Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-12-16, 17:06   #11
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hahaha, nie podałem argumentu? Sd robisz w chuj długo taka prawda, a puginały kupujesz i jazda. I tak jestem obiektywny, bo chcę by zwiad za taki sam dmg jak mag musiał zapłacić więcej, bo to mag ma być main dpsem. A o celność się kłóciłem bo jako jedyna postać mogła po prostu nie trafić.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:09   #12
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Jesli jest tylko uzwany w pvp i tak ma byc to po co ma zabierac mniej many jak jest tak rzadko uzywany? :)

Zgadzam sie z kolega wyzej, mag ma robic main dps a nie palek :) palek ma za to wieksza przezywanlosc, cos za cos

280 many moge sie zgodzic

@EDIT
i czym niby palek nekro jest gorszy w pvp od duchownego? Bije wiecje, mniej sie leczy proste i logiczne :)

Ostatnio edytowane przez Katamaran ; 15-12-16 o 17:14
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:19   #13
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Jeden z drugim zawsze nie będzie zadowolony, gdy inne profesję mają lepiej, a on ma gorzej po zmianach dlatego taki niedosyt u ludzi jest z zwiadowcami nekro bo nie potrafią się przestawić z wielkiego powera na mniejsze obrażenia bo nie będą robić takiego expa jak by chcieli ;p
Bass1 jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:20   #14
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

250-300 many bedzie ok.
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:28   #15
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Jesli jest tylko uzwany w pvp i tak ma byc to po co ma zabierac mniej many jak jest tak rzadko uzywany? :)

Zgadzam sie z kolega wyzej, mag ma robic main dps a nie palek :) palek ma za to wieksza przezywanlosc, cos za cos

280 many moge sie zgodzic

@EDIT
i czym niby palek nekro jest gorszy w pvp od duchownego? Bije wiecje, mniej sie leczy proste i logiczne :)
właśnie chodzi o to że nie bije więcej, a pallek duch leczy sie ponad 2x więcej,
nekro nie może uhać ani nie ma lustrzanego odbicia i czaru na odkrywanie niewidzialnych.

chce po prostu zeby istniała na serverze każda profa, jeśli uda sie ze pewien streamer będzie grał na Altaronie to będzie masa ludzi i żeby nie było tak że beda same pallki duchowne, szczerze mówiąc to ja chce nim grać dla outfitu i wiem że i tak będę miał gorzej niż zwiad duch.
następna kwestia nie grałeś nigdy pallkiem i nie ogarniasz cały czas że jest to najtrudniejsza profesja.
Xeneox jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:31   #16
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ja grałem zwiadem i mi nie pierdol, że jest najtrudniejszy xD, Magiem dużo trudniej się gra, bo może łatwiej paść. Dlatego 280 many mówie, że jest spoko.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:38   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A może pójdziecie na kompromis i zamiast kłócić się o 20 many, które odnawia się 10 sekund po prostu ustawimy 270 many?
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:41   #18
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ja grałem zwiadem i mi nie pierdol, że jest najtrudniejszy xD, Magiem dużo trudniej się gra, bo może łatwiej paść. Dlatego 280 many mówie, że jest spoko.
1. długie skillowanie i nie takie że możesz sobie odejść na 15 min albo oglądać film i skillować, tylko musisz cały czas klikać
2. Najwieksze waste na expach
3. Zawsze możesz spaść na combo na warze
4. musisz zawsze utrzymywać określony dystans czyli dodatkowa rzecz o której musisz myśleć podczas expów i warów
5.Do wojny musisz się zaopatrywać w mikstury wyzdrowienia, bełty, puginały, manasy, mw sam sobie nie zrobisz. a nie tak jak maga tylko sd i mana, tutaj też rosną koszty dla zwiada i to dużo.
6. Już nie masz hape odesa

Niektórych punktów z tego nie byłeś w stanie doświadczyć bo na najbardziej kosztownym czasie ty byłeś top 1 i padałeś o wiele mniej niż inni zwiadowcy i te zaskórniaki co zebrałeś na expie starczały Ci na blessy i obkup
Xeneox jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 17:45   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Spoko, mag nie wybiega z mw :D. Kiedyś jak pisałem o dmg zwiada, bo zmienili, że mniejsze hity z odległością od potworów, to wszyscy się kłócili, że jest okej. Więc nie kłóć się teraz o 20 many i przyjmij 280 many. To i tak jest 70 mniej niż obecnie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 15-12-16, 18:04   #20
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Spoko, mag nie wybiega z mw :D. Kiedyś jak pisałem o dmg zwiada, bo zmienili, że mniejsze hity z odległością od potworów, to wszyscy się kłócili, że jest okej. Więc nie kłóć się teraz o 20 many i przyjmij 280 many. To i tak jest 70 mniej niż obecnie.
kłócili się ci co nie grali zwiadem tak jak ty teraz. dla Ciebie to jest 20 many a dla mnie to oznacza że nie będę samotnie grał zwiadkiem nekro bo próbuje dark shootera nakłonić, i tak 260 to jest dużo i wątpię że ktoś to zamieni na leczenie za 1500 duchownego

I widzę że nie walczysz o to żeby jednak zwiadowca nekromanta istniał na nowym serverze, tylko o coś czego nie potrafie zrozumieć jak 20 many różnicy z yase unara może zmienić twoja grę magiem.
btw, i tak poszedłem na duży kompromis bo na początku chciałem 200 a jak ludzie się wypowiadali o 200-300 to zgodziłem się na 260 bo wiem że mervowi sie śpieszy

Ostatnio edytowane przez Xeneox ; 15-12-16 o 18:12
Xeneox jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin