Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 20:15   #21
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
a czy my jesteśmy testerami? nie. Czyli teraz nie mamy prawa zgłaszać bugów i domagać się ich naprawienia bo nas tam nie było, tak ?

Tylko wytykasz innym o testach , kto był a kogo nie było, nie mamy takiego obowiązku, tak jak wy nie macie obowiązku tego naprawiać, dajcie znać czy coś z tym zrobicie czy nie, a nie owijacie w bawełne :D
Jak już napisałem - nie jest to bug, jest to rezultat testów. Na serwerze testowym był zmieniany wielokrotnie i taką wersję zatwierdzili ludzie, którzy ją sprawdzali.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:16   #22
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Ja i Eletrix od dawna mówiliśmy, żeby rozdzielić świat pvp od świata non-pvp. Jeden wyprzedzałby drugiego w rozwiązaniach a tak trzeba wszystko wypośrodkowywać :<
Mcree jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:16   #23
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

zachowujecie sie jakby wszystkie niedociagniecia altaronu byly winą graczy bo nie uczestniczyli w tescie. wiesz co, ja na testa wbilem, ale co mialem testowac? nawet statusu nie mialem, co juz mnie wykluczalo z testów, nie mialem nawet kasy w depo a postac po relogu wracala do poprzedniego stanu, daj spokoj, poszedlem se nawalac w wowa po 1h katorgi :D
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:22   #24
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
Domyślnie

Ja mam ostatnie pytanie.. ten Altaron jest robiony dla graczy i ich wygody czy dla kasy? bo raczej dla kasy skoro macie to kompletnie w d.. juz nie bede wyrzygiwał tych 10-15zl ktore place miesiecznie za SS.. i tak przewiduje że nie ma sensu tu grać więc nie mam co drążyć tematu.. myślałem ze ten up.. i te odejście Slythii postawi Altaron na nogi.. ale się myliłem..
Blahir jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:25   #25
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
1. Nie napisałem nigdzie, że "profany to pvp", napisałem że obecny kształt paraliżu testowały osoby z pvp, które prosiły o zablokowanie możliwości leczenia się UHem na paraliżu. Pana na serwerze testowym nie widziałem.

2. Nie ma czegoś takiego jak runa paraliżująca, są bomby oraz czar, które paraliżują ofiarę do prędkości 10 poziomu niezależnie od jej obładowania.
A nie mozna stworzyc nowy oddzielny czar z tym dzialaniem i przypisac go do potworkow?
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:25   #26
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Napiszę jeszcze raz bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli.

Pierwsza wersja paraliżu dopuszczała leczenie się UHem w jego trakcie.
Paraliż w PVP działa inaczej.
Paraliż w PVE działa inaczej.
Grupę testową stanowili akurat Gracze z PVP, gdyby Gracze z NON-PVP zasugerowali, że powinno się dać/nie dać leczyć UHem lub jakakolwiek inna grupa testowa z PVP to by się dało nadal. Wszystkie osoby testujące stwierdziły, że takiej możliwości być nie powinno.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:27   #27
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

bb profany mozecie je juz usunac
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:27   #28
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
Domyślnie

To zmienić już się tego nie da?.. w czym jest problem?
Blahir jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:33   #29
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Ja Altariel, przyznaje sie do bycia winnym za wszystkie bugi aktualizacji, nie uczestniczyłem w testach ponieważ moja postać nie miała statusu ani pieniędzy a po relogu postać wracała do stanu poprzedniego :(


proszę wysoki Sąd o sprawiedliwy wyrok
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:33   #30
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Szczerze mówiąc tłumaczenie, że dało sie to zmienić ale tylko jeśli tylko gracze NON PVP napisali by od TEGO dnia do TEGO dnia w czasie trwania test serwera jest bezsensowne.

Nikt tego nie zauważył na test serwie, ale po dłuższym czasie zostało zdiagnozowane ze przeciwko PVE paraliż złe działa na high lvl mobach więc dlaczego nie można zmienić tego teraz ?

CO to za różnica czy problem był zgłoszony teraz czy tydzień temu na test serwie. To naturalne że pewne rzeczy dopiero z czasem ukazują swoje błędy i trzeba reagować.
krrystian jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin