Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-18, 19:44   #10
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Ja widzę to tak
a) Nekro/alch-punktowy mrok +2, dmg obszarowy mrok/zywiolowy +1, leczenie punktowe 0, leczenie obszarowe-
b) Nekro/ele- punktowy mrok zywioly +1, obszarowy dmg mrok +2, lecznie punktowe 0, leczenie obszarowe 0
c)duch/alch- punktowe swiatło +2, dmg obszarowy swiatlo 0, leczenie punktowe +2, leczenie obszarowe +1
d)duch/ele- punktowe swiatło +1, dmg obszarowy swiatło/zywioly +2, lecznie punktowe +1, leczenie obszarowe +2
e)ele/alch- punktowe zywiolowe +1, obszarowe zywiolowe +3, leczenie pkt 0, leczenie obszarowe 0

-Z tymże do kazdej kombinacji nekromanty analogicznie odwrotny bonus do antagonistycznej szkoly magii(czyt. mrok pkt(-punktowe) +2 czyli swiatło pkt -2, mam nadzieje ze jest to jasne o co mi chodzi) oraz bonus do potowania dla alchemikow jak do tej pory.

-Jak ja to widze- łączna suma plusow u duchownych jest dlatego większa, ponieważ nie dysponują najpotężniejszymi narzędziami do zadawania obrażeń, rekompensuje im to stosunkowo duży bonus do leczenia.

-Elementalista alchemik ma najwiekszy bonus do obrazen obszarowych ponieważ nie ma ani SD ani leczenia, dlatego jego gradobicia i śnieżyca powinna siać rekompensujący im to chaos.

-Plusy podane przy poszczególnych rodzajach obrażeń oznaczają stosunki pomiedzy tymi rodzajami obrażeń ponieważ nie chce pisać wprost "zwiększyć o 5%", bo nie mam pojecia jak to długofalowo wpłynie na rozgrywkę, ideą tego co chcialem przekazać są stosunki pomiędzy poszczególnymi cechami charakterystycznymi kombinacji subprofesji.

-Zaletami tego jest to że każda z kombinacji ma swoją logiczną rolę i wszystko jest im rekompensowane. Przedstawione zostało to (mam nadzieje) w przejrzysty i czytelny sposób
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin