Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-12-21, 17:44   #81
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Skradanie to czar, gdzie potwory Cie nie widzą, czy ten co podnosi kryta? Chyba ten pierwszy. Usunięcie go jest nerfem dla zwiada nekro. Znerfienie puginałów i usunięcie tego czaru będzie miało zły wpływ dla tej profesji.
Przecież do puginałów jest saim bala a nie saim unar.

Cytat:
Co do wszystkich innych co wypowiadają się na temat speeda. Hape odes daje więcej niż jakieś 0.2 bazowego speeda, ZALEŻY OD LVLA, ofc na 250lvlu bazowy da więcej, ale takich nikt nie wbije na sezonowym.
To chyba gramy w inną grę.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 17:50   #82
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Skradanie to czar, gdzie potwory Cie nie widzą, czy ten co podnosi kryta? Chyba ten pierwszy. Usunięcie go jest nerfem dla zwiada nekro. Znerfienie puginałów i usunięcie tego czaru będzie miało zły wpływ dla tej profesji.

Co do wszystkich innych co wypowiadają się na temat speeda. Hape odes daje więcej niż jakieś 0.2 bazowego speeda, ZALEŻY OD LVLA, ofc na 250lvlu bazowy da więcej, ale takich nikt nie wbije na sezonowym.

Zrównać wszystkim profesjom taki sam speed? Wtf. Altaron byłby pierwszy który tego 'dokonał' kekw. Nie bez powodu na rl mag ma jako jedyny utani gran hura.
Naprawdę nie widzisz problemu w tym, że zwiadowca nekromanta bezkarnie podgryza Cię z puginałów i nakłada na Ciebie darmowego parala, którego nie zrzucisz nigdy jeżeli będziesz stale obijany?

Nie widzisz tego, że yase unar zwiadowcy, który nie ma rozdanych punktów nauki w nic poza siłą bije w takiego maga (na 100lvlu nawet) po 300-400?

Każdy filmik z wojny na serwerze sezonowym prędzej czy później wyglądał tak, że dwóch albo trzech zwiadowców nekromantów wycinało w pień wszystkich magów pojedynczo.
Na hp z takim nie staniesz, a na manie szybko się pożegnasz z życiem o ile nie masz przynajmniej 2 dodatkowych manasów na każdego zwiadowce, który Cię podgryza.

Dlaczego zmiany w skradaniu, które jest na 35lvl, czyli taki sam jak niewidka nekromanty, są niby nerfem wymierzonym w zwiadowcę nekromantę?
Tak to oczywisty nerf, ale zasłużony, bo każdy zwiadowca nadużywa tego spella na potęgę, obecna meta grania na zwiadowcy wygląda tak, że od 35 lvla idziesz na większość low/mid spotów bez ryzyka śmierci.

Wszedłeś w trapa jak lebiega? skradanie.
Ktoś po Ciebie wpadł? skradanie.
Idą po Ciebie? skradanie.

Czemu czar, który w swoim działaniu jest mocniejszy od niewidzialności (Ty nie jesteś niewidzialny, Ty się skradasz - skradasz pod ryjem potworom, a one Cię nie widzą. Prawie jak w skyrimie na wymaksowanym skradaniu xD), przy okazji daje 10 albo 20% szans na zadanie obrażeń krytycznych na pierwszym trafieniu?
Większość potworów przeznaczonych na lvl 30-40 ginie na ten krytyk albo dodatkowe kpiro.

OP.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 17:52   #83
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Mi ogólnie wydaje się, że jest za duży dmg
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 17:55   #84
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

figovsky nie gral na ostatnim sezonowym ba nie gral po reworkach bo na cpvp zakonczyl przygody na 50lvlu z rsem xD ale wie wiecej niz ludzie ktorzy przegrali kilka set godzin na obecnym balansie xd

ale to dlatego ze sam robi zwiada nekro
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 17:58   #85
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@Altrel

Co do misji x2 exp, czy to również tyczy się lewany/anana? (Uważam to za bardzo istotne)


Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
figovsky nie gral na ostatnim sezonowym ba nie gral po reworkach bo na cpvp zakonczyl przygody na 50lvlu z rsem xD ale wie wiecej niz ludzie ktorzy przegrali kilka set godzin na obecnym balansie xd

ale to dlatego ze sam robi zwiada nekro
Nie grałem na 4 edycji, wbiłem tam 2x 70lvl i tyle, nudny otsik był, a sezonowy 1 to była wgl porażka, ani trochę się nie zdziwiłem jak zobaczyłem że na start wbiło 50osób.
Testuje wszystko co nowe, nie martw się o mnie, zawsze w topce to moje motto <3


Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Przecież do puginałów jest saim bala a nie saim unar.


Wow, toć napisałem cechy spella Skradanie i nie miałem na myśli saim bala. Uważam, że skradanie to nowy plus zwiada nekro i że znerfienie lub usunięcie tego czaru, zarównie jak znerfienie puginałów jest bardzo dużym nerfem dla zwiada nekro. A podniesienie dmg sd maga nekro, co uważam za konieczne, jest również kopem dla zwiada nekro, który powinien lekko dorównywać magowi nekro (lekko...)

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 13-12-21 o 18:06
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:06   #86
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Wow, toć napisałem cechy spella Skradanie i nie maiłem na myśli saim bala. Uważam, że skradanie to nowy plus zwiada nekro i że znerfienie lub usnięcie tego czaru, zarównie jak znerfie puginałów jest bardzo dużym nerfem dla zwiada nekro.
Czyli wiadomo, że tak się wierzgasz, bo chcesz pograć zwiadowcą nekromantą na sezonowym

A skradanie jest dostępne dla każdej kombinacji zwiadowcy.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:10   #87
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Mi ogólnie wydaje się, że jest za duży dmg
No tak, ale administracja wolała zwiększyć wszystkim potworą hp o 50% niż nerfic ten dmg :D i teraz właśnie jest taka sytuacja, że takim magiem w pvp się niee istnieje(przykładem jest pierwszy sezonowy) bo widzi 2 osoby na ekranie i robi się ciepło. Mało osób jeszcze o tym wie, ale 150 wojownik nekro gasi maga 150 z łapy + finto/grata. Chcę to zobaczyć juz na najbliższej edycji, będzie całkiem śmiesznie.

Tak jak już ktoś wczesniej napisał, na tym altaronie za dużo zmian nałożyło się na siebie i sama administracja do końca nie wie jak to wszystko działa XD
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:11   #88
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja rozumiem, że ktoś może sobie powiedzieć - A bo zwiadowca bije pojedynczo potwory więc musi mieć gorzej.
Ale czy bierzecie pod uwagę, że zwiadowca może bić silniejsze potwory również pojedynczo dużo szybciej niż wszystkie inne profesje?

Przykładem jest fakt, że 100 zwiadowca może na luzie bić hrimtury po jednym, nawet dwa i robić tam 1kk/h.
Osobiście już pierwszego dnia sezonowego pisałem, i zgłaszałem, że jest ten czar po prostu zbyt silny, nie ważne w jaki sposób go ruszycie, on nadal będzie potężny.
Wydaje mi sie że troche to wszystko naciągasz, nie żebym chciał bronić skradania sie bo w sytuacjach pvp jeśli to działa tak jak mówicie to rzeczywiście zbyt potężny spell, ale z tym kręcenie pg ekspa niczym mag z gfb przy solo targecie zwiadowcy to jakoś Ci nie wierze xD

Pamietam jak działał zwiadowca 2 lata temu, nie pamietam cyfr ale miał trudności z wykręcaniem połowy ekspa/h jaki robili magowie, a do rycerzy też było bardzo daleko.

Z tymi hrimturami to wydaje mi sie że mocno koloryzujesz, 100 lvl zwiadowca to może na Czerwone Smoki iść.

Tak poza tym to produkcja gfb powinna pochłaniać przynajmniej 30% many, chyba że manasy miały by być 30% droższe, wtedy 15% więcej powinny pochłaniać.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:12   #89
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Czyli wiadomo, że tak się wierzgasz, bo chcesz pograć zwiadowcą nekromantą na sezonowym

A skradanie jest dostępne dla każdej kombinacji zwiadowcy.
Nie trafiłeś, niestety. Walcze o zwiada nekro jak i również maga nekro, jakbyś nie zauważył.

To wiki wprowadziła mnie w błąd, jako że w opisie tego czaru, piszę że wymagana jest pierwsza promocja.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:12   #90
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Bo to była zmiana jak ludzie poodchodzili i nie było dmg na zabicie innego gracza, dmg poszedł w górę, gra znacznie przyspieszyła. Teraz będziemy mieć dużo więcej graczy więc tego nie potrzeba.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin