Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-10-15, 21:28   #151
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

ypkis teraz to dojebales xddd
niewiem czy szukasz argumentu, by dojsc do arcziego czy kij. rob co chcesz, ja Ci powiedzialem swoje zdanie. poza tym niewiem jak chcialbys zostac pingowany skoro masz zmienne ip
makozul jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 21:32   #152
lordps
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 40
Domyślnie

Kiedy w końcu będzie lepiej?
lordps jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 22:34   #153
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Dobra, dam wam wszystkim zajęcie, jednocześnie wyzwanie które rozwiąże wszystkie problemy Artezona i populacji na serwerze, bo widzę, że jak zwykle mamy na forum klasyczny shit storm.

Znajdźcie sposób aby rozwiązać odwieczny problem zabijania neutrali. Mianowicie chodzi o to aby system aktywnie wychwytywal kto jest neutralem a kto uczestniczy w wojnie, tak aby na wojnę było mnóstwo fragow, natomiast na neutrali raptem kilka. Kiedys zaproponowałem coś podobnego, ale wydaje mi się że nikt nie zrozumiał tego pomysłu, gdyż nie ukazał się nawet jeden konstruktywnie krytykujacy komentarz. Jedynie "to zbyt skomplikowane"

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8484&page=2

Jeżeli ktoś wymyśli pomysł, który rozwiaze odwieczny problemy "psychopatow laknacych krwi pod depozytem", proponuje aby administracja wynagrodzila smialka dozywotnim statusem szlacheckim.

Ostatnio edytowane przez Boltzer ; 20-10-15 o 22:48
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 06:44   #154
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
Dobra, dam wam wszystkim zajęcie, jednocześnie wyzwanie które rozwiąże wszystkie problemy Artezona i populacji na serwerze, bo widzę, że jak zwykle mamy na forum klasyczny shit storm.

Znajdźcie sposób aby rozwiązać odwieczny problem zabijania neutrali. Mianowicie chodzi o to aby system aktywnie wychwytywal kto jest neutralem a kto uczestniczy w wojnie, tak aby na wojnę było mnóstwo fragow, natomiast na neutrali raptem kilka. Kiedys zaproponowałem coś podobnego, ale wydaje mi się że nikt nie zrozumiał tego pomysłu, gdyż nie ukazał się nawet jeden konstruktywnie krytykujacy komentarz. Jedynie "to zbyt skomplikowane"

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8484&page=2

Jeżeli ktoś wymyśli pomysł, który rozwiaze odwieczny problemy "psychopatow laknacych krwi pod depozytem", proponuje aby administracja wynagrodzila smialka dozywotnim statusem szlacheckim.
To dość proste i nikt się na to nie zgodzi. Ograniczyć liczbę fragów poza warmode.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 07:22   #155
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Warmode nie jest automatyczny.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 07:27   #156
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Boltzer

Też napisałem, administracja, doradcy piszą, że traktujemy ten serwer jak war-ots, a nie grę RPG, a wprowadzając limit fragów 15/mc sami doprowadzili do sytuacji gdzie ten serwer stał się warotsem, o to, że braknie fragów martwią się tutaj tylko ludzie rzucający bomby, bo notorycznie się jakiś noobchar podkłada.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 08:11   #157
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

A ja powiem tyle, że system fragów jaki jest teraz jest potrzebny. Kiedyś nie był potrzebny, gdyż rs'a nikt nie bał się wbić. Po zmianach w których im więcej punktów pvp tym więcej lvl'a spada oraz pozbawienie wbudowanych bonusów do setów nikt nie chce wbić tego rs i martwić się o lvl jak i cały dobytek, który włożył w jeden set. Kiedyś nie było tego problemu, zakładałeś mosiężny set (15k) i wybiegałeś na akcje z dodatkowym życiem. Drugim problemem jest zwiększenie obrażeń po zmianach z subprofesjami i dodatkowymi obrażeniami/leczeniem, które spowodowały, że nawet w 2 osoby jest się w stanie zabić 1, co kiedyś było praktycznie niemożliwe.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 09:12   #158
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Reke, chodzi mi o to, żeby na jednym serwerze grali zarówno neutrale jak i ludzie chcący się naparzac. Liczba fragow zawsze będzie za mała. Najlepsze bitki są w warmodzie. Ciekawym pomysłem byłoby włączanie czaszki u osób które biorą czynny udział w wojnie tj. uleczenie gracza, rzucenie walla, blokowanie gracza. Pozbylibysmy się noob charow. Na Tibii coś takiego chyba jest, ale tam jest zbyt dużo rzeczy już zjebane, żeby to mogło w czymś pomóc.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 10:34   #159
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hmm, a może agresja w stronę gracza powodowałaby tygodniowym/miesięcznym yellow skullem, co powodowałoby to, że osoba zaatakowana może atakować napastnika (po ataku na nim, też aktywuje yellow skulla) i nie dostaje żadnego punktu?? Wtedy między sobą mogą walczyć bez strat punktów, ale problem w tym, że neutrale nie mogli by się bronić.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 21-10-15, 12:31   #160
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Przecież neutrale nie chcą walczyć, to po co mają się bronić. Smok z lego na początku się bronił a potem został żydem.
Boltzer jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin