Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-19, 20:09   #1
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.

Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.
A to tylko low lvl sprawy.


W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.

Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.

Nekromanta Mag na niewidce na zywiolakach wody zaczynalo robic się exp od 30 lvl w granicach 200-250k/h resp zamykał się na 500k/h ale to trzeba było mieć już około 50 lvl.

Nekromanta Mag na abi dopiero opłacało się z koscistym secikiem. Z tego co pamiętam zaczynałem od 700k/h, a w szczytowym momencie na liczniku było 1.6 k/h.

Oczywiście mowie tutaj o exp na bonusie.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 20:21   #2
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.
Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.
-400k/h na bonusie, jedyny resp w grze, który jest zbugowany od początku altaronu
-Na levelach 100+ robili już ponad milion na cpvp zrobisz 500k
-Skradanie było chwile i osobiście na tym nie expiłem bo zwalniało exp, lecz zgodze się z tym, że ułatwiało bicie silniejszych mobów
-Żywiołaki ziemi zawsze dobra kasa lecz słaby exp.


Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.
Ile nowego terenu gracze zdążą poznać, oraz jakie levele wbiją to się okaże w praniu. Jeśli po przeniesieniu stwierdzą że ich przeniesiony 150 level jest zbyt słaby by zwiedzać nowe tereny, zachęci ich do expienia, czym ożywi server cpvp i zwiększy ilość grających tam graczy.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.
Exp*0,5 będzie odpowiednią proporcją, jak wyżej pisałem krzywdzącą dla graczy z sezonowego. Pozwoli jednak zachować odpowiednie proporcje levelu do graczy którzy grają na cpvp (będą dalej mieli ogromną przewagę). Proponowałeś wcześniej przeniesienie jedniej postaci, myśle, że jest to zbędne ponieważ wg mojej wizji, przeniesione zostaną itemy które są aktualnie na postaci, czyli puste dp noobcharów. (miałoby to sens podczas przenoszenia na zasadach jak było dawniej z no-pvp)
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 21:41   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

W sumie, gdyby przenieść postać z całym stanem skilli/pnów to nie byłoby to złe, bez żadnych przeliczników lvl x7 i gdybaniem czy resetować questy, co robić z rybką itd.

Ale właśnie, kwestia rybki, co robić z postacią która już po 40 dniu gry może mieć 10% statystyk więcej, wtedy już nie opłacałoby się robić postaci na cpvp, bo na spvp stworzysz dużo lepszą w krótszym czasie i w dodatku będzie miała oszczędzone 271 dni oddawania rybki.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 12:51   #4
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Ja to na samym początku odrazu powiedziałem że transfery sezonowego i przenoszenie rzeczy kasy z tego serwera będzie wielką porażką ze względu że sobie to osoby wymyśliły aby po przenoszeniu nie musiały męczyć się na cpvp by grać :D Sezonowy miał być postawiony na stałe bez żadnych przenosiń ale że znowu przekabacili Cathona na sugestie będzie więcej graczy będzie lepiej uja będzie lepiej bo po tym co czytają i widzą jakie są zamiary to nawet nie chcą już tu wbić by grać.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 13:15   #5
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Może i nie koniecznie przenieść WSZYSTKO ale przynajmniej to co ma się na sobie czytaj. Hełm,zbroja,legi,buty,broń,tarcze. Przenoszenie pustej postaci sensu nie ma . Postać przenoszona będzie miała na swoim koncie powiedzmy 200~ Talarow i co za to kupi? 1 święty item?
Biorąc pod uwagę to, że reklamy nie będzie a co za tym idzie nowych graczy do zwiedzania na spvp nie przybędzie, jak wbija to doświadczone osoby proponuję:
1)Skrócić edycję to maksymalnie 2 miesięcy
2)Dac stage od 150 lvla exp x1

Co do 2 punktu to jeszcze raz napiszę, ludzie nie lubią jak się im coś zabiera (tym bardziej po przeniesieniu na gorszy serwer, nie oszukujmy się) i większość jak zobaczy obcięte poziomy + to, że zwiedzili już cały update- naturalnie da exita z otsika. Przenosiny 1:1 I od 150 poziomu exp x1 lub przez 2 tygodnie exp x2 a po 2 tygodniach exp x1. Pozdro

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 24-01-19 o 13:21
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 06:53   #6
tomekk
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Może i nie koniecznie przenieść WSZYSTKO ale przynajmniej to co ma się na sobie czytaj. Hełm,zbroja,legi,buty,broń,tarcze. Przenoszenie pustej postaci sensu nie ma . Postać przenoszona będzie miała na swoim koncie powiedzmy 200~ Talarow i co za to kupi? 1 święty item?
Biorąc pod uwagę to, że reklamy nie będzie a co za tym idzie nowych graczy do zwiedzania na spvp nie przybędzie, jak wbija to doświadczone osoby proponuję:
1)Skrócić edycję to maksymalnie 2 miesięcy
2)Dac stage od 150 lvla exp x1

Co do 2 punktu to jeszcze raz napiszę, ludzie nie lubią jak się im coś zabiera (tym bardziej po przeniesieniu na gorszy serwer, nie oszukujmy się) i większość jak zobaczy obcięte poziomy + to, że zwiedzili już cały update- naturalnie da exita z otsika. Przenosiny 1:1 I od 150 poziomu exp x1 lub przez 2 tygodnie exp x2 a po 2 tygodniach exp x1. Pozdro
Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.
tomekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 07:06   #7
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomekk Zobacz post
Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.
A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 25-01-19 o 07:13
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 08:08   #8
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut
Ja mam takie samo zdanie.
Zrobią co chcą. Fakt jest taki że cpvp jest niegrywalne jak na ten moment, a jeżeli nawet jakoś tam grywalne to mało atrakcyjne. Poza tym kto miał status szlachecki i go stracił gdyby teraz chciał zagrać musi wywalić pół depo lub znowu zakupić status co jest CHORE.
Jeżeli zagram to tylko od początku na sezonowym bo tam coś się dział i był fun.
Pytanie tylko czy poprawili coś bo ja mam łącze jakie mam i co jakiś czas wywala mnie z gry. Na starym kliencie wystarczyło nacisnąć ENTER i momentalnie byłem w grze na nowym muszę czekać 8 sekund co kończy się wiadomo jak.

Co do przenoszenia jeżeli powstanie sezonowy przenosić z wszystkim 1 do 1 albo wcale. Jak Konrad będzie miał z tym problem skasować jego przepełnione oszustwami konto i po problemie.

P.S. Bawi mnie że najwięcej odnośnie przenoszenia do powiedzenia mają osoby które wcześniej nie korzystały z bugów tylko zwyczajnie łamały regulamin i oszukiwały zdobywając w ten sposób przewagę nad innymi. Teraz ich dupy bolą bo ich wydane na tę operacje PLN stracą na wartości.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 08:42   #9
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Dołączam się do życzeń. Problemem jest to, że według nich server cpvp jest dobry, grywalny, i bez błędów
... Hahaha!!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 14:13   #10
Stillerek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 47
Domyślnie

Exp 1 i loot 2x to na to samo wychodzi :)
Stillerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin