Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-22, 13:54   #41
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

W momencie w którym Druid wield pada wielki levi zarządza odwrót i wybiega z goblinów, aż tak się boicie Wielkiego Gwandera?


ps.
wcale nie pobiegliście pod południową bramą kawałek za mną gdy moi już byli obok karawany essa

propagande bedziesz sial conajwyzej na upiorzycach o 2 w nocy
i chyba taki był cel tego tematu, gdzie na forum w głównej większości przebywają obecni członkowie exo/coll i nikogo nie obchodzi wasz dosiad na psychice nocnych marków.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 15:39   #42
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

p;s

co jest większe pięć czy jeden?
ego w i e l k i e g o leviego
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 19:14   #43
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Nie no jestem za tym, by tego cwela leviego jebac w każdą dziurę do konca altaronu(podobnie jak na tibi, do zadnego teamu wjazdu nie ma).
Ale jak chujowe jest uciekanie na trapa 200+ poziomami, gdzie tam 5 osób jest co dmg moze robic, w tym łomot który pewnie od 3 osób pada.
Trap ots, jestem za wyjebaniem i zniszczeniem 90% trapów w tej grze, bo następna edycja będzie jeszcze bardziej żałosna od tej i na 5 godzin akcji będzie 5 minut napierdalania się.
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 21:37   #44
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Nie no jestem za tym, by tego cwela leviego jebac w każdą dziurę do konca altaronu(podobnie jak na tibi, do zadnego teamu wjazdu nie ma).
Ale jak chujowe jest uciekanie na trapa 200+ poziomami, gdzie tam 5 osób jest co dmg moze robic, w tym łomot który pewnie od 3 osób pada.
Trap ots, jestem za wyjebaniem i zniszczeniem 90% trapów w tej grze, bo następna edycja będzie jeszcze bardziej żałosna od tej i na 5 godzin akcji będzie 5 minut napierdalania się.
Trochę Cie fantazja widzę poniosła. Próbujesz zrobić z leviego tego złego na tych customikach, żeby się moim kosztem dowartościować po tym jak pół timku Cię zostawiło i niejeden zwyzywał. O tibii masz zero pojęcia, grasz na jakimś non pvp i tak naprawdę po tych 10 latach nadal nic o mnie nie wiesz. Mam kosę z kenorą i anticą. Na pelorii jak grałem swoim 1.2k ekiem to sleepersi mnie nie ruszali, mimo że byli allies kenory, z tego względu, że paanie i ja nie mieliśmy ze sobą kosy.

Później z niektórymi z kenory grałem na anticę vs reszta serwera

Jakoś Frycu do mnie pisał, czy wbijam na merge nexy z ragną, ale ty wiesz lepiej :|

Bakuś z vity też mi składał propozycję, jeszcze jak na kenorze gralem :|

Dyskusja z tobą jest gorsza niż z rahiluxem, bo jesteś zakłamany bardziej niż on. Dodatkowo wieję od ciebie hipokryzją tak, jakbyś był jej definicją.

Na tym zakończę dyskusję z tobą, ogólnie miałem jej nie zaczynać już w moim poprzednim temacie bo jesteś dla nas skończony xD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 22:37   #45
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Trochę Cie fantazja widzę poniosła. Próbujesz zrobić z leviego tego złego na tych customikach, żeby się moim kosztem dowartościować po tym jak pół timku Cię zostawiło i niejeden zwyzywał. O tibii masz zero pojęcia, grasz na jakimś non pvp i tak naprawdę po tych 10 latach nadal nic o mnie nie wiesz. Mam kosę z kenorą i anticą. Na pelorii jak grałem swoim 1.2k ekiem to sleepersi mnie nie ruszali, mimo że byli allies kenory, z tego względu, że paanie i ja nie mieliśmy ze sobą kosy.

Później z niektórymi z kenory grałem na anticę vs reszta serwera

Jakoś Frycu do mnie pisał, czy wbijam na merge nexy z ragną, ale ty wiesz lepiej :|

Bakuś z vity też mi składał propozycję, jeszcze jak na kenorze gralem :|

Dyskusja z tobą jest gorsza niż z rahiluxem, bo jesteś zakłamany bardziej niż on. Dodatkowo wieję od ciebie hipokryzją tak, jakbyś był jej definicją.

Na tym zakończę dyskusję z tobą, ogólnie miałem jej nie zaczynać już w moim poprzednim temacie bo jesteś dla nas skończony xD
Gościu przeleciałem cię na wylot, znam cie jak własną kieszeń. Jednego dnia liżesz dupsko i jesteś milutki a drugiego dnia pierdolisz farmazony jak dwulicowa kurwa. O tibii nawet nie wspominaj, bo wyjaśniłeś siebie sam jak zacząłeś z tej gry odpalać jakieś streamy na których 400osob oglądało, jak cię 5 osób zabija, albo jak się trapujesz i padasz, 95% osób na czacie to osoby, które cie wyzywaly i się śmiały, większość oczywiście banowałeś bo piekła dupka niemiłosiernie.

Lepiej grac na nonpvp niż w to bagno zwane pvp, gdzie idzie sobie przez mw przechodzić. Zreszta, nie ma co na ten temat z tobą dyskutować bo za chwilę wysrasz tu swoje racje, które pasują idealnie do twojego odklejonego swiata
Uciekłeś do exorit bo jebałem cie na discordzie od początku serwera I to cie zabolało, i tak dziwie się, że tak długo wytrzymałeś.

Ty jesteś tak przypierdolony, że potrafisz jakieś głupoty mówić na temat mojej rodziny i prywatnego życia co powinno cie akurat najmniej interesować, ale jak widać w życiu każdy w jakiś sposób musi się dowartościować. Nie ma to jak wchodzić na discorda i chwalić się, że wujek z Ameryki przyjechal i dal ci 500zl + kupił jedzonko za 2tysie dla całej rodziny. Co tutaj dalej podsumowywać, mocny w gębie tylko i wyłącznie a jebany przez wszystkich.
Ja naprawdę dziwię się tym 5 osobą, które nadal z tobą grają. Pozostałe osoby na szczęście mają jeszcze jakaś godność człowieka by z toba nie grac, a jest to zdecydowana większość XD
I tak, oczywiście, że ludzie będą się z ciebie śmiać na customkach bo jest z czego, oj jak bys słyszał jak brzydko o tobie mówimy to byś zasnac nie mogl

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 07-02-22 o 23:00
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:02   #46
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Dobra śledzik uspokój się. Nie chcę mi się z tobą gadać. Nie pieczę mnie aż tak do ciebie jak ciebie pieczę do mnie.

Ogólnie nasi koledzy z enemy popadali na borucie dwukrotnie. Robią sobię tpki czyli wykorzystują bugi, żeby połapać nas. Później wkleje ich deseczki

[*l ilrlal na rs
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:17   #47
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Dzisiaj czeski remis na borucie, czekamy, co przyniesie jutro.

Pozdrowienia dla czytelników dziennika.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:25   #48
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

To niezły remis. Byliście uwięzieni na borucie bo ek padł i sobie tpki porobiliście gdy my lurowaliśmy na hektora jak do was wracał i tylko dlatego połapaliście bosika. A ja se z hektorkiem biegałem, wkońcu mówię, dobra trzeba go zgubić na borucie i jak szef przebiegłem borutę, zgubiłęm skulla, es (ale mi ego podrosło teraz essssss)

Zabiliście jeszcze toporka.

A u was padło łącznie ile osób?

Wbijam po czerwia

07 lut 23:24 218 Pokonany przez Boruta, Żywiołak Ognia, ogień

Ilrlal

07 lut 23:24 221 Pokonany przez Boruta, Demon, Demon

Dancing bear

07 lut 23:24 194 Pokonany przez Boruta, ogień, Żywiołak Ognia
07 lut 22:47 195 Pokonany przez Boruta, ogień, Demon

Król Fardon Pierwszy (XDDDD)

07 lut 23:11 191 Pokonany przez Czarnoksiężnik, ogień, Czarnoksiężnik


Gdyby nie tpki, to wszyscy byście popadali. Czekamy na rozwinięcie tego wykorzystywania bugów - dominatorzy.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:32   #49
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Gdyby nie tpki, to wszyscy byście popadali. Czekamy na rozwinięcie tego wykorzystywania bugów - dominatorzy.
Ja jakoś wybiegłem z tej boruty, co prawda mój team mnie odwallował od boruty i 2 demonów (xDD), ale mi się udało. Zawsze można było dać loga i wrócić tam jutro albo brać po 1 demonie i wybić, boruta była centralnie pod tpkiem po moim wyjściu, więc nie byłoby problemu z wyrushowaniem do wyjścia ;*



Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
To niezły remis.

Nie remis. Czeski remis.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:34   #50
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Zawsze można było dać loga i wrócić tam jutro albo brać po 1 demonie i wybić, boruta była centralnie pod tpkiem po moim wyjściu, więc nie byłoby problemu z wyrushowaniem do wyjścia ;*
To trzeba było tak zrobić, a nie dawać tpki siedmiu osobom i wykorzystywać to na swoją korzyść. Gdyby nie tpki, nic byście nie zrobili - hektor by padł od nas, a wy byście dalej uwięzieni na borucie byli, ew. połowa by od was padła gdybyście ją przebiegali.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin