Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-01-13, 21:12   #21
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Fakt, bo jeszcze odbiór nie przejdzie... Niemniej projekt może ktoś zrobić.
(Znaczy ma ktoś jakiś pomysł, gdzie to zrobić na mapie? Jakaś stara, do tej pory zasypana piwnica, o której nikt nie miał pojęcia, że tam w ogóle była, czy cóś takiego? Zbieranie środków w porozumieniu z NPCem, wejście z żółtą klamką, a po wykonaniu zadania dostęp do dp? Bo - z tego, co zauważyłem - wszystko, co ma być wprowadzane do gry, traktowane ma być tak i wprowadzone w ten sposób, jakby w grze było od zawsze, czyli nie zrobi się raczej przez miesiąc eventu - zadania, a potem *bach*, stoi dp. Trzeba by wpleść w fabułę, która już się zmieniać nie będzie później.
Nie wiem, jak to widzicie, ja proponuję odkopywanie starego magazynu, o którym wcześniej mało kto pamiętał. Wymyślcie coś nowego bądź rozwińcie to, a może coś z tego być. Samego powstania depozytu w Bekalelu, co wymagałoby drobnej zmiany map, bez uzasadnienia w fabule nikt nie zatwierdzi. Chociaż, kto wie?)

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 28-01-13 o 21:28
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 28-01-13, 21:15   #22
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Bekalelu stoi nad jeziorem. Magazyn może być zalany.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 28-01-13, 22:15   #23
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Bekalelu stoi nad jeziorem. Magazyn może być zalany.
A że był solidnie zbudowany wymaga tylko załatania i wypompowania wody...
Co o tym sądzicie?
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 28-01-13, 22:24   #24
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

i myślę, że można będzie to połączyć jakoś z mechaniczną rezydencją, która też jest blisko bekalelu :D Może tutejsza kuźnia w środku przyczyni się do zbudowania części która pomorze wypompować wodę z starego zalanego magazynu>
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 14:07   #25
Nathes
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Królewska Ve
Postów: 22
Domyślnie

Hm depozyt można zbudować pod kościołem może to być stara piwnica lub coś w stylu zasypanych podziemnych grobowców dla dostojników kościelnych :D
Nathes jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 17:31   #26
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

a ja mam propozycje na world questa np trzeba zebrać 100.000 kamieni, 1.000.000 miedzi, 10.000 gałązek i tak dalej różności potrzebne do budowy aby powstał deposit w bekalelu (każdy gracz będzie mógł oddawać kamienie, czy inne materiały do wspólnej puli) będzie to nietypowe wydarzenie coś nowego aby powstał na stałe jakiś nowy element planszy część graczy będzie musiała coś zainwestować.
budowa mogłaby np polegać tak że po uzbieraniu np 10% materiałów powstało by coś na wzór fundamentów, po zebraniu 40% pierwsze ściany po zebraniu 80% materiałów dach po zebraniu 100% w magiczny sposób pojawią się skrzynki oraz pz na terenie depositu.
Kto chce włożyć coś w "rozbudowę mapy" "Łapka w górę". Ale mam wenę dzisiaj xD.
naus jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 17:39   #27
Nathes
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Królewska Ve
Postów: 22
Domyślnie

Nawet dobry pomysł Merv pomyślałeś gdzie zaczniesz kopać ? :D
Nathes jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 17:57   #28
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
a ja mam propozycje na world questa np trzeba zebrać 100.000 kamieni, 1.000.000 miedzi, 10.000 gałązek i tak dalej różności potrzebne do budowy aby powstał deposit w bekalelu (każdy gracz będzie mógł oddawać kamienie, czy inne materiały do wspólnej puli) będzie to nietypowe wydarzenie coś nowego aby powstał na stałe jakiś nowy element planszy część graczy będzie musiała coś zainwestować.
budowa mogłaby np polegać tak że po uzbieraniu np 10% materiałów powstało by coś na wzór fundamentów, po zebraniu 40% pierwsze ściany po zebraniu 80% materiałów dach po zebraniu 100% w magiczny sposób pojawią się skrzynki oraz pz na terenie depositu.
Kto chce włożyć coś w "rozbudowę mapy" "Łapka w górę". Ale mam wenę dzisiaj xD.

to jest dobry pomysł, wielka zbiórka, niech starsi gracze przysłużą się nowym ;)
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 21:44   #29
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
kciuk w dół jeblo?

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
a ja mam propozycje na world questa np trzeba zebrać 100.000 kamieni, 1.000.000 miedzi, 10.000 gałązek i tak dalej różności potrzebne do budowy aby powstał deposit w bekalelu (każdy gracz będzie mógł oddawać kamienie, czy inne materiały do wspólnej puli) będzie to nietypowe wydarzenie coś nowego aby powstał na stałe jakiś nowy element planszy część graczy będzie musiała coś zainwestować.
budowa mogłaby np polegać tak że po uzbieraniu np 10% materiałów powstało by coś na wzór fundamentów, po zebraniu 40% pierwsze ściany po zebraniu 80% materiałów dach po zebraniu 100% w magiczny sposób pojawią się skrzynki oraz pz na terenie depositu.
Kto chce włożyć coś w "rozbudowę mapy" "Łapka w górę". Ale mam wenę dzisiaj xD.
2 osoby zrobią sie wykosztują a reszta bedzie uzywac
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 21:58   #30
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Pro Scout
Ty byś się pewnie nie zrzucił ;)
Ale ja bym wrzucił w to swoją kasę a kto wie, może powstałaby pamiątkowa tablica z moim nickiem ;).

Nawiasem, kojarzycie Tibianica w Tibii, na Fibuli?
Zbudowali go z paczek goście z Red Rose na Antice :).
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin