Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-12, 22:03   #51
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Przepraszam że wypowiem się w temacie na temat który nie powinien być tutaj poruszany...
Tak wiec jeśli chodzi o coraz większą liczbę uczestników wojny- głównie po stronie Colegium a nie Exorit. Niestety sami tworzycie sobie nowych wrogów przez swoje zachowanie a raczej "szczeniackie" zachowania kilku waszych graczy. Przez czas spędzony w grze ani razu nie zdarzyło mi się żebym miał jakiś problem z gildią, członkami gildii Colegium. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o Exorit. Zastanówcie się czy takie zachowania przysporzą wam zwolenników czy tez wręcz przeciwnie... Co do wywalania z expa- spotkałem się kilkakrotnie z taką sytuacją- zawsze był to członek gildi exorit. Dziwne że Colegium nie ma z expieniem problemu- czyżby znali jakieś tajemne expowiska niedostępne dla innych. A wracając do wywalania- jeśli myślicie że zachęcicie kogoś do wyjścia z expa słowami "wyjdż bo padniesz" to powodzenia. Czasami wystarczy grzecznie poprosić porozmawiac i juz macie wolny exp. Niestety to chyba nie w waszym stylu:p Ten post nie ma na celu obrażenia nikogo i wywołania kolejnych spin:) mam nadzieje że tak zostanie odebrany
Wolf jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 22:04   #52
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...

Ostatnio edytowane przez ziaik123@interia.pl ; 08-03-12 o 22:10
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 22:19   #53
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziaik123@interia.pl Zobacz post
Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...
Nie stawiaj ludzi miedzy młotem a kowadłem, ktoś nie ma ochoty nie walczy i tyle ktoś ma ochotę to dochodzi do wojny. Bo przez twoje słowa rozumiem to że jak nie dojdę do wojny to nie będziemy razem na hunty chodzić i ogólnie nawet cześć nie będziesz mi odpowiadał.
Attax jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 05:43   #54
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
Razem na hunty? Będziesz mu respa ustępował. Przecież takie są zasady !!! Haha ...
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 06:11   #55
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziaik123@interia.pl Zobacz post
Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...
A co to za różnica skoro i tak wszyscy są już hunted? xD
dedereq jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 07:44   #56
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

@UP już widzę jak dedereq od poniedziałku do piątku po 20 wychodzisz na akcje i wszystkich karasz za hunta.

Co do Attax'a i Chojnas'a mógłbym ręczyć za nich swoim lvl, że nie dojdą do wojny jeśli ich nie będziemy bić. Chojnas pamiętasz jak ci obiecałem, że zapamiętam Cię? :D

A teraz do Master'Boltera, pamiętam jak mi gwarantowałeś (może i mam nawet gdzieś na screenie), że żaden z członków twojej gildii nie dojdzie do wojny. A jak się zarzekałeś, że na pewno nie Sedeth (czy jakoś tak).
Czy to nasza wina, że nie umiesz opanować bałaganu w gildii? Mogę od tak wymienić teraz osoby, które by doszły do Collegium nawet gdyby tego tematu nie było (nie nadmieniłbym ciebie, bo wiem po co tu grasz).

Czasy się zmieniły w altaronie. Nuda na serwerze sprawiła, że teraz wszyscy się naparzają, bo nie ma co robić z hajsem. Jedyne z czego się cieszę, to to, że przynajmniej elfy i kościane będą częściej wolne, bo jakoś nie miałem serca nikogo wywalać, z coultów, kościanych, elfów.

A co do wypowiedzi Klimczaka tam na którejś tam stronie na teamt gry o danej godzinie:
Jakby tak zapisać nicki wszystkie które expią do 4-5 rano. Wiecej wyszłoby waszych nicków, niż naszych.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 08:39   #57
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

@Darkside: Czy Ty się dobrze czujesz, czy próbujesz zrobić idiotę ze mnie? Gdzie ja napisałem "nie mamy od Was hunta"? Jak nie ogarniasz interpunkcji, to chociaż nie przerabiaj cytowanych postów. Mój, co widać, edytowany nie był.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 08:48   #58
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Śmiechu warte te 6 stron.
Powiem tak - szanuje wszystkich graczy na Altaronie i nigdy nikogo nie obrażałem, walczę dla zabawy - powtarzałem to i powtarzać będę dalej.
A sytuacja gdzie 80-90% graczy na servie będzie się bić to mi pasuje.
Dziękuje każdemu nowemu "targetowi" za przyszła zabawę oraz każdemu staremu "targetowi" za to co już się odbyło. Oby tak dalej panowie i panie.
Good Luck & Have Fun
Pozdro Tuz Pik.
Total jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 10:10   #59
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?
Nie czaje, ktos pluje Ci prosto w twarz, a Ty uprzejmie pytasz czy pozyczy Ci chusteczke?

Cytat:
Napisał darkside Zobacz post
Ale jesteś smietnikiem
To jakis motyw literacki?
p.s. Typowa argumentacja exorit- "i ch@j", az dziw ze znasz takie slowa jak hipokryzja, ktorej jestescie najlepszym przykladem.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"

Ostatnio edytowane przez voagar ; 09-03-12 o 10:24
voagar jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 10:48   #60
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Unhappy

Widzisz Klimczak on jak i inni neutrale a tacy są , nie chce się bić. I ja sam gdy inni pluli nam w twarz udawałem ze pada deszcz.
Jeżeli nie może być klanów neutralnych to może niech twórcy to napiszą na głównej stronie jak i cały opis tej gry . Kiedyś gdzieś jakiś czytałem ale tamten opis nie pasuje do dzisiejszego stanu .
Gra nam daje wybór przyłączenia do wojny przeciwko Wojskami Abitańczyków . Ale wy wciągacie nas w swoją wojnę na siłę .
Kto mądry ma jakąś radę dla neutralnych graczy? Mamy przestać grać czy może zrobić pauzę ? Nie wiem ale czy tak ciężko nas zrozumieć ? Po prostu odpisujecie do tematu Wojna a Altaron , bo to poważny problem nas wszystkich jeżeli tu gramy i chcemy grać jak najdłużej.
Nie wiem co by mogła zrobić dla nas administracja w końcu my też jesteśmy waszymi graczami więc może jakoś nam pomożecie , nie wiem jak nie myślę o banowaniu kogoś bo grozi mi wojną , Ale właśnie pomyślcie co możecie zrobić ? Może wyjdzie na to że Altaron to nie gra dla neutrali , więc wtedy proszę grubym drukiem napisać taką informację bo szczerze , nie wiem czy warto marnować czas na grę tutaj .
Legolas jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin