Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-08-18, 22:42   #1
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie Od 1 do 20 lvla

Proponuje aby od 1 do 20 lvl była możliwośc przenikania(przechodzenia) przez postacie oraz brak możliwości zabicia postaci do 20 lvla.
Przenikanie -
-od 1-20lvla przenika przez max 20 lvl.
-od 21lvla wzwyż przenika przez 1-20lvl.
-od 1-20lvla NIE przenika przez 21lvl wzwyż.
-od 1-20 lvla brak możliwości przesuwanie innych postaci (skoro można przechodzić pushowanie nie bedzie potrzebne).

Zmiana możliwości leczenia innych graczy od 21 lvl (czarami/runami)


-Unikniemy śmiesznaj ale także wkurwi.....j sytuacji na licor (mostek zielarka).
-zmniejszy ilośc noob charów.
-lepszy start dla nowych graczy.

Luzna propozycja może na druga edycje bo na pierwszą to chyba już za pozno.

Ostatnio edytowane przez sokoskiii ; 22-08-18 o 12:14
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-18, 23:32   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Z tym, że na serwerze pod bitki raczej nie będzie stref npvp.

A co do samej propozycji to na duży +.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 00:06   #3
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Brak możliwości zabicia postaci do 20 lvla będzie skutkował tym, że ludzie sobie zrobią noobchary do pomagania w wojnach.

Nie da się zmienić strefy non tak, żeby po prostu w niej ludzie mogli przechodzić przez innych? Myślę, że to raczej by w niczym nie przeszkadzało, a faktycznie by mogło pomóc na takim licorze. Chociaż.. z tego co wiem to licoru miało nie być na tym nowym super hiper resetowanym co 3 miesiące serwerze.. Więc niezbyt rozumiem sens tej propozycji.
Jaką pomoc masz na myśli?
Strefy non nie bedzie.
Licor będzie-a jak nie będzie licoru i stan początku rozgrywki zostanie jak jest to pozdro każdy po 10 noobcharów w każdym trapie.
Dzięki mojej propozycji noobchary beda miały sens od 20+ wiadomo każdy (prawie każdy bedzie miał po te 2/3 nooby)ale nie po 10.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 00:48   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Widzę, że tutaj rośnie pretendent do zgarnięcia nagrody top1 serwera.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 12:21   #5
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Mam na myśli noszenie suppli walczącym, leczenie ich (ihami), a jak nie zostanie ogarnięte przesuwanie ludzi w miejsce tego nie do ubicia chara, to nawet blokowanie przejść - wystarczy się ustawić oxixo, gdzie "o" to osoba poniżej 20 lvla, których nie można ubić, "x" to gracze powyżej, których można bić, a "i" to Twoja postać. Jeśli osób, które mają równo 20 lvl też nie będzie można bić, to trzeba się przygotować na to, że ludzie sobie porobią noobchary magów duchownych i będą z bala tawisa leczyć swoich sojuszników.

Aha.. czyli na licorze też ma być pvp? Bo jeśli na licorze będzie non tak jak teraz to wystarczy dodać tam możliwość przechodzenia przez ludzi i problem rozwiązany, bo nikt na licorze nikogo wtedy nie zablokuje.

Nadal nie rozumiem czemu twierdzisz, że Twoja propozycja zmniejszy ilość noobcharów, piszesz tak chaotycznie, że nie jestem w stanie zrozumieć o co Ci chodzi.
Z edytowałem 1 post.
Noszenie supli ? Teraz też można nosic suple a raczej nikt tego nie robi 20 lvlem.(Pierwsze 3 deski blessy).
Licor pvp? xD.
Zmniejszy sie ilośc noobcharów bo teraz na expie x2 wyjście z roka to bedzie 10 min.
Mi chodzi o to aby nie nabijac pkt pvp na tych low lvlach wiem że 20 lvl dużo nie zmieni ale zawsze coś.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin