Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-01-17, 17:48   #1
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie Mag nekromanta

Po tych wszystkich zmianach mag nekromanta jako jedyna profesja na altaronie nie ma zadnych alternatyw do expa bo w zamian za lekkie ulatwienie expienia na 35lv za pomoca saim bala ktore przydaje sie do 50-60lv max musi kisic sie na jednym spocie do 100 jak nie 120lv - renegatach

Na dzien dzisiejszy exp moim 80 magiem nekromanta-alchemikiem wyglada tak:
1. Renegaty 270k/h max exp ktory tam wykrecilem (resp na neo bo na bramie kobarta szkoda komentowac jak sie po 1 okrazeniu nie respi)
2. Gwardzisci i najemnicy 240k/h z efo tote 310k max z eamo ofli przy czym z ofla ryzyko deda wzrasta o 500% no i wychodzi sie raczej na 0
3. Gorskie solo exp okolo 200k/h mniej niz na renegatach ryzyko deda znacznie wieksze
4. Rekinolaki exp mozliwe ze troche wiekszy niz na gorskich ale i tu i tu wychodzi sie na 0 bo trzeba pociski robic wiec od tego 200k/h trzeba odjac czas robienia pociskow
5. Czerwone smoki tu moge wykrecic wiecej niz na renegatach tylko czy dla 50k/h wiecej warto co 2 refill padac i traci 450k expa?
6. Abitance to samo co czerwone smoki robi sie lekko wiekszy exp niz na renegatach a ded co 2 refill wystarczy spojrzec na ded liste innych magow nekro

Powiecie dlaczego nie zarobie kasy i nie pojde z SD/taiw fomes expic na gorskich/rekinach skoro brakuje mi dmg punktowego zeby krecic lepszy k/h? A no dlatego ze z SD/taiw fomesa wastowalbym kilkadziesiat talarow na refill fakt faktem za 400k/h ale czy warte jest to swojej ceny?

Team hunty?
1. Gorskie z rycerzem nekro-alch 2 reka czyli dwa dps 240k/h bez bonusu lekki + lub na 0 we 3 2x mag nekro + ten sam rycerz na ariosie? 305k/h max tylko ze tu juz waste liczylismy wieksze niz ten sam rycerz solo na gwardzistach i najemnikach z 400k/h xD
2. Rekiny poszlismy we 2 1 wybicie respa bylo mega trudne ale jakos dalismy rade po 3 refillach stwierdzilismy ze jakims cudem udalo mi sie osiagnac exp na godzine rowny renegatom tylko ze... tutaj nie mialem profitu po 2t-3t na refill

Chodzilbym na team hunty z rycerzami tylko nie mam jak ich leczyc przez co waste na uhy/health poty jest tak ogromne ze po 3 refillach moge sie wybierac do providenta pozyczke na talary brac a exp/h nie jest tego warty

Ja nie mowie ze malo bije w ludzi ja po prostu mam za slaby dmg w potwory punktowy zeby mi sie oplacalo bic cos innego niz renegaty ;s A jako nekromanta nie mam latwej drogi na team huntach to nawet zwiadowca nekro lub duch moze zarobic kase a potem ja zwastowac robiac przyjemne dla oka expy tak samo rycerz

Dlatego uwazam ze powinno sie ulatwic dostep do czarnych perel dla nekromantow (duchowny moze sobie je dropic sam expiac nekro nie) oraz ustawic wieksza % wrazliwosc potworow typu gorski troll/rekinolak na mrok lub zmniejszyc koszt many taiw fomes zeby dalo sie z tym expic ofc nie na profit ale chociaz na lekkie waste inaczej wybierajac maga nekro i dobijajac 35lv na niewidke musisz sie szykowac na 300h expienia na renegatach bez przerwy zeby przeskoczyc na cos fajniejszego ;c
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin