie w drużynie, to za każdego członka ta wartość się podniesie o 0,05. Tym też, w 6 graczy będziecie mieli taką szansę na zdobycie przedmiotu, jak do tej pory w pojedynkę. Nie będzie można przekroczyć wartości 1, pamiętajcie.
Ad. 2) Może to mętnie brzmieć dla niektórych, dltego też dam przykład. Powiedzmy, ze zbroja jest możliwa do zdobycia z potwora z szansą 70%. To jest nasze obecne 1. Jeśli gracz jest sam, wartość 1 spadnie do 0,7. Tym też szansa na zdobycie przedmiotu to 70%*0,7 = 49%. Jeśli w drużynie jest jedna osoba, to będzie to 70%*0,75 = 52,5%, aż do obecnej wartości 70%.

3) Straty po śmierci zostały naprawione i zmienione, oto aktualne wartości*:
Z błogosławieństwem:
1) Od gracza na świecie PvP = 4%,
2) Od potwora na świecie PvP = 3%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 3%.

Bez błogosławieństwa =
1) Od gracza na świecie PvP = 6%,
2) Od potwora na świecie PvP = 5%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 5%.

*Wartości te mogą się wahać o około 0,2%!
Jednocześnie naprawiliśmy błąd, przez który błogosławieństwo życia chroniło przed stratami ekwipunku.

4) Zmiany cen błogosławieństw. 10 talarów za każde, łącznie 20 talarów. Dodatkowo doszła nowa rzecz. Każde kolejne kupno błogosławieństwa zwiększy jego cenę o 1 talar. Po tygodniu od pierwszego kupna cena wróci do wartości 20 talarów.
Ad. 4) W poniedziałek, 23 kupiłem błogosławieństwa, zapłaciłem 20 talarów. Poległem, kolejne błogosławieństwa będą mnie kosztować już 22 talary. Kolejne 24 talary i tak dalej, aż do kolejnego poniedziałku. Wtedy znowu zapłacę 20 talarów, a cała sytuacja ze wzrostem pieniędzy się powtórzy

5) Jeszcze jedna mała funkcjonalność, mianowicie raportowanie błędów. Teraz CTRL+R wyśle wiadomość na zamknięte forum, dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy siedzieć w grze, by dostać wiadomość.

Zachęcamy również do dalszego czynnego udziału w ankietach, oraz zgłaszania propozycji na forum. Nawet jeżeli nie zawsze odpowiadamy, to każdą czytamy i bierzemy pod uwagę. To tylko początek zmian jakie czekają Altaron. Od tej pory takich mniejszych łatek możecie spodziewać się częściej. Prace nad większą aktualizacją i nowymi terenami wciąż trwają i niedługo pojawią się pierwsze zapowiedzi.

Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.

Życzymy powodzenia w grze.
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-09-13 o 16:07.

Majkul
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Odwiedzin: 47803
Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:12   #131
boro1120
 
Avatar boro1120
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

A co do wysokich lv? Mówisz że oni się nie męczyli tak? Kiedyś nie było Profanów,Piaskowy oraz Bagienny Hydr. Nie było większości respów co mamy dzisiaj. Mieli mniejsze pole do popisu niż teraz a mimo to powbijali lvle.
A im wiekszy poziom, tym szybciej odrabiasz exp. Twoja argumenty nie maja rak, ani nog, az zal ospiaywac takiemu fanatykowi.
boro1120 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:14   #132
giermo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie

Niech teraz MG opanuje niezadowolenie graczy zwłaszcza na pvp, gdzie PK za PK.
Chyba będę musiał się wyłączyć z gry na jakiś czas, aż debilstwo się wybije i dojdzie świeża krew. Tylko szkoda 7 dni SS które dziś zakupiłem, bo przepadną!
ELO!
giermo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:22   #133
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:k392
W momencie, w którym zacząłem grać, miałeś 150 poziom i około 800 talarów w domku. Rok temu. To znaczy, że od półtora roku warunki były takie, że i dzisiejsza elita miała łatwo. Do 150 dość trudno, a dopiero później z górki? Do 150 powinno być trudniej, do 250 jeszcze trudniej. W tym jest problem.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:23   #134
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie



Tylko pieprzycie i pieprzycie, nie możecie się już zamknąć i poczekać co jutro znowu zmienią?
Jutro najwyżej wrócicie do tematu i będziecie dalej psioczyć.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:57   #135
Whisperka
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Kraków
Postów: 56
Domyślnie

Administracja ani trochę nie popisała się pomysłowością przy aktualnej łatce. Zamiast wprowadzić jakieś zmiany w ilości potworów czy obrażeniach zadawanych przez nie, wprowadzeniu specjalnych misji pozwalających expić w pewnych miejscach albo wprowadzeniu nowych i naprawdę trudnych potworów dla wyraźnie znudzonych high leveli administracja poszła na łatwiznę obniżając ilość otrzymywanego doświadczenia... Prostszego rozwiązania to już nie dało się wymyślić. A przecież można było urozmaicić grę na tyle różnych sposobów... A tak stała się ona monotonna i zwyczajnie jest stratą czasu szczególnie dla niskich poziomów...
Whisperka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 18:07   #136
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

@Artezon
Zgadzam się z Tobą w 100%. My mieliśmy przejebane w chuj, teraz 100lvlem wbija sie poziom w ... nawet nie nadazam w ile szewczyk wbija poziomy. Kiedys Agri czy Trianos takimi 130 knightami siedzieli i zarabiali na Kosciejach czy Bagiennych. Jak nie umiesz expić jeden z drugim pedałem to won na rl i otsy expx400, nikt was tu nie trzyma.
@Cewix
Udzielasz sie na tym forum jakbyś mial jakies problemy z dupą i nie mógł usiedziec. 80% twoich postów to stanowisko "NIE!!!!!!!!!!!!!!" w tematach o zmniejszeniu expa, loota etc. Ja wole grać na 100 lvlu i mieć satysfakcje z gry i wojny niż nakurwiac 453 lvlem i mieć 1235235 talarów w banku. Nie masz psychy do gry to nie graj.

@topic
Świetny pomysł, dla mnie to po czesci powrót do poczatkow gdzie 120 magiem siedzialo sie na elfach i robiło kase zeby zarobic na wojne itp. Chyba znowu ten resp odzyje ;D Przydalyby sie jeszcze zmiany w pvp zeby umozliwic jakas w miare normalna wojne a nie walki na trapach czy czajenie sie kto odpali pierwszy skulla. Nakreslil to juz kolega Paweł, ze kiedys na wojnie rsa nosiło się pare miesiecy i nakurwiało każdego, teraz rs to miesiac bólu i katorgi (pozdro Sadol! :]). Zmiencie to a bedzie jako taki balans :]

Pozdro
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 18:11   #137
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.
Więc o niskopoziomowców się nie martw.


Cytat:
Świetny pomysł, dla mnie to po czesci powrót do poczatkow gdzie 120 magiem siedzialo sie na elfach i robiło kase zeby zarobic na wojne itp. Chyba znowu ten resp odzyje ;D
Dokładnie.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 19:33   #138
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Popieram Dederka.
Mam nadzieje ze skumacie to, ze wojna moze nabrac znowu sensu i mam rowniez nadzieje na to, ze zrobia cos wiecej z pvp.Ludzie maja klapki na oczach odczytujac jedno przeslanie z tej latki : "NIE BEDE WBIJAL LVLA W GODZINE NA 200 POZIOMIE LOL OMG ;/ ;/ " Ogarnijcie sie, administracja chce wymagac od was wiecej a wy jak tepaki zapatrzone w cyfry potraficie tylko plakac.

@Topic
Bardzo podobaja mi sie te zmiany jestem jak najbardziej za i czekam na wiecej ;)
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 19:35   #139
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Ja zalozylem tutaj postac 2 miesiace po starcie Altaronu. Zeby gdziekolwiek zarobic musialem isc tylko na fanatyki a miejscami dostepnymi byly gorskie trolle gdzie bylo ich i jest z 20-25,kosciane smorki,wrl ank,smoki ank,trolle i potem po jakims czasie dodana przeszlosc na ktorej byly elfy,inkwizytorzy i smoki. Zeby tylko miec kase na wojne trzeba bylo siedziec 2h na fanatykach lub elfach zeby miec na 1 bp wojenny,to byly czasy w ktorych byl ten klimat altaronu i tego jak ciezko jest tu cos osiagnac. A max exp jaki mozna bylo zrobic to 700k/h z sd na wrl,czyli za bardzo duzym waste.
Po kilku updatach w ktorych weszly nowe gorskie trolle,bagienne hydry,piaskowe hydry i inne podobne respy wielkoscia przewyzszajace cala ankardie zmienily poziom trudnosci tej gry z cieżka na banalna. Przykladem sa bagienne hydry na ktorych mozna bylo na 1 refill wyniesc 100-200k profitu. czyli jak latwo wnioskowac wojna byla bez sensu.

Teraz gdy administracja wziela pod uwage to co pisaliscie w ankietach,ze gra jest za latwa,ze trzeba wprowadzic wieksze straty,obnizyc expa itp. zaczynacie plakac i rzucac miesem w administracje. Ludzie opanujcie sie,wiekszosc z Was ma juz ok 18 lat a zachowujecie sie gorzej niz dzieciaki z przedszkola. Albo jestescie facetami z jajami i gramy tu w trudną gre albo nadajecie sie zeby pograc w SIMSY.

Dziękuję i proszę o nie pisanie już w tym temacie jak to administracja grę spieprzyła
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 19:36   #140
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

Wszystko sie zgadza Fardon ale i tak jest lipa z fragami/skullami i ogolnie akcjami na tym serverze... ktoś wprowadził pomysł z yellow skullem, dlaczego go nie wprowadzić w życie? Albo wprowadzić system warmode, w którym zabijanie nie byłoby karane a "koszty" smierci zostałyby zmniejszone o 1-2% ? Ogarnijcie to
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin