Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tymi zmianami?
Tak! Chcę się napierdalać pod depo na serwerze pvp. Te strefy to był zły pomysł. 5 9.26%
Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają. 18 33.33%
Tak! Reset do dobry pomysł. 27 50.00%
Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp. 14 25.93%
Nie. Po co komu non-pvp, macie strefy, nikt was nie bije i jeszcze wam mało? 11 20.37%
Nie. Resetu nie będzie. 10 18.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-18, 15:31   #11
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

Tu nie chodzi o to czy się padło, ale o spokojną grę, która daje frajdę w pokonywaniu kolejnych barier, które dzielą naszą postać od kolejnych wyzwań.
Na non-pvp expiąc sobie spokojnie nie muszę się martwić, że zaraz ktoś wlezie z kolegą i dla funu (bo pewnie expie tu już jakiś czas to mam dużo miedziaków) mnie zabiją bo mają przewagę.
Na non-pvp kiedy nagle na obcym terenie muszę iść afk - zawsze mogę znaleźć bezpieczne miejsce, wzniesienie by móc tam zostawić moją postać na trochę bez ryzyka, że zaraz ktoś przejdzie obok i wykorzysta okazje.
Na non-pvp chodząc drogami mogę być spokojny widząc innego gracza i miło się z nim przywitać czy nawet odegrać jakiegoś role-playa, bo obydwoje jesteśmy bezpieczni. Na pvp idąc ścieżkami nigdy nie jestem pewny czy kolejna napotkana osoba nie jest jakimś chorym psycholem albo śmieszkiem, który sobie postanowi "aaa zaatakujemy go sobie".

Niestety moje doświadczenia z serwerami pvp nie są wesołe, bo w kółko napotykałem tego typu psycholi, którzy mieli problem o sam fakt mojego istnienia i przechodzenia obok nich (dla funu). A ja nie jestem typem gracza, który maniaczy 12 na dobę, by chcieć się użerać z odzyskiwaniem poziomów i traceniem czasu.
Nehoslav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin