Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 00:11   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pytanie Błąd z dołączeniem do zakonu Dugiona?

Witam serdecznie.

Nie jestem pewien, czy to błąd, czy też może tak to po prostu ma działać. W każdym razie opiszę z jakim problemem się spotkałem.

Gracz Blassreiter miał 20 poziom i nie mógł zostać duchownym. Wydawało mi się, że po prostu używa złej formułki dotyczącej dołączenia do zakonu więc napisałem mu co powinien powiedzieć do NPC odpowiedzialnego za dołączenie. Niestety nic to nie zmieniło.

Ojciec Piotr: […] Pragniesz się przyłączyć do nas? Jak już usłyszałeś przed chwilą, oferujemy wymierne korzyści, choć pamiętaj, że służba Stwórcy jest największą.

Po odpowiedzi "tak" Ojciec Piotr milczał. Wtedy okazało się, że na stronie pokazane jest, iż gracz Blassreiter ma 17 poziom (według strony). Gdy się wylogował i zalogował ponownie to po takiej samej konwersacji Ojciec Piotr bez problemu przyjął go do zakonu.

Wydaje mi się, że NPC powinni jakoś aktualizować poziom gracza bez konieczności wylogowania się :P ale może działało to tak od zawsze. W każdym razie zgłaszam i proszę o odpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam.
Siupek jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 02:30   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Chodzi tu o odczekanie chwili po skończeniu wypowiedzi NPC, jeżeli przerywamy mu w trakcie pisząc 'tak' nie zareaguje.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin