Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-12, 15:42   #21
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Nie odbiegajmy zbytnio od tematu. Wróćmy do przedmiotów legendarnych.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 12-11-12, 16:30   #22
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Uzbrojenie? Statystki do obrony przeciwko żywiołom, np. 5% od ognia, śmierci itd. Buty mogłyby dodawać bonusy szybkości poruszania się, ale kosztem obrony. To samo cały zestaw. Im lżejsze części tym mniejsza obrona, ale nasza postać poruszałaby się szybciej. Możliwości jest dużo.
Super, aczkolwiek te bonusy obrony przeciw żywiołom dałbym tylko do tarczy. Czemu ? Już pisałem o tym slythii, mianowicie chodzi o to, że rycerz 1h i 2h na wyższym poziomnie nie różnią się niczym oprócz zadawanych ciosów (dmg rycka 2h jest nieporównywalnie większy niż rycka 1h). Silniejsze Moby mają przede wszystkim atak magiczny, do którego obrona ma się nijak. Oboje mogą w takim razie robic za tanka, przy czym lepiej chyba wybrać tego rycka, który kara mocniej.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-11-12, 16:03   #23
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Szczerze mówiąc nie pomyślałem, że to może być nie uczciwe. Można by zrobić tak, że trzeba użyć na bossie elfickiego miecza (oczywiście nie każdemu się to uda). Szczęśliwiec, który zedrze skórę z mooba dostanie legendarny przedmiot. Przydałoby się zrobić tak, że aby wejść do groty bossa trzeba zrobić najpierw jakąś serię questów. Co do argumentu z nowymi graczami, to się nie zgodzę. To ma być oferta dla najlepszych, a nie dla noobów. I tak ze zrobieniem tych questów na wejście do groty, połowa serwera nie da sobie rady, nie mówiąc już o pokonaniu bossa. Gdyby w ten sposób myśleć, to administrację zalała by fala sprzeciwu noobów, dlaczego dopuścili do tego, że to nie oni jako pierwsi osiągnęli 200 lvl tylko jakiś Teverix.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 13-11-12, 17:45   #24
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

200lvl to wmiare jak na questa myśle że takie trudniejsze to od 150 a takie np na elfika od 100lvl
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 13-11-12, 20:43   #25
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

To z tym Teverixem to był tylko przykład co by było gdyby. No w porządku może być więcej niż jeden legendarny przedmiot. Co do noobów to przecież nikt z administracji się nie będzie wstrzymywał przed wprowadzeniem jakiejś zamiany, myśląc, że "A może lepiej poczekać, bo ktoś nowy zacznie grać w Altaron i przegapi event".
Prenton jest nieaktywny  
Stare 14-11-12, 00:41   #26
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Karmelia a ja o tym nie pomysłałem . Wspomniałem tylko że nieuczciwe były by gdyby bot ukradł loota. Jak Anat wspominał i jak pewnie ludzie co się na botach znają nie było by to trudne.
Ale twoja możliwość najbardziej mi się podoba.Aby każdy coś otrzymał .
Legolas jest nieaktywny  
Stare 17-11-12, 13:58   #27
Vervel
 
Avatar Vervel
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Postów: 49
Domyślnie

Wg mnie wystarczy dodać kilka bossów, potężnych, niekoniecznie qestowych. Każdy z nich pojawiałby się 1 raz na 3 miesiące, oprócz standardowego loota czyli kasy i zwykłego eq każdy miałby swój unikalny dla niego przedmiot. Szansa na takiego rara byłaby 1%, więc trzeba by się było nie mało namęczyć żeby takiego znaleźć. I oczywiście sprawdzać, boss raz na 3 miesiące, ale nie wiadomo w jakim momencie tych 3 miesięcy. Ze starych bossów czyt rokity i bękarta też 1% szansy na rara. Przykładowo ''Łeb Rokity'' dawałby ileśtam pancerza (na równi z aktualnie najlepszymi chełmami) i po 10% resa na ogień i śmierć. A zdobycie go byłoby niemałym powodem do dumy.
__________________
koko koko altaron spoko kpiro leci hen wysoko wszyscy razem zaśpiewajmy Exorit payment dajmy!
Vervel jest nieaktywny  
Stare 25-11-12, 01:50   #28
danio4don
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 22
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do danio4don
Domyślnie

Wedle mnie powinni zrobić takie coś jak Legendarne rzeczy ale bez przesady 6miesięcy czekania żeby zabić 1 potwora powinni zrobić takie coś jak w grze Margonem Czyli Elity potwór który respi się w jednym miejscu i co jakiś czas i z niego powinny lootać jakieś Legendarne itemy ale nie że 1 legendarny item można tylko lootnoć bo to bezsensu bd powinno być tak że jest nie określona liczba Legend do zdobycia ale np nie zawsze można go lootnoć np raz na 20 zabić
danio4don jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin