Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-12, 15:39   #31
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

East, Ormo krzyczał zawsze inaczej, coś w stylu:

-ormo: Padam, padam, Ormo pada, Digidong pada panowie, Digidong śpi
-xxx: ... Padłeś?
-ormo: Nie
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 15:59   #32
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

Co do tej akcji jak East, Sebek, Agri byli na demonach mistrza powinien dostać Trianos który wrócił z jakiejś imprezy albo innej studniówki xD, leci sam i krzyczy "WALCZE KURWA! WAALCZE"

Mocno też zapamiętałem (sąsiedzi Loka pewnie też), akcje na smokach w Ankardii gdzie Noonuś tak epicko się darł, że następnego dnia nie miał głosu.

I jeszcze jedno dodam - jakaś akcja na 1 osobę. Nill mówi ja to poprowadzę, ich kur** nie ma, chwile później ludzie od was się logują i "yyyy niech ktoś zadzwoni po ludzi" xD.
muscovite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 16:23   #33
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

I tak każdy wie, że najlepsza była akcja przy wejściu na hydry
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 16:31   #34
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

"Panowie przecież ja pracuje,sam sobie plecaka nie ogarne,tak że jutro panowie gather bądźcie obkupieni i zróbcie mi plecak bo ja sam nie dam rady''

"Raszujcie tymi knajtami i palkami!"
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 16:44   #35
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

dobra, te wasze akcje to jest nic. najlepsza akcja to była na początku wojny jak ja, szewczyk, makmej, mala dziewczynka i chyba agri stalismy na karczmie, podbija trianos 2 walle za niego i combo nutek w 3 magow i makmej wyspała dla trianosa sie udało przezyc na redzie ;<

nie wiem czemu tez nikt nie wspomnial o akcji na minosach jak poszlo combo nutek w colensa i pshemkoo i barron massacra wyspali :D
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 17:07   #36
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

To podobna akcja była gdzieś na konkwistadorach,jak goniliśmy yogi muciego dostał trapa wawro walnął nutki w międzyczasie jeszcze bełta dostał ode mnie i fasol jak to fasol bez ringa latał też się wyskładał. A fragi wawro,obronca tytulu :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 18:37   #37
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Nie dawno z buteleczką wpadliśmy noob harami przed dp, był szewczyk i lindo, mówię: target szewczyk! Raz, dwa, trzy! Szewczyk leczy się tawisem, nagle lindo sprzedał mu kpiro, ja akurat eamo ofla i szewczyk śpi xD Ale była spina o to
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 23:36   #38
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Dobrych akcji było duuuuuużo.

Epicka pierwsza "openka":
Po 2 tygodniach serwera udało mi się wbić 20 lvl na postaci Lee. (PvP od 20 lvl wtedy było).
Nill z łapanki zebrał ekipę w dp celem zabicia "boskiego top maga" Al'Eremce - 32lvl. Ekipą +/-10 osobową wbiliśmy na krasnoludy i się ganialiśmy z Eremce 10 min - chłopak miał hape odes :] W tym czasie Securum się zgatherowało i wbija na schody na krasnale. Pierwsza wymiana ognia. 4 osoby od Securum padły. Securum cofnęło się do Neloth. Ja i Nill Loth wbiliśmy RSy (co przy 300 osobach online oznaczało, że sobie nie pogarmy). Pod dowództwem Nilla wbiegliśmy do miasta. Udało nam się nawet złapać Fasola w trapa (SS jest gdzieś na forum). Niestety naszym palkom pokończyły się włócznie i nie mieliśmy buły na Fasola.
Od tego momentu zaczęliśmy padać.

Z wczesnego servera podobała mi próba zabicia Wawra przez Sadystę/Johny Walkera :]
Następnego dnia Wawro był już członkiem Planu B.

Jedno z bardziej zwałowych zagrań było zabicie Pampelumy (SunBlade) przez część Collegium. Co po zabiegach dyplomatycznych Nilla skończyło się Paymentem wypłaconym przez SunBlade.

Po 2 tygodniach bez kompa (wakacje) wracam do Altaronu wbijam na VT i pierwsze co słyszę: "LAI DO PZ. MAMY WOJNĘ". Siedzę spokojnie w rezydencji Collegium i próbuję ogarnąć co się dzieje.
"SunBlade miało zaatakować Sin'Selemę. Sin'Selema w całości przyłączyło się do Collegium. Plan B (z którym siedzileśmy na VT przez 3 miesiące razem) stanęło po stronie SunBlade."
Nill komanderuje: "wpisujemy - wyproś - i bijemy pierwszego z brzegu".
Po czym ekipa Collegium została elegancko wybita.

Epicka "akcja":
Jakieś 10 osób z Collegium siedzi w trapie pod zamczyskiem. Teverix nas wastuje z kpiro, całe Exorit z drugiej strony. Generalnie jest niewesoło.
W tym momencie idzie masslog od Oziego, Paputa i jeszcze kilku osób. Drugi team Collegium robi plecy Exoritom. My wybijamy z trapa i openka dla nas.

25 osób z Collegium + SunBlade na stacku przy Benezjonie. Podbija Nox Reincarnation. Wchodzi na górę do nas i się wita "SIEMA".
Na co leci full combo w niego. 0.2 sek i Nox ląduje w szpitalu w Neolith.

Krystyna pijany na prawie wszystkich akcjach na których się pojawił.
Padający przy każdym zalogowaniu.

Aleg ogarniający VT do 2015 roku, organizujący ludzi, komanderujący po to aby przejść na drugą stronę.

Akcja na stackach na południe od Ariona.
Biliśmy się tam tak długo, że się magom ringi pokończyły, o manasach już nie wspomnę. Przez tunele czerwi donoszone zasoby.

Chyba pierwsza akcja po dojściu Planu B do Exorit.
Exority organizują trapa w gildii magów.
Na przynętę wystawiono Agriego i jeszcze 2 osoby. My podbijamy i się zestakowaliśmy na drzwiach przy tp. Masslog w wykonaniu Exorit.
My rushujemy za "nieśmiertelnym" Ozim. 8 vs 0 we fragach dla nas.

No i frag od którego wojna się zaczęła.
Mała dziewczynka ganiany po całej mapie przez Trianosa, Selbo, Lai, Colensa..... i przez Eldokę na Wolno. Dopiero w trapie przy bagiennych po kilkukrotnym odliczaniu combo udało się zabić Sebka.

Ostatnio edytowane przez Stros ; 14-07-12 o 23:50
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 23:39   #39
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Jeeeeeeeescze jedna akcja mi się wspomniała
OB na południe od neolith idzie nam całkiem ciekawie,nagle dokleja się do mnie kilka osób z collegium,stoję w trapie Sadysta mówi spoko masz uha ode mnie,nie padniesz,słysząc te słowa,nawet nie próbuję wybiegać czekając na obrót sytuacji, radośnie bije kpiro w trianosa nagle trianos odbiega cała moja ekipa za nim,trianos padł a dwie sekundy po nim ja ponieważ moi zapomnieli o mnie,ale bywa i tak :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-12, 07:01   #40
pazerny359
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Postów: 4
Domyślnie

this is sparta panowie...
jedziemy z persami
xD
pazerny359 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin